Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Korktuğum başıma geldi :( sonuç kırık bir bacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha r 6
    Alıntı ysmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok çok geçmiş olsun.... ülkemizde maalesef böyle çarpıp kaçan insan sağlığını hiç sayan şerefsizler mevcut !! eminim etraftan plakasını alanda olmamıştır aman bana bulaşmasın diyerek !!

acil şifalar tekrar geçmiş olsun..
    evet öyle tipler de var bi yığın resmi kurumla uğraşmayayımşahit yazmasınlar diye yapacak bişi yok bizim ülkemizde sadece kendi canına gelince insanlar anlıyor bişileri...
    :bounce: Efendi olcaksn Efendilik herzaman iyi prim yapar bak Yüzüklern Efendisine nasıl gişe yaptı Olay yüzüktemi ? Hayır efendilikte:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    çok geçmiş olsun hocam biz motor kullanıcıları için motosikletin üstünde geçen her zaman tehlike bu istanbul trafiginde inşallah bulursun kaçan araç sürücüsünü allahtan bulsunlar böyle araç sürücüleri bazıları var saygılıdır efendidir bazıları varkı saygısızın insafsızsın tekidir böyle araç suruculeri çok geçenlerde E5 bahçelievler den giderken banada grı hyundaı accent era 2005 model bi araba azdaha yandan çarpacaktı ben saga kaçmasam insanlık ölmüş yol verme yok trafik kurallarına uymak hiç yok ben buna yetiştimmi trafikte vardı yenibosnada sövdüm buna camı açıktı camını kapadı korktumu ne böylelerine her lafı söylemezsek olmaz bugun bana yapar yarın başka bir motorcu arkadaşımıza biz kamyoncu olsak bizden kaçarlar neden kamyoncu adam kavgacıdır döver benim amacımda 4 lastık ve üstü araç kullanıcılarının gözünü korkutmak kavga degil he bide su var araç sürücüsü ileri giderse ozaman kötü olur kaskı yer kafasına bizim onların araçlarından degil onların bizlerden korması lazım haberlere çıkmıyoruz hiç şöyle bi haber olsa motosiklet kullanıcısını sıkıştıran araç kullanıcısına motosiklet sürücüsü kaskı ile kafa attı diye çok güzel olur azda olsa 4 teker kullanıcılarının gözü korkarda bize saygı gösterirler

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkur ederim. keşke böyle şeyler hiç yaşanmasa fakat bu yaşadığımız ülkenin bir gerçeği olarak karşımıza çıkmakta. BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN.çarşamba günü kazadan sonra ambulans gelene kadar kafamda bekleyen bir sürü insandan 1 tanesi bile olayı ben gördüm demek zahmetini göstermemiş. bir çoğunuz plakayı söylemişsiniz.haklısınızda ama vucüd adrenalin pompalamaya başlayınca bazı şeyleri kacırıyorsunuz. ben kazadan sonra aracın ters tarafında kaldıgım için ve ilk önce düşündüğüm olay vucüt bütünlüğüm oldugu için kımıldamadan yatmayı terçih ettim. kazalarda kırılan yada kopan parçalar vucüt sıcaklığından dolayı yada olayın heyacanından dolayı hemen fark edilemeye biliyor. yerden ilk hareketim kaskıma oldu tam bağını acıyordumki iyi bir fikir olmadıgı aklıma geldi.velasil ambulans gelene kadar başımızda bekleyen arkadaş kaçtı. polislerle yaptığım konuşmalardan sonrada adamın buluna bıleceğini düşünmüyorum.sonuçolarak masraflar üzerimize kalacak. ve daha motorumu görebilmiş değilim kısmek olursa bugün almaya gideceğim(kendim sürmeyeceğim ) ). bu arada suç duyurusunda bulunacağım. işin peşini bırakmak gibi bir niyetim yok. eğer kaçmasa davacı olmazdım.fakat sizlerinde dediği gibi kazadan sonra ana haber bültenlerine mazeme olmakta vardı. yada aynı adamın başkalarına daha fazla zarar verme ihtimalıde var.
    bir kısmınız mobese yada işyeri kayıtlarından bahsetmiş. malesef burda o şansım yok. ben 68 aksaray da yaşıyorum ve burda mobese sadece bir kaç ana arterde mevcut. benim kaza yaptığım yerde ise malesef mobese yada kameralı dükkan bulunmamakta buda benim şanssızlığım sanırım. en kısa sürede motorumun resimlerinide ekleyeceğim. tekrardan yorum yapan yapmayan arkadaşlara teşekkur ediyorum.

tekeriniz düz bassın !...
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Yok
    Geçmiş olsun arkadaş ya.

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

Çok çok çok geçmiş olsun

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    geçmiş olsun
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    bunada şükür cana geleceğine mala gelsin boşver 200 lira. verilmiş sadakan varmış bişey dağıt veya birilerini sevindir kardeşim

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Geçmiş olsun ...
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

Çok geçmiş olsun hocam. Allah korumuş.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    geçmiş olsun Allah bi daha böyle bişey göstermesin
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    Bizimde geçmişte bir kazamız olmuştu bende plakayı almamıştım ama almak lazım en azından etrafta olanların birinden rica edip öğrenmekte fayda vardı tabi kaza anında tek olunca ne yapacaksınki.Bunada çok şükür kardeşim.
    Yalnız mutlaka cumhuriyet savcılığına hem polisler hemde zanlı hakkında şikayette bulun... Sonuç çıkmasa bile iz payı belge olsun elinde ama mutlaka savcılığa git...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda iyileşirsin...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)