Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Fakir ve sarı çizmeli pandanız PCX e terfi etti

Motovento
    REKLAM ALANI
    murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Hayırlı uğurlu olsun, db motordan 3 gün önce bende cbf150 mi satıp ps150 aldım ama pcx ile arasında çok kaldımıştım pcx gerçekten çok güzel şehir içinde en mantıklı seçim... Hayırlı olsun tekrar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    kankam hayırlı uğurlu olsun...

ama senin bu hevesin sevincin yanında kimse motoru düşünmemiş...

bir teknik eleman olarak motorun gözlerinde derin düşünceler gördüm...sanki seni gördükten sonra ...ahada ıçtık şimdi...der gibi bir hali var garibin...ülen üç kuruş benzine yapılırmı bu iş diyor gibime geldi...

ha unutmadan çok özele girmezse ........

selenin ne kadarını boş bırakabiliyorsun,yada sen ne kadarını seleye koyabiliyorsun...

bide etikletlerdeki iki kişiye aldanma...sen varsan işin içinde tek kişidir o tek.....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    O gazateler ne motorun üstünde yaw dantel felanda serersin üstüne sen şimdi
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Meto anlat bakalım izlenimleride fikir sahibi olalım nası bilirsiniz pcx'i cbf den sonra yol tutuş kafa döt oynatma varmı??bide en çok merak ettiğim altı çokmu yere yakın,benim eve çıkarttığım rampadan altını vurmadan geçebilirmi? 14''jant farkı iyimi?yanlız kanki yaza bende yaparım bi pcx daha cbf i yeni aldık biliyon...daha 2500 km.. vawede var

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi güzel seçim
    eyvallah dostum...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İŞte budur hayırlı uğurlu olsun.. 5-6 yıl sonra bir zahmet bık artık yaw ben 5-6 ay zor dayanıyorum aynı modele
    sağolasın..ganga benim motorlarımla kuvvetli bağlarım olmuştur...ama bu pcx en fazla 1 yıl durur o konuda eminim...geçiş makinası diyelim...

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim , keyfini sür ...
    sağol ustam...

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Ama bence motoru ilk 1000 km'de başkasına ver. Motor rodajı artçılı yapmasın.
    artçı almadığım sürece sıkıntı yok valla hacı dediğin gibi motor 2 kişi taşıdığına inanıyor muhtemelen...

Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan kazasız belasız inşallah

sağolasın dostum...

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150'den sonra cc olarak daha üst bir modele geçmeni beklerken, bu durum ilk etapta şaşırtıcı olmakla birlikte, gerçekten iyi seçim yapmışsın
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Deneyimlerini merakla bekliyoruz.
    sağolasın dostum ...kışın pek açılma imkanım olmadığından işten eve evden işe takılcaz gibi...bu makinayı istediğim zaman satarım istediğim zaman takasa girerim vs...yani amaç 5000 gaymeyi tek makinada toplamak...

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wayy arkadaş yaa..harbiden ben senin cbf150 ile hurdaya çıkarsın diye düşnürdüm metehan abi hadi sen de kırdın kabuğunu tebrikler,kazasız belasız kullanman dileğiyle..
    inanmıcan ama ganga ben cbfyide bırakmayım dedim o da kalsın bu da olsun didim ama sonra baktım olcak gibi değil...cbfin biraz masrafı vardı valla...

Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi kazasız belasız sürüşler dilerim ...
    sağolasın dostum...

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun .. senin adına çok sevindim.. tekerin düz bassın... ayrıca işkence sırası bu motorda mı?
    Honda beni sever... ybrcilerle olan iletişimim devam edecek merak etme...pcx aldım diye değişmicem... ama bir ortama girdiğimizd eherkes bana bakacak bu aga dicekler...sen pis yeberenle dışlanıcan... valla bayramda hava düzgün olursa gelicem Kartepeye çıkak aga...

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad; hayırlı olsun 41 kere maşaallah
    işte benim aslan abim...plaka sponsorum abilerin gülü balı tatlışım benim...

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAYIRLI UĞURLU olsun üstadım sarı çizmelerı cbf ile bırlıkte verseydın nihayetınde artık ihtıyacın olmayacak
    valla aga ben işi sağlama alıyorum çizmelerimi hep giyiyorum...yerlek ıslak olunca iş için giydiğim ayakkabılarım batmasın istiyorum...

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun...
    güle güle kullan...hiç beklemezdim ama şehir içinde dediğin doğru skıtır en güzeli(:
    kazasız belasız inş.
    gangam doğru karar verdim gibi ama 5-6 ay sonra yeniden bir cbf 150 alırsamda şaşırma...

Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. çok şık bi scoter
    sağol dostum...

Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin. yakışmış. sonunda totona göre motor bulmuşun yani.

güzel seçim yapmışın. bol kmler.
    sağol ustam...benim totoşa göre makina yok gibi...

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete kardeşim hayırlı uğurlu olsun diyelim,allah kaza bela vermesin.
    sağol coşkunum...bak motoru babama vermezdim senle hamdi bindiniz hadi iyisiniz...

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda 124 ün hayırlı olsun ))
    sağolasın dostum...

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Metehan.
    Güzel seçim.
    eyvallah ustam...aldık işte bişiler...

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbiden süper bir scoter seçmişsin meteciğim...
    hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun,
    o sarı çizmeleri harbiden cbf ye yağmurluk çamurluk niyetinemi kullanıyordun yawhh
    Bİde merak ettiğim senin pcx in km de yakıt sarfiyat bilgileri nedir...Merakım sebebine gelince;benim sym piyasadaki en az yakan 125 cc lerden bile az yakmasına rağmen artçılı kullanıma uygun makina değil.Ybr gibi altımda kayboluyor.arkaya artçıya yer kalmıyor yada artçı alsam selede bana yer kalmıyor Bende ayaktan aldığım yağmuru,suyu,çamuru düşündükçe senin seçiminin ne kadar haklı olduğunda katılıyorum...Bu kış binerimde yeni sezona başka bişey düşünüyorum şimdidende ne alabilirim araştırma yapğıyorum..
    Yeni oyuncağın tekrar hayırlı olsun arkadaşım...Güzel günlerde mutlu şeyler yaşaman temennisiyle..
    sağolasın kardeşim...benim motor koruma ekipmanlarından biride çizmeler...alışkanlık diyelim...sanki cbf 600 alsamda kullanıcam gibi ...artçılı zaten kullanmıcam bu takayı...bakarsın cbfye dönmüşüm aga belli olmaz...dediğin gibi oyuncak...birde bunu deneyelim...paramızı çöpe atıp sağa sola harcamayıp motora yatırım yapalım dimi...

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abim allah kaza bela vermesin.
    sağol dostum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah daha iyilerini nasip etsin. bence motor altınızda çok da ufak kalmamış güle güle kullanın
    amin dostum...inan cuk oturdu altıma...ama bi yaz gelsin bak akıcam uzak yola...

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sarı çizmeli panda hayırlı uğurlu olsun ....la olum o mötör seni çekermi yahu
    ooo sağol cemim...öle bi çekiyo ki aga şaşarsın...yardırıyor yani anlayacağın...

Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle iyi günlerde kullan...

Bu arada D&B Motor nerelere taşınmış?
    sağolasın Olcanım...DB Ümraniye Netaşın tam karşısında aga...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan olm motorculuğun da suyunu çıkardın....
    Ne bir istikrar ne bir düzen....
    Hep alt seviyelerde sürünüp duruyon....
    Az geliştir kendini....
    Motorculuğun gelişsin
    Öyle göbek geliştirmeyle olmaz bu işler...
    Hani xciting alıyordun?.. Ya da grand dink miydi neydi?
    Aldın madem git 150 liğini al....
    Neyse... Hayırlı olsun..Kazasız belasız bin....
    An lere yaklaşma anahtarını kaptırma.....
    gangam sağol varol...onlarada sıra gelecek inşallah...dediğim gibi bu motor bir yatırım oldu...5000 gayme cepte...temiz kullanamda bare satarken değer kaybetmesin...

Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ..
    Allah bela kaza vermesin inşallah..
    Söylemiyim diyordum ama cbf sana yakışmıyordu...

Sağolasın Ünalcım....ama cbfninde rahatlığı başkaydı...artık eve tertemiz ak pak çamursuz geliyorum inan...skutırda huzur var...

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim evin 300 mt ilerisine taşındı
    ulen arayaydım keşke...

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun metehan abi güle güle kullan Allah kaza bela vermesin
    sağol gangam...sanda nasip etsin güzel makinalar...

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zevk sahibi adammışın çok yakışıklı motor ama bana göre biraz pahalı güle güle kullan
    abi haklısın ama piyasası bu...ha deremi asla etmez...motorun ederi maksimum 4000 lira...ama markaya parayı bağlıyoz işte...honda bizi ilelebet düdükler...

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gule oynaya kullan bacim. 11 beygir olaymis zapdedemezdin zaten, iyi olmus 10.5 olmasi.
    Lukoilcim sağol varol...bu sefer gelipde habar vermemek olmazz...gelicez çayını içicez agam...

Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız gule gule kullanın
    sağolaısn dostum...

Alıntı DNGe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf den çok daha yakışıklı ve cüsseli bir makina bu, hayırlı olsun

d[/YT]
    abi cbf beni 5 yıl 80 bin sorunsuz taşıdı hakkı ödenmez...benim sağım solum belli olmaz valla

Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız binin inşallah.
    Benim motoru alırken inceleme fırsatım olmuştu, gerçekten çok güzel motor.
    Malzeme kalitesi kendini belli ediyor hemen, kullanımı da oldukça rahattır eminim.
    abi ne gaza geldim ne moda diye aldım...kışın skutır almakda mantıklı değil belki ama ötv yükselir mi evet...honda zam yaparmı evet...fırsat bu fırsat didim yani...

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız, güle güle eskit abi..artık bi 70.000 km de bunda devirirsin sen abi
    sağol canım kardeşim...bunla ben 20 bin en fazla aga...

Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun.Çok güzel makine tam bir estetik harikası ayrıca bence pahalı da değil.Aklın yolu bir.Şehiriçinde vitesle uraşmak mantıklı değil.Scootercıların daha da artması dileğiyle
    abi bizim gibi dar gelirli adama lüks inan...ama markaya bağladık maniyi...

Alıntı cbr125races adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun şık makine deneyimlerini beklioruz
    tamam dostum yavaş yavaş fikirlerimi paylaşırım...

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PCX kesinlikle güzel seçim olmuş. Bide CBF ciler bana kızmasın ama illa viteslide diretmenin alemi yok

PS nin fiyatı cbf 150 nin birbuçuk katı belki ama pcx nispeten daha uygun fiyatı ile verilen parayı gerek kalitesi gerek su soğutmalı olması ve ayrıcalıklı tasarımı ile cbften daha çok hakettiğini düşünüyorum.

Viteslinin yeri ayrıdır ama yeri geldiğinde otomatik candır

bide PCX in olmassa olmazı givi ön camı. Gerçi karizma orjinal honda camında ama... Honda fiyat onda

aga benim takıntılarım yok...gönlümde yatan aslan her zaman en pratik olandır...yanlış anlaşılmasın ama 100 kuruştan fazla yakan makinaya binmek bana biraz keyif vermemekle birlikte soyulduğumu hissediyorum...devlet cebimdeki parayı çalıyor...180 liraya givi 120 lirayada kappa cam var motoru resmen bambaşka bir motor haline getiriyor çok şık...abi ilk su soğutmalı motorum biraz heyecanım var tabi... otomatik candır canandır...dikkatli ol çukura girme ballı börek...

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun mete abi
    yeni motor yeni heycan demektir güle güle kullan

ooovvv sağol baba...ilk iş sendeyim Gültepeye akıcam ama gezidmicem sorry bebiş...

Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenisinin gösterge panelindeki laylom hemen çıkartılmış, hayırlı olsun darısı tüm isteyenlerin başına..
    hehe...laylonlar apaçi motorda halen mevcut inanırmısın...

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan abi.Motoruna bi isim verdin mi?

Bak bu linkte Altın Elbiseli Adam'ın anlatımıyla ufak bi tanıtımı var.
    /url]

motorun ismi Kuki olsun... videoyuda izledim...katkısı oldu seçimde...ama galiba bu motora 5200 gaymeyi sırf farları yüzünden verdim...yüze aşık olduk yani...

Alıntı mLh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun abi kazasız belasız inşallah scooterda maaşallah cıvıl cıvıl

Gecenin bu saat'inde sesli güldüm
    sağol dostum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Abi fuarda çok detaylı incelemiştim (sende yanımdaydın galiba)
    Gönlüme yerleşmişti orada, ilk görüşte aşk derler ya, öyle oldu benimkide biraz
    Satışa geçti geçecek davası ve bekleme modu çok uzun sürdü , hevesim kırıldı :(
    Sonrasındada aklımızdan siler gibi olduk, ancak scooturk sitesindeki pcx topiğini hala 1. sayfadan itibaren sayfa sayfa hala takip etmekteyim

Artıları ( bana göre )
    * Kullanıcı yorumlarında 2,2 - 2,8 lt / 100 km bandında yakıt tüketim değerleri gayet ideal
    * Görsel bakımdan çok şık durmakta
    * Suzuki An 125 , Honda Beat , Honda Spacy vs. vs. lere göre daha geniş lastik çapı

Eksileri ( bana göre )
    * Cbf dışındaki Honda modellerinde yaşandığı söğlenen (sıfır parça stoğu) ve küçücük bi vuruk kırık yüzünden aylarca parça bekleyen yaka sirkmiş arkadaşlarımızın olması
    * Türkiye de bulunmayan (kullanıcı yorumlarına göre konuşuyorum) ve henüz ithal edilmemiş lastik ebatı yüzünden dandirik fabrika çıkış lastikleri ile kullanmaya mecbur olmak

Kısa bi değerlendirmem budur. AMA Herşeye Rağmen sınıfında ALINABİLCEK en güzel modellerden bir tanesi
    Saygılar sevgiler

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    An lere yaklaşma anahtarını kaptırma.....
    Alp abi ; yani An 125 alırmı anahtarını pcx lilerin diyorsun?

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Allah kaza bela vermeden 100.000 km kullandırmayı nasip etsin (Aminnnnnnnn)
    Güle güle kullan

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun abi,kazasız belasız inşalah harika bi seçim
    sağolasın gardaşşş...Allah utandırmasın valla motoru devirirsem 3 gün uyuyamam...

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş,hayırlu olsun,ALLAH kaza bela göstermesin,nice km.lere.
    Bora abii nettinn...aldık işte yalandan bi makina...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun Metehan :D kazasız belasız kllanmalar nasip etsin :D ama uzun yolda CBF i ararsın bence :D CBF baslığını boş bırakma :D
    dostum uzun yolda dediğin gibi cbf huzurunu bulamam işin gerçeği bu...

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo abim hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız binmen dileğimle
    Bende bi tur atmıştım o pcx denen tıka basa teknolojiyle doyurulmuş motorla ,bindiğim en rahat en iyi scooter hemde açık ara
    vay gangam sağol...valla birkaç numarası var hoşum agidiyor...kadran çok şık mesela...hiç pişmanlık duymam hissi var...sonucta skutırın amacı dur kalklarda verdiği huzur...

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayrını gör reis, Allah kaza bela vermeye
    vay kuzen sağol...hakkımızda hayırlısı...

Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,keyifle binmen dileğiyle
    sağolasın dostum...

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan, hayırlı olsun , tekerin düz bassın.
    sağol baba hepimizi korusun mevla...

Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun,şehiriçi için mantıklı seçimini tebrik ederim......güzel ve mutlu zamanlarda kullanmanızi dilerim

sağolasın hepimize nasip etsin Allah güzellikler...

Alıntı 737NG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullanın

sağolasın dostum...

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı cizmenle giymezsen sütümü helal etmem ahahaha hayirli olsun minik panda sen fakirsen artik biz fas fakiriz ozaman gule gule kullan
    valla aga kıçımızda don yok altımızda 6000 liralık makina..Allah sonumuzu hayır etsin gari...

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı uğurlu olsun abicim güle güle kullan Allah kaza bela göstermesin.2.si sana darıldım bizim buralara kadar geliyosun bi haber vermiyosun motor çok güzel duruyor 125 likten çok 400 lük gibi duruyor duruş ve görünüm harika ilerde belki bende düşünebilirim
    abi valla bilmiyorum oralarda olduğun yoksa ayıpsın yav...sana tur veririm servise geldiğimde... numaran 05 58 le bitiyor dimi...seksi alet yav valla aşık ediyor namussuz...minyonluğuda pek şirin...

Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam , güle güle kullan.
    sağol dostum...

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun .Allah kaza bela vermesin
    sağol dostum...seni tokatlıcam İzmit yollarında...

Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun abicim kazasız belasız binesin. ilk kez vitesli bir motorla kışı geçirecek olan ben, acaba pcx mi alsam diye düşünüyordum. eee nede olsa şehiriçi, dört mevsim ve ekonomi

kesinlikle ekonomi derim aga...huzur var makinada...dur kalk oh mis...

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun. Ya vallaha motora ayrı sevindim.Aramıza dönmene ayrı.Cbf 150 deyince aklıma direk sen geliyorsun ama pcx deyince gelirsin belki artık.Kim bilir Bu arada top sakal vardı gitmiş. Abi hayırlı olsun tekrar.Sakin kullan he. Debriyaj vs yok deyip asılma gaza.Size bir atasözü söyleyeyim. Honda hayat onda.Yok yaa.Alırsan honda pantalonda kalmaz donda. Abi gerçekten sevindim.Nice 76 722 kilometrelere beraber girin inşallah. Buna tavuk,kuzu,dana vs kesmek lazım.
    gangam valla cbfden nası bi soğuduysam artık ardıma bile bakmadım serviste... top sakalda güvenlikçi olduğundan gitti hacım kendimi çıplak hissediyorum valla... valla eşe dosta tatlı ısmarlıcam ilk fırsatta...dediğin gibi nazar olayı var...

Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın çok güzel maşallah....
    sağolasın dostum...

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    we are the kayış...we are the varyatör... we are the scooter... Metehan abi Michael Jackson da banlıycak seni )))
    Maykılın kemikleri sızlamıştır...

Alıntı eko29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Mete abi ilandaki motor acaba senin eski cbf mı http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3461491/detay/ )
    aga o motor o paraya gitmez...motor debriyaj ister...krank ister...isterde ister...en az 300 liralık masrafı vardı...2500 e alan 300 masraf yapmalı...150 de alım masrafı...2950,,,e 3000 e tertemiz cbfler var...enayi değil millet...onlarda zaten 2250 ye kadar düşerler bildiğim kadarıyla...

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakışır Metehan kardeşime,bi fırsatını bulup ıslatır kutlarız artık
    Savaş abicim inşallah sizin oralarada gelir hasret gideriririz...özledim Allah şahit olsun ki...

Alıntı borabuhara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    sağolasın dostum...

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız hayırlı olsun.
    sağolasın dostum...

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah bu mutluluğun devam eder...
    amin gangam...hakkımızda hayırlısı...

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun mete abi.
    sağol gardaş...

Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ama yarın birgün o viteslerle oynamayı öyle özleyeceksin ki. ve scooterin en kötü yanı şehir içi dur kalk larda hele yokuş yukarı kalkışlardaki varyatör sorunları sesleri ve bagaların ezilmeleri debriyaj taslarının yanma ve renk degiştirme gibi sorunları burda çok yeni konuların açılmasına neden olacaktır.
    zamanla anyayı konyayı görücez hacı...bakalım bu alet beni kaç yıl sorunsuz göürecek...ama kız gibi kullanıyom...2 yıllık garantiside beni rahatlatan...ha birde yağ yok zincir yok çamur yok ya o güzel yav...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abey hayırlı olsun keşke beyaz alsaydın yeni gelin misali olurdu
    ovv gangam...aga beyazıyla çok gezindim...ama beyaz var ya dikkat çeker gelen çızar giden eller...en güzeli bu abi boşver...millet mıncırmayı ellemeyi pandik atmayı pek sever...

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun sayın abicim . darısıda hayalini kuran herkese olsun inş
    naber la Alladın adamı...aldık işte bir düdük makina agam yav...amin darısı hepimize...

Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru yoldasın metehan şehir içinin en kullanışlı tercihi scoter'dır nice kilometrelere..
    eyvallah huskam sağol varol...

Alıntı tosbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun... Çok şık motor

Darısı başımıza

abim gangam...gençlere yakışır bu motor...bak burdan söz piyangodan deli bi para çıkarsa sana aynen hediye edicem bu makinayı...olmaz olmaz deme...

Alıntı sinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin
    sağolasın dostum...

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi hayırlı olsun
    sağol ganga yardırıyom valla ince ince...tır tır gidiyo akıyo yolda namussuz kuki...

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun güle güle bin,ayrıca resimlere bakarken kalıbınla ters orantılı bir durum farketmedim gayet iyi duruyor altında
    aykanım sağol yav...sanada aldırıcam yaza...

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun 4 tekerler senden uzak olsun yeni motorunla mutluluklar ...
    amin usta...dün akşam ne oldu anlatam sana vesileyle...Levent şirvan kebap önündeyim sağda tın tın ilk gün diye korkuyom biraz yerler ıslak...arkamda bir mercedes son model sirenler anonslar dibimde...neyse az daha gittim...önümüzde tıkalı ...hemen durdum buna el hareketi yaptım bak akıllı ol sıkıştırma diye...neyse hizama geldi ben durdum tabi...ne var lan dedim bi küfrettim..burda yazmayım şimdi...

küfrü duyunca sağa çek dedi...ne sağı lan dedi m motordan uçarak indim kapısına yaya geçtim...bu arada ağır küfrediyorum kızdırdı beni...camını yumrukluyorum...ne sağı lan hemen şimdi iniyosun dedim ama kapıları kapalı... bizim erkek beni gariban sandı iki sirenle korkucam sandı...in diyorum bak inmezsen yine saydırıyorum...neyse inmedi kapıyıda açmadı arka yığıldı.... sonra sağ camı açtı tamam tamam sakin ol dedi...bende bak bana sağ açek mağa çek deyip tahrik etme dedim seni sağdada soldada her yerde (...kerim) dedim akıllı uslu ol o sirenleride bi tarafına sokarım dedim...gıkı çıkmıyor totoşun...dua ettim polis olsun diye ama biliyorum polis falan değil sengin bir kekonun artiz şoferi...ilk akşamdan ayarı verdim yani...benim korkum yok aga kimseden...polisse polis askerse asker...sirenler beni zaten tahrik ediyor...sirenli araçların özellikle üzerine giderim...en fazla yapabileceği şikayet etmek...giderim karakola ifademi veririm nolcak...darpsa darp hakaretse hakaret ...ama bir dahaki sefere gariban vatandaşı taciz etmez belki...

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle oynaya kullanmak nasip olsun.

sağol aslan abim...alem bana ben sana hastayım yiğidim...

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ilkten sağ ayağınla biraz fren,sol ayakta vites arama durumları olmasın? Sol elde debriyaj diye asılıp yavaşlayabilirsin de.

yok la valla kırk yıllık skuterci oldum...

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan inşallah darısı başıma..

oo yegenim sağol...sanada mobilet alıcam yavrum sende ağlama oyna arkadaşlarınla...

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu bilir şunu söylerim...
    seveniyle sevmeyeniyle bu forumda en popüler adamsın mete abi....
    vallaha helal olsun.....
    abi popülarite demek sabun köpüğü demek...inan gönüllerde olsun yerim...herşey karşılıklı...
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. scooterin kendine göre ekstra bakım masrafı var ama kullanım amacına yönelik olarak süper aletler. 9 beygirlik agility 125 ile zc arasındaki farkı birebir görünce 125 pcxin 10.5 beygirlik gücü şehir içinde istediğin ivmeyi verir bence. tekrar hayırlı olsun abi.
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun maşallah güzel makına kazasız belasız sürüşler diliyorum...
    sağol ganga...

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Pcx süper motor.
    eyvallah dostum...

Alıntı murat_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, db motordan 3 gün önce bende cbf150 mi satıp ps150 aldım ama pcx ile arasında çok kaldımıştım pcx gerçekten çok güzel şehir içinde en mantıklı seçim... Hayırlı olsun tekrar.
    ps 150 alıyodum ama biraz pahalı geldi agam valla...sağolasın...

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankam hayırlı uğurlu olsun...

ama senin bu hevesin sevincin yanında kimse motoru düşünmemiş...

bir teknik eleman olarak motorun gözlerinde derin düşünceler gördüm...sanki seni gördükten sonra ...ahada ıçtık şimdi...der gibi bir hali var garibin...ülen üç kuruş benzine yapılırmı bu iş diyor gibime geldi...

ha unutmadan çok özele girmezse ........

selenin ne kadarını boş bırakabiliyorsun,yada sen ne kadarını seleye koyabiliyorsun...

bide etikletlerdeki iki kişiye aldanma...sen varsan işin içinde tek kişidir o tek.....

vay abim benim...en mantıklı seçim gibi geldi bana...kişiye özel bir makina gibin...artçı alırsan senden soğur...artçı almamak için artık bir gerekçem var...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O gazateler ne motorun üstünde yaw dantel felanda serersin üstüne sen şimdi
    sadece bugünlük gazete vardı gangam...yoksa amele işi bu gazte...

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meto anlat bakalım izlenimleride fikir sahibi olalım nası bilirsiniz pcx'i cbf den sonra yol tutuş kafa döt oynatma varmı??bide en çok merak ettiğim altı çokmu yere yakın,benim eve çıkarttığım rampadan altını vurmadan geçebilirmi? 14''jant farkı iyimi?yanlız kanki yaza bende yaparım bi pcx daha cbf i yeni aldık biliyon...daha 2500 km.. vawede var

la olm daha 40 kmde neyini anlatam...çoğu sürüşü zaten gece yaptım bi bok anlamadım sadece huzur hissediyorm...

Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi fuarda çok detaylı incelemiştim (sende yanımdaydın galiba)
    Gönlüme yerleşmişti orada, ilk görüşte aşk derler ya, öyle oldu benimkide biraz
    Satışa geçti geçecek davası ve bekleme modu çok uzun sürdü , hevesim kırıldı :(
    Sonrasındada aklımızdan siler gibi olduk, ancak scooturk sitesindeki pcx topiğini hala 1. sayfadan itibaren sayfa sayfa hala takip etmekteyim

Artıları ( bana göre )
    * Kullanıcı yorumlarında 2,2 - 2,8 lt / 100 km bandında yakıt tüketim değerleri gayet ideal
    * Görsel bakımdan çok şık durmakta
    * Suzuki An 125 , Honda Beat , Honda Spacy vs. vs. lere göre daha geniş lastik çapı

Eksileri ( bana göre )
    * Cbf dışındaki Honda modellerinde yaşandığı söğlenen (sıfır parça stoğu) ve küçücük bi vuruk kırık yüzünden aylarca parça bekleyen yaka sirkmiş arkadaşlarımızın olması
    * Türkiye de bulunmayan (kullanıcı yorumlarına göre konuşuyorum) ve henüz ithal edilmemiş lastik ebatı yüzünden dandirik fabrika çıkış lastikleri ile kullanmaya mecbur olmak

Kısa bi değerlendirmem budur. AMA Herşeye Rağmen sınıfında ALINABİLCEK en güzel modellerden bir tanesi
    Saygılar sevgiler

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

Alp abi ; yani An 125 alırmı anahtarını pcx lilerin diyorsun?

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Allah kaza bela vermeden 100.000 km kullandırmayı nasip etsin (Aminnnnnnnn)
    Güle güle kullan
    vay canım kardeşim sağol varol...yorumların çok isabetli...önceki mesajında 2 kelime yazınca harbiden şaşırdım ulan adamım niye kısa yazdı diye şimdi oldu işte...

aga parçalar cbf 150 kadar ucuz..stoklar mevcut...sadece bu sel nedeniyle fabrika 2 ay makina göndermeyecek...sıkıntı 2 aylık bir rötar diyelim...lastik konusunda haklısın...kucaktayız...tüketim ve honda servisimle olan güzel ilişkilerim nedeniyle yine bu markayı seçtim...

scooturkdeki pcx sayfasını bende yarıladım...

Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.

sağolasın dostum...

2 kelime ile kutlanmazdıki bu

.................................................
    Anasını satayım Biz vitesliye alışalım, giriş motoru olsun diye YBR ESD , CBF 150 kovalıyoruz, vatandaşlar scooter e geçiyor patır patır
    Ne iş anlamadım, ''herkes gider Mersin e, biz gideriz tersine''
    Vardır bi keramet durup bekleyeyim ben en iyisi

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Güle güle kullan abi kazasız belasız inşallah
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi birkaç kişi bızıklasın yani ne olacakki? bakıyorum da hülya ya iyice yanaşmışsın klip falan varmı yakında ikinizin bol ekşın lı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    hayırlı olsun metehan abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...461491/detay/?

metehan abi bak senin motor kasa değiştirmiş.
    ilandai motor senin değil ama ilan senin motor için verilmiş.

neyse ben yarın arar resimdeki motoru almaya geliyorum derim d b ye
    98 Beygir.....

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hayırlı olsun .Allah kaza bela vermesin
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Honda seni maaşa bağlayacak haa...

reklam kampanyası gibi ,

Türk anaları ne evlatlar doğuruyor ( mete_han )
    bizde onları taşıyacak scooter yapıyoruz ( Honda )

hayırlara vesile olsun güle güle kullan ,
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    önce metehandrocum yeni motörün hayırlısı uğurlu olsun,kazasız belasız ağız tadıyla binesin çok güzel bir motor almışsın şehiriçinde seni elbet götürecektir ama 1 yıl sonra bu sende kaşıntı ve kepeklenme yapar bir büyüğünü alırsın gibi gelio,bu arada keşke izmirde oturuyor olsaydın,habire yanından scarabeo ile vın diye geçerdim, sırata sırıta verirdim uyuzu, gitmiyormu bu bilader diye :D yinede hayırlısı olsun buluşmaya artık bununla gelirsin
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Girmeyeli neler olmuş sitede neler hayırlı ugurlu olsun kanka valla çok sevindim bi gün gelde test edek beraber
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Metehan'cım vitesliden scootere geçmene en çok sevinenlerdenim. Şehir içi için en uygun modeli ve markayı seçmişin. İyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin allah. 125'lik ilerde yetmezse, gel yanıma sana 200'lük yakışır. Ne alacağını kulağına fısıldarım.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)