Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ilk kazamı yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki z750
    dostum çok geçmiş olsun kafayı yandan çarpmışsın allahtan gözüne bir şey olmamış..
    fotoğraflardaki yaralar bütün korumalara, gerekli olduklarına dair fazlasıyla msj göndermiş..
    oğluna da bir şey olmaması sevindirici, ona da büyük bir canlı ders olmuştur.tekrar geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Alıntı takarya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum çok geçmiş olsun kafayı yandan çarpmışsın allahtan gözüne bir şey olmamış..
    fotoğraflardaki yaralar bütün korumalara, gerekli olduklarına dair fazlasıyla msj göndermiş..
    oğluna da bir şey olmaması sevindirici, ona da büyük bir canlı ders olmuştur.tekrar geçmiş olsun.
    Evet arkadaşım bende aynı görüşlerdeyim ve bu mesajı vermek adına resimleri paylaştım ...
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Gecmis olsun , ama buyuk sehirdeki arkadaslara ders olsun bu , koyun tarla yolunda bile insan kaza yapinca bu basina geliyor ise, koca sehirde vizir vizir arabalarin icinde asfaltin oldugu bir yerde ne cesaret millet korumasiz motora biniyor. Bunu anlamak icin buyuk bir mantik kurmaya gerek yok aslinda...
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Büyük geçmiş olsun. Korumalarınız üzerinizde olsa çizik bile olmazdı sizde. En azından yaralarınızdan öyle anlaşılıyor. Bir taraftan da oğlunuzda çizik dahi olmaması mutluluk verici. Umarım son kazanız olur.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    Honda Cd 100
    çok geçmiş olsun abi ... paylaşmanız iyi olmuş kask takmayanlara bir nebze ders olmuş ...
    [B]Müslümanların iman yönünden en üstünü, ahlakı en güzel olanı, hanımına, en iyi, en lütufkâr davranandır.[/B]
    [COLOR="Red"][B][Tirmizi] [/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)