Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CRYPTONLULAR TAYFASINA BENDE DAHİL OLUYORUM...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    ARKADAŞLAR BUGÜN BERGAMA BAYİSİYLE GÖRÜŞTÜM ELLERİNDE CRYPTON OLMADIĞINI HAFTASONU GELECEĞİNİ SÖLEDİLER.İSMİMİZİ YAZDIRDIK.SANIRIM İYİ Bİ SEÇİM YAPTIM.BAYADIR ARAŞTIRIYODUM.AYVALIKTA OTURUYORUM EN YAKIN BAYİ BERGAMADA BİNİP GETİRCEM MOTORU Bİ 60 KM KADAR.SORUN OLURMU ACABA?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

arkadaşlar katılımız için çok teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

KATILIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!!BELKİ BİRAZ SİTEM OLUCAK AMA SAÇMASAPAN,GEREKSİZ AÇILAN KONULARA ONCA CEVAP YAZILIRKEN,İNSANLARIN MUTLULUKLARINI PAYLAŞTIKLARI VEYA ACİLEN BİR KONU HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEDİKLERİ KONULARI SADECE OKUMAKLA GEÇİŞTİRİP BİR CEVAP YAZMAYI BİYE LAYIK GÖREMEMİZ MALESEF ÜZÜCÜ.KATILIMCI OLMAK BUMUDUR.SİZCEDE ÖYLE DEĞİLMİ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kinetic Pridem Gitti :((((
    abi hayırlı uğurlu olsun rabbim kazasız belasız binmek nasip etsin

Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    sağol kardeşim allah razı olsun cümlemize kazasız sürüşler

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaş yamaha cub çok güzel seçim hayırlı olsun... ama kızmakta haksızsın bence resim yok birşey yok birşey bekleme yani...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    sağol f54 motoru daha almadım.onun için foto yok :D .kızmakta haksız olduğumu düşünmüyorum.niye dersen ben motorun 0 olacagını ve 60 km kadar bu motoru (rodajda olacagı için) kaç km hızda sürmem uygun olur diye bi öneri almak için yazmıştım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ahmetk. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol f54 motoru daha almadım.onun için foto yok :D .kızmakta haksız olduğumu düşünmüyorum.niye dersen ben motorun 0 olacagını ve 60 km kadar bu motoru (rodajda olacagı için) kaç km hızda sürmem uygun olur diye bi öneri almak için yazmıştım.
    50 km/h geçme orj parçalardan şaşma fazla zorlama motorunda sıkıntı olmaz bende daha önceden cub kullandım yakıtı az çok memnun kalırsın birde 2500 km de bir yağını değiştir yolda kalmamak içinde lastikleri tubeless yap benden demesi ben lastik patlamasından çok yolda kaldım en son tubeless yaptım kurtuldum

Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    önerilerin için sagol kardesım.bu lastikleri tubeless yapma:üzerindeki şambriyelli lastiğe ek bi işlem yaparakmı oluyor yoksa 0dan bi lastik alıp taktırmakmı gerek?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ahmetk. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önerilerin için sagol kardesım.bu lastikleri tubeless yapma:üzerindeki şambriyelli lastiğe ek bi işlem yaparakmı oluyor yoksa 0dan bi lastik alıp taktırmakmı gerek?
    tubelese uygun sıfır lastik alıyorsun lastikçi ona yeni sibob takıyor montaj yapıyor daha sonra hiç aklın yolda kalırmıyım diye düşünmüyor zevk alarak gezmeye gidiyorsun

Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    ok.mesaj alınmıştır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)