Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kawasaki Z750 vs Honda HORNET 600

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AZ KALDI AZ........ :D
    bal rengi hornet daha şık duruyo
    [COLOR="Red"]BEKLE[/COLOR]SENİ ALICAM[COLOR="Yellow"]HORNET[/COLOR]:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Z750 ile rada cc farkı var ama Suzuki gsr600 ile kıyaslamamasını yapan arkadaşımız var mı ?
    Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ; ama algılanan ne ise gerçek de odur ? Ben köpeklere gem vurdum ;onlar at zannettiler kendilerini ; ama köpekler suyundan içti diye denizler kirlenmez, it eniği it olur , kargalar içinde kartal ; çakallar içinde aslan huzursuz olur

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    bir arkadasimin GSR600'ü vardi. Z750'yi de kullanmisti. ona göre karsilastirmasi zor olan motosikletler. genel olarak Z750'yi 600cc sinifi ile karsilastirmak biraz zor. benim yaptigim kendime göre önem verdigim veya gözüme carpan noktalarda cok basit bir kiyaslama yapmak.

Z750 boyutlari ve agirli nedeniyle herkese göre bir motosiklet degil. 600cc sinifindaki cogu motosiklet ise birbirine boyut ve agirlik olarak cok yakinlar ve bana ortalama bir sürücüye (kabiliyetten ziyade boyu, kilosu ve hakim olabilecegi motosiklet agirligi acisindan "ortalama") hitap edecek sekilde yapiliyorlar gibi geliyor. bunu derken kullandigim eski hornet 600, yeni hornet 600 ve FZ6 ile üstünde oturup bana boy ve agirlik olarak nasil oluyor diye denedigim GSR600'den yola cikiyorum.

GSR600 anladigim kadariyla cok iyi bir motosiklet. hem tasarimi, hem performansi olsun gecen yil yeni ciktiginda bütün testlerde cok övülmüstü. arkadasimin da dedigine göre gercekten iyimis. ancak ona göre Z750 -hakim olabildigin sürece!!!- 1000cc'den kücük en iyi naked bike. tabii bana göre de öyle.

testi okumadan önce hornete daha çok ilgi duyuyodum ama galiba z750 daha iyi gibi

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    bencede testen önce bir z750 hayranlığı varmıştı :D ama bende şunu diyebilrmki z750 hornetten cok daha kaslı ve cekici duruyor

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    Eski bir Z750S kullanıcısı olarak motoru kesinlikle tavsiye ederim.
    Agırlıgını emin olun hiç hissetmezsiniz aksine bi fazerden daha hafif bir kullanımı var. Performansı da cabası..
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    Acaba S modeli daha üretilmiyor mu? Bu konuda bilgisi olan var mı? Ya da S modelin deki gibi ön grenaj yapılabilir mi?

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    arkadaşlar gsr 600 ümü sattım çokda memnun kaldım ama değiştirme zamanı geldiğini düşündüm.aklımda bir kaç motor var vfr 800 , cbr 600 f , ve Z750 , ama en çok aklımda kalan z750 sanırım çünki ben naked seven biriyim böylede kalıcak gibi nerdenmi biliyorum dün 600 rr a bindim o kadar rahatsız bir motor olamaz onun arkasıda çok yüksek benim z750 hakkında tek bilmediğim şey arkada oturan ne kadar rahat edebilecek? gsr 600 bu konuda çok iyiydi ama z750 için aynı şeyleri söyleyemicem sanırım bilgisi olan varsa esirgemesin =)

Motosikleti
    korna kaldı geriye
    bence s modeli üretilmiyor
    KaZaDaN SoNRa BiR TeK KoRNaSı KaLDuuuu....

Motosikleti
    suzuki intruder 800 , honda beat
    600 lük nakedler düz yolda top speed de z750 yi bitiriyor. bende gsr 600 var ,arkadaşımdada z750 cıktık otobana baya bi fark attım .
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir.

cewdeath311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner 2015
    Ya bitiyorum kawasakinin bu z750 modeline tabi bahsettiğim yeni kasa transformers diye tabir edilen inşallah bundan sonraki motorum bu olacak...
    2015-Honda VFR 800X VTEC Technology User...
    2013-2015 Yamaha R6
    2008-2013 Yamaha MT-03

Lastiklerinize baktımda otoban benzeri yolda gazlamışsınız, virajlı bir yolda hornetin yanına yanaşamazsınız eğer üzerinde sıkı bir gazcı varsa.

garaguru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    orda versy de var ben onun hastasıyım er 6n ya da versys

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hornet ismi bile güzel...ama bu z750 nin daha iyi olduğu anlamına gelmiyo tabi..kawasaki delikanlı olaydı da 600 lük piyasasına 600 lük bi motorda gireydi de öyle boy ölçüşeydi zamanında...daha güçlü bi motor yapıp aynı kategoride elbette kazanır...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)