Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bir Honda 600F Alma Macerası (Rize MT-Çakalaz)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Şimdiden söyleyim bu motosiklet alma olayı gezi formatında olması nedeniyle konuda o şekilde açıldı.Sonra bu be biçim tebrik konusu diye saöylenmeyin

Çakalaz'ın uzun zamandır süren 600f bulma mücadelesini şükür dün bitirdik. Bitirdik diyorum zira her modeli telefonda konuşmaktan tartışmaktan telefonu kulagıma yapıştırmayı bir ara ciddi ciddi düşünmüştüm.Neyse efendim uzatmayalım uzun araştırmalar sonucu Erzurumda bir 600f buldu. Aradı pazarlıgını yaptı ama istegi rakam olmayınca birde bana arattı bende bi şekilde istegi rakama düşürttüm ( ikna yetenegim baya güçlüdür.). Hal böyle olunca bende çakalaz ile beraber Erzuruma gittim dabi. Sözde motoru ben alacagım.(tabi bu yalanımız erzuruma gittimizde yatsıya kalmadan akşam üstü söndü ama Allah'tan alacagımız kişi iyi biri çıktıda sorun yapmadı)

Fotoğrafları ve gidiş dönüş hikayesini eklemeden önce gerçekten bize yardımlarıyla mahçup eden arkadaşlara bu konuda tekrar teşekkür etmek isterim;

-Öncelikle sitemizede üye olan cezerye'ye teşekkür ederim. Dün motoru aldıktan sonra kendisiyle buluştuk. Gerek erzurum gezintisi gereksede çalıştıgı kurumun misafirhanesinde konaklama saglaması bizi gerçekten mahçup etti.Ayrıca kensinin o hoş sohbetide Erzurumun -10-15 derce sogunu hissettirmedi(evet burası büyük yalan)Öglen 3 gibi erzuruma indigimizde soguk etkilemiyordu fakat akşam 8-9 gibi aynı yerde hareket etmeden 5dk den fazla durmak intahara teşebbüs gibi bişeydi Allah cezerye'ye sabır versin birazda güneş. Şaka bir yana tanıştıgıma çok memnun oldum.Çakalaz'ın motosiklet alma konusu olmadan çok öncede söylemiştim şimdi burda tekrar söylüyorum. Havalar ısındıgı zaman Rize'ye bekliyorum

-Diger teşekkür etmek istedigim kişide motosikleti aldıgımız kişi olan serhat astsubay. Gerçekten bizi o erzurumun sogunuda yerler resmen buzken büyük bir dertten kurtardı. O şartlarda motosikletin üstüne binerek 200-300 metre götürmek dahi mucize. Sagolsun tüm resmi evrak işlerinde halletmeye kendi aracıyla götürdü ayrıca motosiklet otogar'a kadarda yine başka bir araç üstünde kendisi getirdi. onunlada karşıklıklı telefonlar alındı umarım en kısa sürede onunlada görüşürüz.Bu arada çalıştıgı kurumda görevli diger arkadaşlarada sonsuz teşekkürler onlarında büyük yardımı oldu. Bu yardımlar sırasında birşeyi farkettim jandarmada baya motosiklet tutkunu varmış. Öyleki Yarbay'ına varana kadar saglam motorcu sohbeti döndü. Alayda şöyle 1-2 gün daha kalsak subayların yarısına motosiklet aldırırdık

Neyse çok uzattım gelelim fotograflara....

04/01/2011 saat 08:30 Yer Rize otogarı;

Ve yola çıktık.Trabzon üzerinden gümüşhane bayburt ıstikametine devam ediyoruz.

Bayburt otogarından ufak bir kare (yazıya dikkat)

Sonunda erzuruma vardık. Motosikleti kar ve buzdan dolayı dışarı çıkartamadıgımızdan ustanın yanımıza gelmesini bekliyoruz

Motosikletin yanında hediye edilen yedek lastiklere bakarken.

Neyse sonunda usta geldi motosiklete baktı ondan ok aldıktan sonra resmi işleri halletmek için sagolsun serhatında yardımıyla başladık dolanmaya. Bu arada bi ara arabadan inip şöyle 200-300 metre yürümemiz gerekti yürürken rampa aşagı ben fena kaymaya başladım derken çakalaz beni tutuyum derken oda benle beraber kaymaya başladı en son motosikleti aldıgımız arkadaş yani serhat çakalazı tuttu bu sefer oda kaymaya başladı. Resmen üçümüz rampa aşagı ayagımızda botlarla kaymaya başladık hatta son virajda çakalaz fena gaza gelmiş olacak beni solladı. Bu arada hala beni tutuyor tabi bu sefer biz onun peşine sürükleniyoruz derken sonunda bir sokak lambasına tutunuyoruz. Bu olaydan sonra etrafta mobese kamerası var mı diye bakınıyorum. Malum akşam anahaber bültenlerine çıkmak var. Neyse etrafta benim görebildigim bir kamera yok rezil olmaktan kurtulduk

Resmi işleri hallettikten sonra Cezerye ile buluşuyoruz. Sagolsun bize erzurumu gezdiriyor. Sadece gezdirmekle kalmıyor yediriyor içiriyor. Bu arada gittigimiz yerlerde bizim çakalaz efendinin sürücü kursu maceralarından fırsat bulup fotoğraf çekmeyi akıl edemiyoruz

Odamdan...

Sabah odanın penceresinden manzaralar...

O meşhur kayakçıların atladıgı kuleler

Sabah motosikleti otogara götürme mücadelesi

Sonunda otogardayız..

Vee yoldayız....

Bayburt otogarında motosiklete bakıyoruz evet halaa tek parça

Devam ediyoruz. Bayburt, Gümüşhane,Trabzon yolundan manzaralar

Sonunda Rize'ye geldik.

Motosikleti otobüsten indirdikten sonra çakalaz'ı 530 o-ring zincirle dahi tutamıyoruz.Eee haycan var tabi.

Çakalaz motosikletin tekrardan hayırlı olsun.Kazasız belasız ve cezasız kullanman dilegiyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    waay wayy yeni canavar çekmiş altına cakalaz hocam hayırlısı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu bir arkadaslık dostluk hikayesi oldu bizim için. Hiç tanımadığımız birisinden motor aldık; ve sadece siteden görüştüğümüz bir arkadasımız ile sanki yıllardır dostmusuz gibi ortamda bulunduk.

Serhat Arkadas (motorumun eski sahibi) 'a sonsuz teşekkür ederim. kimse bu kadar sattığı motor ile de sattığı kişi ile de uğrasmaz. Allah gönlüne göre versin...

Veee CEZERYEEEEE;
    Kız o gülüş yok mu

Rize 'de iki tane Kardeşin olduğunu sakın aklından cıkarma. istediğin zaman buralarda; kendi memleketindeymişsin gibi rahatca stres atabilirsin
    Vee en ufak sorununda; tek telefon yeterli

Bu arada motorum hayırlı olsun; sorunsuz kazasız belasız kullanırım insallah
    Son olarak; 2006 Model; 22ooo km de
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çako hayırlı olsunda arkadaşım
    Ama o sağ panzottaki delik ne abi neden delmişler ki onu?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çakalaz abi yeni motorun hayırlı olsun.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sırada ne var merak ettim

Hayırlı olsun kardeşim...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Amma sık motor değiştirdiniz bu aralar..Hayırlı olsun
    Kolpa Adamları

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çakalaz güle güle kullan.
    Elint eline saglık.
    Yalnız tuvalette kazıklanmışsınız
    onunda fotografını çekmişsiniz
    Erzurum'da her yerde 50 kuruş

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yalnız bu Bayburt'taki mola yerinin tuvaleti
    Tuvalet; mola yerine girince 2 kat altta Sıgınak gibi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR600RR
    ALLAH utandırmasın hayırlı olsun kazasız belasız. Sızı tanımıyorum ancak sevıncınızı ve heyecanınızı ıyı anlıyor ve paylasıyorum tekrar hayırlı olsun kazasız belasız...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    hayırlı olsun kazasız sürüşlerr
    no pain, no gain ...

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    hayırlı olsun , allah kaza bela vermesin .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Hayırlı Uğurlu olsun yeni motorun allah kaza bela vermesin ...

bişe daha soracam otobüsün bagajına koymak için para verdin mi , verdiysen ne kadar
    ...

Hayırlı olsun cako , tekerin düz bassın. Elint bana da Şırnak'tan Xl 185s var onu alıp getirelim bir ara.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Yaza motor alinca gelirim ben de oralara. Gezecem zaten doguyu - taktım kafaya... Once dogu karadenizden baslarim
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Hayırlı ugurlu olsun kazasız gunlerde bınmen dılegıyle, motosıkletı arka tekerlegı egrı duruyor, kısa zamanda duzeltırsın.
    ELINT cbr 600 rr alırken sızıde beklerım, umarım banada yardımcı olursunuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hayırlı olsun, kazasız sürüşler.
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı
    Bu arada bi ara arabadan inip şöyle 200-300 metre yürümemiz gerekti yürürken rampa aşagı ben fena kaymaya başladım derken çakalaz beni tutuyum derken oda benle beraber kaymaya başladı en son motosikleti aldıgımız arkadaş yani serhat çakalazı tuttu bu sefer oda kaymaya başladı. Resmen üçümüz rampa aşagı ayagımızda botlarla kaymaya başladık hatta son virajda çakalaz fena gaza gelmiş olacak beni solladı. Bu arada hala beni tutuyor tabi bu sefer biz onun peşine sürükleniyoruz derken sonunda bir sokak lambasına tutunuyoruz. Bu olaydan sonra etrafta mobese kamerası var mı diye bakınıyorum. Malum akşam anahaber bültenlerine çıkmak var. Neyse etrafta benim görebildigim bir kamera yok rezil olmaktan kurtulduk
    Şu kısmı çok merak ettim

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hayırlı olsun..Güzel şey şu motosiklet yahu, aradaki sınırları kaldırır, gündelik düşüncelerin, farklılıkların üstünü örter, candır sırf bu nedenle..

buruc72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir zamanlar 600 rr
    Motor aşkı böyle olsa gerek.. Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Bu tür paylaşımlar bizleri birbirimize bağlar dostluğu , kardeşliği, dürüstlüğü tanımamıza vesile olur. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)