Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kask seçiminde yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

ls2 ii dir yha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    lS2 Kırmızı Olanı Tavsiye Ederim Çok HOş Ve GÜvenli
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    bence alma güzel deil kör noktası var kasların yanındakı aracları göremiyosun denedim açısı kötü lazer garanville çeneden açılır kaskıma karşı agv felan bak bence

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:27 PM ----------

kafatak dene kıyasla ve gör

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Sex Speed Money...

slm arkadaşlar bende bisan chopper model bir motosiklet alıyorum kasklara bakma fırsatım olmadı sizce chopper model bir motora ne tür bir kask gider güvenli olacak ve çokta pahalı olmayacak
    4 Teker Bedenimi [B]İKİ[/B] Teker Ruhumu Taşır :farao:

Bence 35 tl daha ver ve lazer almalısın.Üstelik MT üyelerine maske hediyeli ve kargo ücreti yok.İşte kask;

http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=71

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:17 ----------

Selamlar. MT üyesi olduğunuz için anesmotor dan özel indirime sahipsiniz. www.anesmotor.com dan kasklara bir bakın beyendiğiniz bir modeli bana bildirin bende özel fiyatını bildireyim size. Öneri isterseniz cox mono k derim. İtalyan malı Caberg üretiyor. MT fiyatı 199 TL. Piyasada 125 € dan satılıyor.

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Selam arkadaşlar.Benim 50 TL lik iyi kötü bi kaskım var.Ufak bi kaza geçirdim, korudu çok şükür.Ama içi çıkarılamıyor, buğu yapıyor ve soğuğu, rüzgarı çok hissediyorum.Bence 100 civarı ve üzeri bütün kasklar 80 civarı hızlardaki kazalarda ortalama bi koruma sağlar.Benim tek derdim yukarıdaki anlattıklarım.Bu özelliklere sahip, 100-200 TL aralığında (200 e yakın olmasa daha iyi tabi), hatta mümkünse siyah renkli, beyaz vizörlü kapalı kask tavsiyeleriniz nelerdir?
    Ha unutmadan çene altı koruması nedir rüzgardan koruma maksatlı birşey galiba.Elinizde fotoğraf falan varsa gösterebilirmisiniz.Kullananlar anlatabilirmi?Boynumdan çok soğuk yiyorum bende.Bu özelliğe sahip bir kaskım olsa çok iyi olur.
    Birde kasklardaki resimler(işlemeler,neyse adı artık unuttum şimdi)yapıştırmamı?Sökülebiliyor mu yani?LS2 alacak olursam boşuna siyah renklisine fazla para vermiyim.

Alıntı anesmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence 35 tl daha ver ve lazer almalısın.Üstelik MT üyelerine maske hediyeli ve kargo ücreti yok.İşte kask;

http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=71

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:17 ----------

Selamlar. MT üyesi olduğunuz için anesmotor dan özel indirime sahipsiniz. www.anesmotor.com dan kasklara bir bakın beyendiğiniz bir modeli bana bildirin bende özel fiyatını bildireyim size. Öneri isterseniz cox mono k derim. İtalyan malı Caberg üretiyor. MT fiyatı 199 TL. Piyasada 125 € dan satılıyor.
    Bu kask nasıl kullananlar var mı?İçi çıkarılabiliyor mu?Standart iç malzeme demiş sitede ama çıkarılmıyor galiba.

Mono K modelinin padleri çıkmıyor. Ancak biz kaskın yanında ince bir balaklava hediye ediyoruz. Zaten size önerim kullandığınız kaskın padleri çıkabiliyo bile olsa çıkaretıp yıkamayın.Üreticilerde bu konuda uyarıyor.Çünkü bu padler yıkandıkça daha da sünüyor ve bir bi bakıyosunuz kask kafanızda yarım beden htta bazen bir beden büyüyor.

Dostum ben de cup ve ls2 kullanıcısı olarak yorumlarımı yapayım.Cup motosikletin üstünde mat siyah kullanıyorum.Motosiklet kırmızı.Aynı renk eldivenim var.Çok şık oluyor ki şıklık ö.değil.LS2 kullanırken dikkat ettim.Gerçekten fiyatına göre alınacak en iyi kasklardan diyebilirim.İçini sökmek kolay,80-100-120 km ile giderken çok fazla yormuyor ama kafanı sağa sola çevirdiğinde rüzgara mağruz kalıyorsun.Ayrıca ben geceleri motosiklet kullanmayı sevmediğim için siyah camla geziyorum.Çok güzel oluyor.Annen bile tanımaz.Bu arada fotoğraf amaçlı da olsa aynaları tak.Nikelajlı bisan aynaları güzeldir.

TuNeR_32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki İzci 250cc
    GDR yi bilemem ama bende bir LS2 kullanıcısıyım fiyatına göre alınabilcek on numara kask digerlerine girme bile geçende bir motosiklet sürücüsü motoru park etti kaskını aynaya taktı kask düştü ortadan karpuz gibi ayrıldı markasıda wiwi mi öyle bişidi çin kasklarından galiba
    IspartaTuning'Te Herkes SeS Verdik Bizimle Çoşar HerkeS

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı TuNeR_32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GDR yi bilemem ama bende bir LS2 kullanıcısıyım fiyatına göre alınabilcek on numara kask digerlerine girme bile geçende bir motosiklet sürücüsü motoru park etti kaskını aynaya taktı kask düştü ortadan karpuz gibi ayrıldı markasıda wiwi mi öyle bişidi çin kasklarından galiba
    karpuzdur o karpuz
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Arkadaşlar netten kask almak sağlıklı bir iş değil ama ne yapayım, bulunduğum yerde fazla seçenek olmadığı için aşağıda linkini verdiğim kaskı sipariş verdim. Burada motorsiklet malzeme satılan yerde bir kaç kask denedim, L oldukça sıkı olmuştu. Bende aşağıdaki kaskın XL'sini sipariş verdim...Bilmiyorum iyi birşey mi yaptım ama forumu falan okudum, LS2 hakkında genelde olumlu şeyler söyleniyordu. Birde beyaz olanı aldım, bunun herhangi bir dezavantajı varmı?

http://www.gungormotor.com/urun-1400...ILIR_KASK.html

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    walla bak kardeşim denizli mt den gökan var ls2 cartoon kullanıyo allah kimsenin başına vermesin 2 ay kadar önce 70 le falan olması lazım mıcıra çakıldı kaymak suretiyle ilk kafayı vurdu yere kaskta hiç bişey yok hala kullanmaya devam ediyo ......
    fakat ben derim ki lazer ben zn125 de lazer kullanıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler