Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam: Husqvarna TE449

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    mLh, cenkito, Thracian ve 19 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    sayın barkın bey
    satış rakamı yüksek çin malı motorlarıda inceleseniz videolarınız daha fazla ilgi görmez mi ?

teşşekkürler emeğinize..
    antilop_skul bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Her ne kadar endurocular hakkındaki görüşlerimiz farklı olsa da seviyorum seni.Anlatımlar züper.Sayende bir çok değişik motosiklet modelini tanımaya devam ediyoruz.
    LIDYALI bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar endurocular hakkındaki görüşlerimiz farklı olsa da seviyorum seni.Anlatımlar züper.Sayende bir çok değişik motosiklet modelini tanımaya devam ediyoruz.
    görüş farklılığı sevmeye engel mi ki? hele endurocu racing çi mevzuunda

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Hiç ilgimi çekmeyen motorları bile Barkınla izlemek harika.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    anlatımın çok güzel ama gelipte bana 200 250 kilo enduro olmaz dersen senin enduro anlayışın sadece arazidemi geçerli derim.ha araziye girersem dedigin dogru ama 250 kilo enduroyla asfaltta bebek gibi oynarım uzun yolda ben bisiklet misali 140kilo motorla gidemem kimsede gidemez tecrübe yapan bilir.ama tekrarlıyorum videoya bayıldım emegine saglık
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Kıckstart olmayan enduro ? Pöfff! Anahtarı yok, akü de yok sayılır. Ne iş ?

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıckstart olmayan enduro ? Pöfff! Anahtarı yok, akü de yok sayılır. Ne iş ?
    Hakkatten ya hadi kick start yok bari akün sağlam olsun . Onuda geçtim anahtar niye yok. Hırsızların gözdesi olur bu motor :D
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın barkın bey
    satış rakamı yüksek çin malı motorlarıda inceleseniz videolarınız daha fazla ilgi görmez mi ?

teşşekkürler emeğinize..
    para vermiyorlar heralde ( bunu dalga geçmek için değil, ciddi anlamda yazdım, çünki böylesi bir çekim için zaman, düzgün ekipman ve paraya ihtiyaç vardır )

facebook tan mesaj yazdım, tek kelime bile cevap yazmaktan imtina etti kendileri.

birinin İşini iyi yapıyor olması güzeldir. Ama desteğinin devam etmesi için bu tür ilişkilere dikkat etmek lazım.

hiç olmadı bir yerlerde kıyrıtırktan da olsa yazı yazmalı. AEA hakkında wikipedi ye kadar bir çok yeri gezdim böyle bir yazı görmedim.

kaldıki motosiklete başlayan insanlar direk gidip bi japon veya çin harici şeylerle başlamıyor artık. ufak tefek bi çin ( cb125 i de çinden sayıyorum ) alıp, vurup kırıp sonra başka bir motora geçiyorlar.

AEA nın bütün videolarını izlemişimdir. hatta reklam-açılış olanlarını da ( en çok beğendiğim GSXR 1000 K8 in 8 dkk lık videosu ). izleme karşılığı olarak diye değil, "motorcu" diye bilinen birinin cevap vermesi gerektiği kadar cevap beklerdim.

Şuanki kullandığım motor 200 cc. Keeway üretim ( hatta adamlar motor ve anahtar üzerindeki logolarını bile değiştirmemişler. Keeway RKV 200G olarak geçiyor ve malzeya polisi kullanıyor ). 150 cc den yüksek çin harici motor yok, var ama ( KTM Duke 200 ) çok uçuk rakam.

ben 200 cc yağ soğutma radyatörlü motoru 4500 TL ye aldım. 11.000 km ye geldim ne yolda bıraktı, ne şase ayrıldı, ne de battı ( barkın bey bi mesaj da titanic batar yazmıştı ona istinaden ). Ufak tefek şeyler her motorda oluyor, onları saymıyorum.

Şimdi 150 cc den büyük motor kullanmak isteyip cc aralığında uygun fiyatlı motor olmadığı için benim gibi arayışlara girenler çok fazla.
    çin harici 250 cc motorlar ikinci elleri bile 7000 TL den başlıyor. o yüzden böyle bir tercih yapılıyor. neyse konu bu diil.

@tahsins "satış rakamı yüksek çin malı motorlarıda" demiş te bundan dolayı yazıyorum.

bence kaliteli olanları incelemeli. Bunlardan benim gördüğüm kadarıyla

Sym Wolf 250
    Daelim Roadwin 250
    ( bu ikisi çin değil biliyorum )
    Calibre 250 R

en azından bu mesajıma cevap bekliyorum
    Mengu16 bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    yani ben şimdi kendim bir video çekip youtube a koyacak olsam, en çok ilgi çekecek en çok hit alacak video yu çekmek isterim. Husqvarna nedir ? kaç kişinin ilgisini çeker ? yoldan geçen 10 motorcuya sorsak kaçı bilir ?
    incele regal raptoru .. çinli minli .. gayet motor. yada mondial kanuni arora .. bunlar motor değil mi hocam ? halihazırda 10.000lercesi yollarda geziyor..
    Husqvarna nedir ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ne çok yüklendiniz adama? Artık eski devir değişti, cep telefonları bile video çekiyor hem de net'e konacak kalitede. İsteyen her kes yapabilir, tutan yok buyrun !

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para vermiyorlar heralde ( bunu dalga geçmek için değil, ciddi anlamda yazdım, çünki böylesi bir çekim için zaman, düzgün ekipman ve paraya ihtiyaç vardır )

facebook tan mesaj yazdım, tek kelime bile cevap yazmaktan imtina etti kendileri.
    ????

Her mesaja cevap verdiğimi sanıyordum.

Defalarca tekrarlananlara, videosunu çektiklerimiz konusunda olanlara bile.

Bu ve diğer videolar için ne Borusan-BMW'den, ne de diğer şirketlerden para almıyoruz.

Niye Çin'li çekmiyoruz?

Bugün BMW'niz, Honda'nız, Yamaha'nız patlarsa (Çin'liden daha düşük ihtimal olsa da olabilir, insan yapısı), veya ufak bir arıza çıkarsa konuşabileceğiniz, derdinizi anlatabileceğiniz veya en kötü mahkemeye verebileceğiniz bir müessese vardır karşınızda.

Fakat bir Çin motosikletinde kime derdimizi anlatacağız?

Ayrıca Çin'linin durumu belli.

Önce bunlar elde kalıyor videosunu çekmeye kalktık terslik oldu.

Ben de dedim ki bunlar ölüm tuzağı, vatandaşı yalan yanlış yönlendirmeyelim.

Hah bir de malını kötüledik diye ithalatçılar mahkemelerde uğraştırmasın bizi.

Sonra çok talep oldu izleyicilerimizden ben de bir daha denedim.

Bu motorları buraya getiren kişi/kurumlarla defalarca temas kurmaya kalkıştım (şirketlere e-mail, telefon açmalar, ofis görüşmeleri, vs).

Ne dediğimi anlamadılar, ne yapacağımı çözemediler, ya da anlamazdan geldiler.

Umurlarında da değil test motoru vermek.

İstemiyorlar.

Ben videosunu çeksem de çekmesem de o 40 bin tane satıyor zaten.

Zaten kendisi aleti sürmeyi bilmiyor, ne sattığını da bilmiyor.

Onun derdi, ÖTV'den kaçmak, bayisini XXXmek, vergi indiriminden faydalanmak, vs.

Umurunda değil o adamların burada veya sokakta malına ne olmuş.

İlgilenmiyor.

Vatandaş da merakla kendi motoruyla ilgili görüşümü soruyor.

Ne diyeyim ki?

Bu arada, bir tane 200-250 savaşı yapmamız lazım.

O listeye CBR 250, INAZUMA 250, Ninja 250, Duke 200 ekleyip dövüştürmeli ki tüm sorular cevaplansın.

Not: Bana hala "para alıyor" diyenler, evet 2012 Porsche'mi yenilemem lazım, o sebeple piyasadan acayip para kaldırıyorum (2013 Porsche için) .

Burası XTV değil, burası ALTIN ELBİSELİ ADAM.

Slmlr
    Brkn
    drtayfun, Ahmanamra, xawa ve 30 diğerleri bunu beğendiler..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ????

Bu ve diğer videolar için ne Borusan-BMW'den, ne de diğer şirketlerden para almıyoruz.

Niye Çin'li çekmiyoruz?

Bugün BMW'niz, Honda'nız, Yamaha'nız patlarsa (Çin'liden daha düşük ihtimal olsa da olabilir, insan yapısı), veya ufak bir arıza çıkarsa konuşabileceğiniz, derdinizi anlatabileceğiniz veya en kötü mahkemeye verebileceğiniz bir müessese vardır karşınızda.

Bu motorları buraya getiren kişi/kurumlarla defalarca temas kurmaya kalkıştım (şirketlere e-mail, telefon açmalar, ofis görüşmeleri, vs).

İstemiyorlar.

Onun derdi, ÖTV'den kaçmak, bayisini XXXmek, vergi indiriminden faydalanmak, vs.

İlgilenmiyor.

Ne diyeyim ki?

O listeye CBR 250, INAZUMA 250, Ninja 250, Duke 200 ekleyip dövüştürmeli ki tüm sorular cevaplansın.

Not: Bana hala "para alıyor" diyenler, evet 2012 Porsche'mi yenilemem lazım, o sebeple piyasadan acayip para kaldırıyorum (2013 Porsche için) .

Slmlr
    Brkn
    abi iyi diyon da test motoru için illa adamlardan istemen gerekmiyo (bilmediğim hukuki durumlar varsa bilemem)
    sen buradan ya da herhangi birinden istesen seve seve verir...e video çekip youtube a yüklemek de sıkıntı değil hukuki olarak, onun için çok talep geliyosa yapabilirsin, orayla burayla yazışmanı anlayamadım açıkçası...yorumlarında da handikap olarak karşılarında kimseyi bulamayacaklarını belirtebilirsin, (bunun böyle olmadığını düşünüyorum gerçi) sonuçta bunlar senin fikirlerin olur doğru yanlış..

yani ben arkadaşımın mootu alıp sürsem kritik etsem youtube a yüklesem sorun olmaz..sen bi yerlerle yazışmadan yapsan bi sorun mu olur?

bilgilendirirsen sevinirim..

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    yani ben şimdi kendim bir video çekip youtube a koyacak olsam, en çok ilgi çekecek en çok hit alacak video yu çekmek isterim. Husqvarna nedir ? kaç kişinin ilgisini çeker ? yoldan geçen 10 motorcuya sorsak kaçı bilir ?
    incele regal raptoru .. çinli minli .. gayet motor. yada mondial kanuni arora .. bunlar motor değil mi hocam ? halihazırda 10.000lercesi yollarda geziyor..
    Husqvarna nedir ?
    onlarda motor, ben onlar motor değil demedim. Hatta bende üstünde RKS yazan bir motora biniyorum.

en çok hit alacak video ve motorcu algısı insanlara göre değişir. o yüzden bence kaliteliler çekilmeli. tutup ta 125 lik cg motorlar çekersen olmaz, niye anlatılacak birşey yokki. 125 cc ve cg motor dersin, kampana dersin en fazla egzantirikli dersin bitti.

Husqvarna ile bende ilgilenmem. ama ragal raptor u duymak isterim. gönül isterki TR li firmalar bu işe kendileri istekli girsin. En son kanuni yaptı, 5000 km lik yol gezdirtti motorlarına, neyse konu dağılıyor

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Husqvarna nedir ?
    Tahsins ustam öyle deme. O marka bir çok endurocunun hayali olabiliyor ki gerçekten iyi makinalar. Tabiki her modeli için geçerli değil bunlar . Önemli olan pazardaki markaların çokluğuna göre değil motor dünyasındaki yerlerine göre araştırıp öğrenmek lazım diye düşünüyorum . TAmam bi ss kullanıcısı nasıl bir ktm ne la desede bir endurocuda r1 ne la diyebilir. TAmamen görüş ve yaşam tarzı. Onun için bu tarz programlarda kriter sadece halkın çoğunluğuna dayalı olmamalı. Nacizane fikrim sadece.
    LIDYALI ve zenon bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690

ktm duke 200 benden test için.
    ReiZzZ, dockerengin ve haojin2005 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Çinlileri test etme konusunda bir de şöyle düşünün. Şu çok büyük bir kitle tarafından kusursuz olarak görülen Honda Yamaha gibi markaların olumsuz yönlerini de söyleyip eleştiren hatta bundan dolayı tepki bile alan AEA bir çinliyi aynı şekilde objektif olarak test ederse sonuç ne olur?
    Ahmanamra, xawa, dockerengin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ????

Niye Çin'li çekmiyoruz?

İstemiyorlar.

İlgilenmiyor.

Ne diyeyim ki?

Slmlr
    Brkn
    barkın abiye para alıyor diyen adam başka testleri izlesin örnek ntv saffetin garajı ducati panigale incelemesi adam 1 tane eksi yanını sölemedi diğer incelemeleride böyle sanki kusursuz yapılmış gibi gösteriyor tabi ona göre parayı indiriyor bu piyasada yalakalık yapmazsan barındırmazlar
    xawa, Ahmanamra, htmetin ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    benim kadar facebooktan barkın abiyi yoran adam yoktur..
    her defasında onu yapma bunu yap..
    bunun sorunu var, o motor sana yaramaz..
    bu motor daha iyi diye son 6 ayda 100 kez bana cevap verdi konuştu..
    barkın abi ben sana para veriyor muyumda ? sen bana bunları cevap veriyorsun?
    sacmalıyor para veriyorlar diyen,
    adam gönül işi yapıyor.. bir hd kamera bir mikrofon, 1 pc 2 kişi vidyo cekip montaj yapıyorlar..
    sırf şu motosiklet boşlugunu doldurmak için..
    bu işe herkesin ihtiyacı var, cünkü türkiyede bizim salak aptal türk firmaları oldugundan dolayı vatandaş sömürülüyor..
    bu türk firmaları 100 200 dolara motoru cinde imal ettirip türkiye de sattırıyor..
    bindiğimiz motorlar yolda ikiye ayrılmasın diye dua ediyorum bazen..
    bunları söyleyince, barkın para alıyor bmw den hondadan, kanuni den mondialden para alamıyor mu oluyor?
    LIDYALI, Ahmanamra, dockerengin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    zaten para alsa böyle eksiğini söyleyemez malum parayı veren düdüğü calar .

hiç kimse hem para verip hem eleştiriyi kabul etmez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)