Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk Kazamı Bugün Yaptım..! :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RAMZEY 124cm³
    arkadaşlar bugun akşama kadar evde oturmaktan usandım ve motoruma atlayıp çarşıya gittim önce şu gariban motorun karnını bir doyurayım dedim ve benzin istasyonuna girdim tam benzini aldım istasyondan çıkarkan sol arka tarafıma dönüp yola baktım gelen araba varmı diye.. baktım gelen araba yok..önüme döndüğüm anda bir toros ticari taksi beliri verdi..Ve o panikle ani fren yaptım. (daha önceki açtığım konudaki gibi yine ön frene fazla bastım) ve motorun önü biraz kaydı ve arabanın sol ön tekerleğin üzerinden vurdum...torosun ön çamurluk çöktü..ben yere düşmedim..motor ayağımın üzerine yattı tam arabanın önüne..bacağımda eğzos dan dolayı 2 yerde yanık var adamın arabasında da 120 tl masraf yarın onu ödeyeceğim.. :S

herkese iyi geceler..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Geçmiş olsun kaza denilen şey bir anlık olay işte, keşke o torosun önü kopsaydıda senin ayağın yanmasaydı, yanık herşeyden kötüdür, çok geçmiş olsun, bunuda bir tecrübe olarak anımsarsın artık..

Geçmiş olsun ilk kazayı ucuz atlatmışsın.Allah beterinden korusun.

Motosikleti
    gt250 r
    kardeşim geçmiş olsun. en büyük kazan bu olsun. bak ben alt tarafı motoru tutamadım dirseğim kırıldı Allah acil şifa versin ii geceler
    [B]34 TG 2311[/B]

Motosikleti
    gt250comet
    geçmiş olsun.. arka frene hiç mi basmadın? ayrıca sigorta karşılamıyor mu vurduğun arabanın masrafını? @ertan333 sanada geçmiş olsun

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun.

Kazadan gerekli dersleri çıkarırsak, daha kötülerini yapma riskimizi azaltırız.

Geçmiş olsun, motor, araba tamir olur bu iş biter. Sende kalıcı hasar olmaması senin açından sevindirici..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

sadece dıkkat arkadan aracgelıyormu derken ondekıne carpıyorsun hepımız yasayabılırız cok gecmıs olsun kardes verılmıs sadakan varmıs kazasız surusler

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun. ucuz atlatmışsın.

buradaki başlık altında motorun hakkındaki görüşlerini yazabilir misin.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Motosikleti
    Regal Raptor
    Kardeşim geçmiş olsun allah beterinden korusun, benim bir sözüm vardır küçük musibetler büyük kazaları engeller diye daha büyük bir kaza yapmadığın için şükretmelisin tabi motor kullanmak sadece şükretme işi değil herzaman dikkatli olmalısın tekrar geçmiş olsun
    ASALET;boyda değil, soydadır! İNCELİK;belde degil, dildedir! DOĞRULUK;sözde değil,özdedir! GÜZELLİK;yüzde değil, YÜREKTEDİR!!

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Geçmiş olsun ...

Dua etki Bebek - Ortaköy 'de falan oturupta bir porche veya ferrari ye falan çarpmamışsın
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Gecmiş olsun. Sen neden adamın hasarını oduyorsun anlamadım. Trafik sıgortan yokmu ?

tutun bi tutanak kaza oluşunu doğru bir şekilde çizin adam da gidip sigortadan alsın parasını.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Bmw F650
    Gecmis olsunn en buyuk kazan bu olsun

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    çok geçmiş olsun
    HONDA Hayat ONDA

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı normancı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugun akşama kadar evde oturmaktan usandım ve motoruma atlayıp çarşıya gittim önce şu gariban motorun karnını bir doyurayım dedim ve benzin istasyonuna girdim tam benzini aldım istasyondan çıkarkan sol arka tarafıma dönüp yola baktım gelen araba varmı diye.. baktım gelen araba yok..önüme döndüğüm anda bir toros ticari taksi beliri verdi..Ve o panikle ani fren yaptım. (daha önceki açtığım konudaki gibi yine ön frene fazla bastım) ve motorun önü biraz kaydı ve arabanın sol ön tekerleğin üzerinden vurdum...torosun ön çamurluk çöktü..ben yere düşmedim..motor ayağımın üzerine yattı tam arabanın önüne..bacağımda eğzos dan dolayı 2 yerde yanık var adamın arabasında da 120 tl masraf yarın onu ödeyeceğim.. :S

herkese iyi geceler..!
    neden ödüyorsun ki tutun tutanak sigortan ödesin
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Ninja 250R
    çok gecmiş olsn..

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    geçmiş olsun,
    sigortaya neden para ödüyoruz bu işler için değilmi kullan sigortayı ordan ödensin.

bence ön freni tepkilemeye alışana kadar çok az yumuşat bende öyle yaptım ilk başta sonra arka frenle bereber kullanmaya alışmanda hayati fayda var.
    birde şortlanmı bindinde bacağın yandı ben 30 derecede bile kot pantalon ve montlan biniyorum mağlum kaportamız bedenimiz motorda terlesemde sorun değil şortla bindiysen bence vazgeç kot pantalon giy.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)