Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

son karar cbf500

Motovento
    REKLAM ALANI

Daha once forumda onerılerınızı almak ıcın bir konu acmıstım sımdı de yardımcı olup fıkır sunan arkadaslar da gorsun dıye fotograf eklıyım dedım zaten 1 tane foto cektım.arkadakı dl650 de baska bı arkadasımın o da yenı aldı kısmetse yolları aşındırıcaz ayaz soguk demeden gezmeye başladık zaten önerılere uydum,maddıyatı bıraz daha zorlayıp cbf500 aldım.nazar degmesın

foto yuklemeyı bılmedıgım ıcın bu sekılde yaptım bılmıyorum oldu mu.

http://rapidshare.com/files/450786224/23__2_.JPG

'4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    kazasız belasız kullanın. güzel seçim.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    hayırlı olsun. güle güle kazasız belasız kullanmak ve gazlamak nasip etsin. güzel seçim. kullanımı kolay ve zevkli model.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

topige bekleriz.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

teşekkur ederım makına gercekten çok hoşuma gıttı ılk baş boyum uzun kaçar bacaklarımı yorar korkum oldu fakat oyle bı sorun cıkmadı keyıfle yollardayım.

herkes cbf500 sahibi oldu bir ben olamadım

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel seçim kardeşim... Tekerin düz bazsın.. bakımını yaptın mı ömürlük motor. eskitemezsiz. He yönüyle seni tatmin edeceğini düşünüyorum... Bende tarzımı belirleyebilsem alacam bir demir at ama daha tarzımı bile çözemedim. En uygun enduro gözüküyor ama onlar da masraflı gibi... Belki bende bi cbf500 alırım. Bakalım. Nisan'a kadar vaktim var...
    __To Be Or NoT tO be__

Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel seçim kardeşim... Tekerin düz bazsın.. bakımını yaptın mı ömürlük motor. eskitemezsiz. He yönüyle seni tatmin edeceğini düşünüyorum... Bende tarzımı belirleyebilsem alacam bir demir at ama daha tarzımı bile çözemedim. En uygun enduro gözüküyor ama onlar da masraflı gibi... Belki bende bi cbf500 alırım. Bakalım. Nisan'a kadar vaktim var...
    naked makına hıc dusunmezdım enduro yada cruıser tarzı ıstıyodum boyum uzun oldugu ıcın en ıdeal makına modelı budur dıyodum.ozellıkle bır dragstar.piyasada ılanı temız dıye yazan bırcok makına baktım ya egzantrık sesı gelıyodu ya yag akıtıyodu oydu buydu derken yakın bır arkadasım kendı dragstarını bana onerdı.fakat bırkac gun denedıkten sonra aradıgım makına nın dragstar olmadıgına karar verdım.trafıkte araba gıbı beklemek cok sınır bozucu geldı.bu makınayı ustam ın tavsıyesı uzerıne aldım.cidden rahat ve keyıflı bır makına.nazar degmesın cok sevıyorum tavsıye ederım hayırlısı olsun.düşünüp taşınıp oyle almalı, motorunu severek yola çıkmak gıbısı yok

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes cbf500 sahibi oldu bir ben olamadım
    dedim kardeş,çık gel ADANA'ya vereyim benim makineyi sana diye ama.bak burada hava 20 derece.söylemedi deme.

Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel seçim kardeşim... Tekerin düz bazsın.. bakımını yaptın mı ömürlük motor. eskitemezsiz. He yönüyle seni tatmin edeceğini düşünüyorum.. Belki bende bi cbf500 alırım. Bakalım. Nisan'a kadar vaktim var...
    verelim kardeş.böyle temizi TR.de yok
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41982082/detay

DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Hayırlı olsun
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)