Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Minibüs Vurdu Birde.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Allah onunla geçmiş eylesin , daha büyük kazalardan hepimizi muhafaza etsin inşallah ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Amin Amin. İnşallah.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    CBR600RR
    Gecmıs olsun arkadasım hastane ye gıttınmı? sar gecer dıyen adam kım? bak catlak ole kolay bı olay degıl, kırıktan kotu oluyo, bence dogru durust bır hekım e gıt arkadasım.
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Motosikleti
    Alıntı hondam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmıs olsun arkadasım hastane ye gıttınmı? sar gecer dıyen adam kım? bak catlak ole kolay bı olay degıl, kırıktan kotu oluyo, bence dogru durust bır hekım e gıt arkadasım.
    Zaten Burada Hiç bir iş düzgün degil kardeşim ya. Lanet ettim Artık. Sanayi yolunda Kaza yapıyordu arkadaşım motorla. Polis vardı orada. Abi çarpıyordu Dedik. Hee Gördüm , sizi Öldürecekti demesin mi ? Öyle Yani.
    Doktorlarda öyle. Hafif bir çatlak var. Sıcak tut Çok kıpırdatma Sar Dedi. Ne yaparsın. Devlet Hastahanesinden başka gidecek bir yerimiz yok. Çünkü Marmaris'te Tek Devlet Hastahanesi var =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006
    Geçmiş olsun.Son kazanız olur inş.

Motosikleti
    Saolun Allah Kimseye Kaza bela vermesin. Yolunuz Her Daim Açık olsun.

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar Bugün Başıma Talihsiz bir olay geldi. Akşam üstü 16-17 saatleri arasında Işıklardan kalktım. 2 araç sıkıştırdı. arkamda Artçım vardı Onun için Sesimi çıkarmadım aralarına dalmadım. Neyse Sag Şeritten yavaş yavaş gidiyordum. KM telim bozuk tam bilmiyorum ancak 50-60 var yok. Neyse Uzatmadan gelelim sadede. Bir Ford Transit Soldan yanıma kadar geldi Direksiyonu bir kırdı üstüme arkadaşıma tamam Öldük dedim. Biraz gaza bastım tam o esnada Ayagımdan Çarptı. Arkadaşımında Ayagına çarptı. Ve Ayaklarımız ve bacaklarımız Yastık görevini gördü. Önce Motor kaputun oraya yatar gibi oldu sonra topladım. Saga yatar gibi oldu yine topladım. Bir Baktım Önümde Araba var. Asıldım Ön frene. O panikle ve Sarsıntıyla Arka Freni Bulamadım. Belki 2 belki 3 Cm kala da o arabaya vurmadan durduk. Minibüsçü de Arkamıza yanaştı. Ben Arkadaşıma iyimisin Oglum dedim. Oda Siniri bozulmuş Gülüyor bir yandanda Küfür ediyor. Adam indi iyimisiniz falan dedi. Ben hatalıyım dedi. Evet Birader dedim bende. Motodan indik. Oturduk Ancak Bilek ve bacak agrısından Kalkamaz hale geldik. Öyle şiddetli vurdu ki arkadaşımın Kotunun rengi Beyaz minibüse Çıkmış. Adamın Tambonun rengide benim Ayakkabıya. Ayak demiri kompe kırıldı herhalde tam bakmadım. Birde 2 Gün önce Dövme Yaptırmıştım. O kolumuda aynaya vurdum Allah büyük daha Kötü birşey olmadı. Ama sanırım baş parmagım kırık. oynamıyor. Bu olayın mutlu bitmesi güzel ama bir şey çok koydu bana. Aynaya baktım ama motorsun diye bir şey olmaz sandım dedi. Acaip koydu bana. Bende Abi inşallah colugunun cocugunun basına gelmez dedim. Anlamıştır umarım. Sıktıysam kusura bakmayın. Ne olur dikkatli olun. Kaskınızı takın. Bizde Vardı ama allahtan düşmedik.İyi Forumlar tekeriniz düz bassın.
    çok geçmiş olsun Allah daha büyük kazalardan korusun.yalnız
    "Aynaya baktım ama motorsun diye bir şey olmaz sandım dedi."
    bu cümlede birşey gizli ama bulamadım yardımcı olursaniz sevinrim.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı norad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun Allah daha büyük kazalardan korusun.yalnız
    "Aynaya baktım ama motorsun diye bir şey olmaz sandım dedi."
    bu cümlede birşey gizli ama bulamadım yardımcı olursaniz sevinrim.
    özne gizli

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    geçmiiş olsun dikkat full dikkat kimseyede güvenmeyin gecer yada durmaz diye fikir yürütmeyin temkinli olun son talihsizligin bu olsun

Motosikleti
    Motorluyuz ya Zarar veremeyiz ya. Arkadaş Bir şey olmaz nasılsa motosiklet li bu. ite ite Çekilicek kaçıcak diye düşündü Herhalde.

Motosikleti
    honda dylan
    geçmiş olsun.

Motosikleti
    Teşekkürler Herkese. Allah kimseye Kaza Bela vermesin. Keşke Her Yer Motosiklet olsa.

Motosikleti
    gt250comet
    çok geçmiş olsun MrSharp inşallah önemli bi şeyin yoktur

bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    en azından sana kibarlık göstermiş suçunu kabul etmiş. bizim burada mademki "şeytan arabasına biniyorsun, başına bunların geleceğini de kabul edeceksin" yaklaşımı hakim. bunların çoğu şeytan müsveddesi maalesef, bunu bilmek ona göre hareket etmek lazım. geçmiş olsun.

çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız ama ayak parmağını ihmal etme acil bölümünde pratisyen doktora değil kesinlikle bir ortopedi doktoruna göster ayak parmağının yanlış veya şekilsiz kaynaması senin için ileride sorun çıkartır
    ALEMİ ALEM YAPAN ÜÇ BEŞ ÇAKALSA....KRALLIK BİZE YAKIŞMAZ...!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)