Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki'den 150cc Commuter - Gixxer 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    hoş böyle motor almam ama.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suzuki naked motor yapıyor commutere benziyor commuter yapıyor nakede benziyor
    kemboo ve Redmoon bunu beğendiler.

NewScooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görüntü hoş motoru nasıldır acaba

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bu sınıfa ne gelirse nimet bence

Ki bunu Suzuki yapmış veya yaptırmışsa, lastik ebatlarıda birçok kişiye itici gelen o görüntüyü toparlıyorsa (140 çok iyi),

tasarımıda olmuş dedirtiyorsa...

Teknik verilerinde de yuh dedirtecek bişey yoksa, bu motosiklete ben para veririm

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sınıfa ne gelirse nimet bence

Ki bunu Suzuki yapmış veya yaptırmışsa, lastik ebatlarıda birçok kişiye itici gelen o görüntüyü toparlıyorsa (140 çok iyi),

tasarımıda olmuş dedirtiyorsa...

Teknik verilerinde de yuh dedirtecek bişey yoksa, bu motosiklete ben para veririm
    Bende veririm de KTM DUKE 125 12000TL
    Suzuki bu ucuz olmaz kimse para veremez benim görüşüm bu.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    İyi bir iş çıkmış ortaya gelirse fiyatıda uygun max 5 bandında olursa alınır..

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende veririm de KTM DUKE 125 12000TL
    Suzuki bu ucuz olmaz kimse para veremez benim görüşüm bu.
    Aslında CBR 250 / Inazuma 250 ve CBF 150 / Gixxer 150 gibi bi mantık yürüterek yazdım yazımı

KTM örneğine kadarda mutluydum Bakalım belkide yine bize layık bulmazlar

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    8.000 tl den aşağı olmaz gelirse.Ben 6 ay önce cbr 125R aldım 7.000 tl'den şimdi 7990 tl yazıyor honda rsmi sitesinde.bununda fiyatı uçar sonuçta suziki

Motosikleti
    ns200 2023
    inazuma kadar kaliteli bi alet olacaksa 6500 tl ye kadar verilir bence , naked havası var ,emsallerinden daha yakışıklı gözüküyor

çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes bişiler söylemiş bende söyliyim ozaman. Konuşulan motorun sınıfı 150 cc commuter sınıfı yada küçük hacimli uygun motorların sınıfı. Şimdi piyasaya bakalım. Elle tutulur bu sınıfta kendini kanıtlamış 3 marka ve model var. HONDA CBF 150, YAMAHA YBR 125, TVS RTR 150. Diğerleri ise tam bir muamma. Bu modellerin performansı ve tip lerine bakarsan parası olan adam hiç bir zaman bu sınıfa bulaşmaz. Parası kısıtlı olan adam ise istemeyerek bu 3 den birini alır. Suzuki öyle bir şey yapmış ki (arka fren grubunun kampana olmasına dikkat) tam da bu üçlüye rakip olmak için üretmiş bu motoru. Motor bloğundan fren grubuna on çamurluktan gösterge tablosuna kadar bu sınıfa yönelik hazırlanmış. Hintlilerin parmağı olduğu kesin bu işte. Belli artık. Suzuki tr ye sorduğumda bana cevapları daha DÜNYA lansmanı yapılmamış ve fiyat olarak Avrupa da ortalama kaç liralara satılacağı belli olmadığını söylediler. Ancak bazılarınız 7000 8000 lere bazılarını 5000 tl civarlarında fikir beyan etmiş. Benim düşüncem suzukinin inazuma için belirlediği fiyat politikasını bu model içinde yapacağı ve bu sınıfa kaliteli bir modeli uygun fiyata satacağı düşüncesindeyim. İnazuma gerçekten güzel bir alet ve sınıfında da şu an lider konumunda. Kalite ve fiyat performansına bakarsak. benim aklımdaki rakam. cbf 150 ile rtr 150 arasında ya da o sınırda bir rakamla ve kampanyalarla getireceği yönünde. Ki bu fiyata ben dahil parası kısıtlı olan herkes bu modele geçiş yapacaktır. Sonuçta görüntü ve kalite çok iyi ayrıca SUZUKİ dahası boş bence. Kimse rtr 150 ile aynı fiyat etiketine sahip bir Suzuki ile zor bir seçim arasında kalmaz bence. KTM 125 12-13000 TL verenler zaten bu sınıfa bulaşmasın. Sınıf farkı var. herkesin motoru güzeldir ve bu bir tercih meselesidir. Karşılaştırma yapmak bence bu sınıfta gereksiz. Çünkü ne kadar farklılıklar gösterebilir. Biri daha hızlı, biri daha konforlu, biri daha sağlam. bunlar tamamen tercih meselesidir. Ama önemli olan bu sınıfta görüntü olduğu aşikardır. Görüntü 1.sınıf, marka 1. sınıf. Buna fiyatı da eklersen bu model ile Suzuki piyasayı alt üst eder. REF:GW250 İNAZUMA... süper motorlar üreten bir firma için bu sınıfa girmek istemesi de bana göre piyasalardaki kötü gidişattan kaynaklanmakta. Para burda 1000 liklerde değil. Bundan 10000 adet satarsın. GSX-R dan 10 tane. benim naçizane fikrim budur arkadaşlar. Gelirse bir talibide benim ayrıca

http://www.youtube.com/watch?v=v5GiEiT7azs http://www.youtube.com/watch?v=D0rmBdR-iUc suzuki' nin yaptığı fakat Türkiye'ye gelmeyen bir motosiklet daha iki adet videosu var eklediğim, keşke daha çok modeli gelse... bu yeni motor da Türkiye de satılır umarım suzuki'nin tırıvırı bir motosiklet yapacağını hiç düşünmüyorum.
    ocensers bunu beğendi.

fiyati abartı olmazsa artık yeni konular yeni başlıyorum gixxer mi cbf mi ybr mi apachi mi

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    yazık çok yazık,
    suzukiye hiç yakışan bir çalışma değil,

suzuki sokarsa (FUARDA BELLİ OLUR) En az 5,,6 bin lirası kesin,

150 cc motor o fıyat bu ülkede çok zor,
    malum honda CBF piyasayı ele geçirdi,
    en azından her parçası mevcut...

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok hoşuma gitti inşallah gelir ehliyetime 10 ay kaldı ehliyetten sonra direk alırım tabi fiyatı en fazla max 7bin olursa

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    150 cc lik bir makineye 6500-7000 veririm yada fiyat biçerseniz adamlar düşük fiyata bu motoru vermezler görüntü olarak tvs apache kadar güzel olsada daha motorun dünya lansmanı yapılmadan böyle yüksek bir fiyat biçmek ne kadar doğrudur.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bence bajaj pulsar 200ns 7000 lira olduktan sonra kimse cbr125 ve bu motora 7000 ve üstü para vermez bence.

çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes 6500-7000 tl lerde fiyat beyan ediyorlar. Arkadaşlar Sınıfı COMMUTER hacmi 150cc, Marka SUZUKİ. bu motor türkiye de 5.500 tl nin üzerinde satılırsa şayet konuşulan benzer motorların bırakın yerini yanına bile gelemez. 6 ay piyasada kalır, HONDA VTR 250 gibi veya YAMAHA MT 03 gibi sadece ikinci el piyasasında nostaljiye kaçacak motorlar sınıfına girer. Bu motorsiklet bence, üzerindeki ekipmanları düşünürsek (daha teknik verileri, motoru, frenleri vs teknik detaylar açıklanmamış)Fiyat konusunda Suzuki gixxer 5000-5500 tl arasında satışa çıkar. 7000 Tl yede alıcı bulur 15000 ine de burası böyle ancak 5-10 arası bir satış rakamı olur arkadaşın. Suzuki içinse piyasada borusunu öttürmek yerine kaval çalar milletin arkasından. Hadi bakalım bekleyip görücez. Ben gene söylüyorum REFERANS : İNAZUMA... Sym wolf nb 250 den daha ucuz piyasaya sürülmüştü bu motor hatırlatırım. SYM 'den !!!

likya1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 2005 Model
    Ön disk geniş yapılmış. Frenleme gayet iyi olacak gibi. 150 cc için şık bi makine. Suzuki kalitesi makinede kendini gösteriyor. Önemli olan fiyatı. Pazarda yer edinebilmesi için fiyatının bizlerin gelir seviyelerine uygun bir rakam olması şart. Umarım Türkiye pazarına gelir.

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    makine güzel ama motoru eksantrik li değil itecekli gibi görünüyor yani torku az olur

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Çok şık keşke gelse tvsden daha yakışıklı gözüktü gözüme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)