Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

performans egzoz'u harbi performansı arttırıyormuş..

Motovento
    REKLAM ALANI
    forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    eskisi çöpe..

stok egzozu değiştirmeye karar verdim, akrapovic mi, remus mu, leovince mi derken ktm'nin kendi sattığı (sebring'in ürettiği) powerparts egzozuna karar verdim.

orijinal egzozu bildiğimiz lav silahi gibi, 5 kilo ağırlığında.. sesi oldukça çelikimsi

powerparts egzozu ise oldukca zarif görünümlü ve 3 kilo ağırlığında.. sesi 100db cıvarında tok ve heyecan verici

performans artışı farkedilir biçimde, sadece sesinden yanılgıya düştüğümü sanmiyorum. daha diri ve atik şekilde gaz alıyor.
    Pasali1921 ve gursus bunu beğendiler.
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    motor istiyomuş demekki hayırlı olsun

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben çok fark göremedim orjinali daha güzel ses çıkarıyordu

günahı nedir hocam bu egzoz'un ?

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    günahı 580 euro, pazarlık sünnettir hesabı 530'a bıraktı..

bir sonraki aşama akrapovic mapping yükleyip kat'sız performansı test etmek olacak.. çok fark ediyor diyenler var, bakak görek

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    tam egzoza göre yazılım yaptınız diyecektim yapacağım demişsiniz hocam yanlız şu var her egzozun parametreleri farklı olduğu için ona göre yazılım yapılmalı yani akrep egzozun yazılımı bu egzoza olmaz ayrıca yüklecek mapping hazır olmamalı adam kalıp gibi gelene gidene aynısını yüklüyor olmaz!! motosiklete göre dynoda ayar çekilmeli artı olarak madem bu kadar giriştiniz hava filtrenizide K&N tarzı kaliteli bir filtre ile değiştirmeniz karınıza olacaktır kolay gelsin...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Tek silindir motorların en büyük handikabı sesi sanırım,100 cc cup motorda olsa 690 cc ktm de olsa hatta 600 euroluk egzost da takılsa maalesef aynı tonda ötüyor,performans arttırdıysa o para verilir.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Gule gule kullan . Verdıgın paraya degdıgını canlı canlı gorunde keyfı bıkat daha artar .

Baslıga bakınca 100 cc cub kullanıcıları sanayı eksozcularına dolusmaz ınsallah . Aynı beklentıyle .

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    ekzoz bi yana tek silindir ktm'min motor sesini seviyorum, duraklamalarda bildiğin pancar motoru, 3000 devir sonrasında vahşi kedi gibi

hava filtresi tedarikçinin elinde yoktu, bu cuma diğer paçralarla birlikte gelecek inşallah.. ayda yılda bi iddaa tuttu yap yatırımı motora :D

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    530 kere hayırlı uğurlu olsun. Parayı verdin sesi duydun içine sindiyse hiççççç sorun yok. KTM candır kullanıcıları gözümde her zaman farklı bir yerdedir. Performans konusuna gelince de motorunki artmasa bile senin artıyordur eminim o sesi duyunca

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Hocam kusura bakmayın ama 100 lük cupların açtığı egzozlar gibi geldi bana sesi.Performansta fark varsa parsını hak ediyor o zaman.

bende taktırdm performans egzoz bi süre sonra cok ses cıkarttıgı icin rahatsız edior bas agrısı yapıyor :D 2 ay sonra eski egzozunu takacan :D benm görüsüm :D

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kusura bakmayın ama 100 lük cupların açtığı egzozlar gibi geldi bana sesi.Performansta fark varsa parsını hak ediyor o zaman.
    simdi takrar izledim videoyu, harbi dedigin kadar var.. cep telefon hoparlöründen bildigin cup egzozu sanki

Alıntı koray4235 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende taktırdm performans egzoz bi süre sonra cok ses cıkarttıgı icin rahatsız edior bas agrısı yapıyor :D 2 ay sonra eski egzozunu takacan :D benm görüsüm :D
    sesi rahatsizlik vermeyecek tabii ki, eskisine nazaren daha sesli tabi fakat asiri degil, db-killer'siz kullanmiyorum tabii ki.
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Katalizörlü egzostlar çıkışta yanan yakıtın çıkmasını yavaşlatıyor, zaten yeni egzostlarda görsel olarak yanan yakıt direkt çıkmıyor egzstun içinde çarptırılıyor boruların içinde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)