Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

!.....şehitlerimiz için ne yapacağız?...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak kardeşim, böyle ateşli ateşli konuşuyorsunda. Bu ülkenin başına ne geliyorsa özentilikten geliyor. Kenedi dilini değiştirmeye başladığında, kültüründe değişmeye başlıyor, karakterinde her şeyin değişmeye başlıyor. Senin ufak ayrıntı olara gördüğün şeyler aslında senden ufak ufak alınan memleketin. Bunları komplo teorisi olarak görebilirsin ama, önümüzden giden insanlar bizim egolarımızı okşarken vatan millet sakarya diye aslında başkalarına hizmet ederek ufak ufak ele geçriyirola. Maksadım bu organizasyona laf atmak değil. Ama dili Tükçe olan bir ülke üstelik o ülkenin askerleri ve birliği adına yapılan bir organizasyonun adının neden ingilizce karakterlerle yazıldığını bana açıklayabilecek bir mantık yok. Bu ülkede arkasında namaz kılınan imamların kaçının boynunda haç var biliyormusun sen?
    Çanakkale savaşını ve Kurtuluş Savaşlarını bir oku istersen. O gün İzmir' e gemilerden ilk indirilen otomobillerin markaları bu ülkeyi işgal için gelmişlerdi. Topla tüfekle olmadı gittiler. Bu gün o marka Türkie' deki pazar payının oldukça büyük bir kısmını elinde tutuyor. Ve ülenin büyükçe bir kısmı bu markadan ekmek yiyor.

Sence ufak ayrıntılar hala önemsiz mi?
    sevgili sadık... hocam herşeyi çoook güzel yazıyorsun,mantıklı yazıyorsun,hakkını yemem... ancak...
    ''Ama dili Tükçe olan bir ülke üstelik o ülkenin askerleri ve birliği adına yapılan bir organizasyonun adının neden ingilizce karakterlerle yazıldığını bana açıklayabilecek bir mantık yok. '' yorumunu hala anlamış değilim,üstelik daha öncesinde gayet açık ve net anlatıp yazmamıza rağmen... Biz klüp olarak işimize ve görevlerimize bağlıyız,logomuzda ve armamızda AYYILDIZ bulunmaktadır... Bütün yuvarlak PETCH'ler (yamalar) sol göğüste yer alır,yani kalp hizasında... İsimle ilgili küçük bir örnek vermek istiyorum,dünyada nereye gidersen git NORVEÇ dediğinizde kimse anlamaz... NADERLAND dersen bilinir!!! HUNGRY neresi? Bizim dilimizde MACARİSTAN....
    Arkadaşlar umarım ne demek istediğimizi anlamışsınızdır... TURKBİKERS olarak adımıza bu kadar takılmanızı değil,yaptıklarımıza takılmanızı destek olmanızı istiyoruz... Bizimle aynı durumda olan Tech TURKEY'de tepkilerden nasibini almış durumda... LÜTFEN BU TİP OLUMSUZ YORUMLARDA BULUNMAYIN,BULUNMAK İSTERSENİZ YİNEDE TERCİH SİZİN... BİZLER KİM VE NEREDEN GELDİĞİMİZİ,ADIMIZIN NİÇİN TURKBİKERS OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ...
    Umarım PAZAR günü,hep beraber omuz omuza yollarda oluruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    bak birader yaşım 29 doğu anadolunun tamamını güneydoğuyu da malatyaya kadar gezdim gördüm biliyorum.. senin gibi istanbuldan izmirden bilgisayarın başında klawye tuşlamakla gerçek TR arasında uçurumlar var.. dün bi saçaklı bugün sen beni kaşıyıp duruyosunuz ama sizler zaten aynı tayfanın elemanları ve kaale alınacak sıfatlar değilsiniz. benim tek derdim şu güzel amaç uğruna insanların randevulaştığı topiklere girip asıllı asılsız ileri geri abuk sabuk şeyler yazıp konuyu amacından diz boyu saptırıp duruyosunuz..yine ortada ne şehitlik ziyareti kaldı ne motorcu buluşması. sen amacına ulaştın ve şuan sen ve filistin konu.. işte ben onlardan değilim ama sen bunlardansın, bu kadarsın......

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı baBAha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu forum sayesinde nasıl birbirinden haberdar olup biyerlerde motorcular toplanıyosa ve nasıl kimse aslında birbirinin hiç bişeyi olmuyosa, o meydana çıkan TÜRKİYE ile nerdeyse alakası olmayan adamlarda ya filistin asıllı yada bazı cemaatlerin üyesi uşakları kuklalarıdır. başka ihtimal yok. kimse siz filistine sahip çıkıyosunuz da VATANA sahip çıkmıyosunuz diyebilecek kapasitede değildir. diyen adama derlerki sen ne yaptın bugüne kadar neye sahip çıktın?????? keşke VATAN için bişeyler yapabilmek o kadar kolay olsaydı ben ardahan da 14 ay dağlarda nöbet tutmak dışında VATAn için bişey yapamadım, hatta bunu da bişey yapmışlıktan saymıyorum. burası ne VATANPERVERLİĞİN ölçülebileceği bi yer nede sizler bunu ölçmeye kalkabilecek adamlarsınız.........
    ya arkadaşım senın derdın ne bu topicler acıldığından berı mıllete sataşıp duruyorsun sen ankaradasın bızler istanbulda cok katıldık bu tıp eylemlere ama ankarada hiç duymadık burdakı maksatın nedır anlamadım ama sana tavsıyem burdakı arkadaşları zaman içinde tanıman gerektiğidır bıraz ılımlı ol bın motosıkletıne yada motosıkletın gelmezse al bılet bın otobüse gel sende katıl yanımızda ol

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    bu forum sayesinde nasıl birbirinden haberdar olup biyerlerde motorcular toplanıyosa ve nasıl kimse aslında birbirinin hiç bişeyi olmuyosa, o meydana çıkan TÜRKİYE ile nerdeyse alakası olmayan adamlarda ya filistin asıllı yada bazı cemaatlerin üyesi uşakları kuklalarıdır. başka ihtimal yok. kimse siz filistine sahip çıkıyosunuz da VATANA sahip çıkmıyosunuz diyebilecek kapasitede değildir. diyen adama derlerki sen ne yaptın bugüne kadar neye sahip çıktın?????? keşke VATAN için bişeyler yapabilmek o kadar kolay olsaydı ben ardahan da 14 ay dağlarda nöbet tutmak dışında VATAn için bişey yapamadım, hatta bunu da bişey yapmışlıktan saymıyorum. burası ne VATANPERVERLİĞİN ölçülebileceği bi yer nede sizler bunu ölçmeye kalkabilecek adamlarsınız.........
    Güzel yurdumun kivrak zekali gencligi olaylari isine geldigi gibi anlamakta üstüne yok. E kuzum zaten kimse kimsenin vatanperverliğini ölcmüyor. Hanginize vatansiz dedimde böyle abuk bi yorum yapma gereği duydun sen? Zaten okur yazarliğin varsa organizasyona katilacak olanlara gönlüm sizlerle dedim. E simdi bunlari soyleyen adam tutupta sana vatansiz dermi a benim zeki, cevik ve ahlakli kardesim? Söylenen sözleri biraz idrak et ondan sonra yorum yap. Bir dahada oyle bos tehtitler savurma sakin. O senaryoda hic oynamadim, bana sökmez Sen benim yazdiklarimi bi kac sefer daha oku

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:40 ----------

bak birader yaşım 29 doğu anadolunun tamamını güneydoğuyu da malatyaya kadar gezdim gördüm biliyorum.. senin gibi istanbuldan izmirden bilgisayarın başında klawye tuşlamakla gerçek TR arasında uçurumlar var.. dün bi saçaklı bugün sen beni kaşıyıp duruyosunuz ama sizler zaten aynı tayfanın elemanları ve kaale alınacak sıfatlar değilsiniz. benim tek derdim şu güzel amaç uğruna insanların randevulaştığı topiklere girip asıllı asılsız ileri geri abuk sabuk şeyler yazıp konuyu amacından diz boyu saptırıp duruyosunuz..yine ortada ne şehitlik ziyareti kaldı ne motorcu buluşması. sen amacına ulaştın ve şuan sen ve filistin konu.. işte ben onlardan değilim ama sen bunlardansın, bu kadarsın......
    Hey allahim yarabbim.. Ya arkadas sen olaylari bilmeden niye boyle kit kit yorumlar yapip yazip ciziyorsun? Sen biliyormusun bu konu hakkinda neler yasadigini?

Filistin sehitleri bizim sehitlerimizden farksizdir diyen insanla ayni ortamda olmam ben.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili sadık... hocam herşeyi çoook güzel yazıyorsun,mantıklı yazıyorsun,hakkını yemem... ancak...
    ''Ama dili Tükçe olan bir ülke üstelik o ülkenin askerleri ve birliği adına yapılan bir organizasyonun adının neden ingilizce karakterlerle yazıldığını bana açıklayabilecek bir mantık yok. '' yorumunu hala anlamış değilim,üstelik daha öncesinde gayet açık ve net anlatıp yazmamıza rağmen... Biz klüp olarak işimize ve görevlerimize bağlıyız,logomuzda ve armamızda AYYILDIZ bulunmaktadır... Bütün yuvarlak PETCH'ler (yamalar) sol göğüste yer alır,yani kalp hizasında... İsimle ilgili küçük bir örnek vermek istiyorum,dünyada nereye gidersen git NORVEÇ dediğinizde kimse anlamaz... NADERLAND dersen bilinir!!! HUNGRY neresi? Bizim dilimizde MACARİSTAN....
    Arkadaşlar umarım ne demek istediğimizi anlamışsınızdır... TURKBİKERS olarak adımıza bu kadar takılmanızı değil,yaptıklarımıza takılmanızı destek olmanızı istiyoruz... Bizimle aynı durumda olan Tech TURKEY'de tepkilerden nasibini almış durumda... LÜTFEN BU TİP OLUMSUZ YORUMLARDA BULUNMAYIN,BULUNMAK İSTERSENİZ YİNEDE TERCİH SİZİN... BİZLER KİM VE NEREDEN GELDİĞİMİZİ,ADIMIZIN NİÇİN TURKBİKERS OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ...
    Umarım PAZAR günü,hep beraber omuz omuza yollarda oluruz...
    sayın ayberk bey ismi ne olursa olsun yaptığınız bu işin ne kadar önemli olduğunu anlayan anladı daha fazla kendinizi savunmaya geçip gereksiz tartışmalara meydan vermeyin.aklı selim hiç kimse bu isme takılıp gelmemezlik etmez.gelmeyenede ihtiyaç yoktur onun yerine bayrak tutacak adam bulunur kalbimiz sizinle

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    sen bu lafı ağzına alacak adam değilsin.. ne biliyorsun kimin ne zaman nerden döndüğünü??????? adamı çıldırtmayın biyere katılacaksanız katılın, katılmayacaksanız topikten uzak durun. senin gibilere söyleyecek çok az sözüm çok fazla yumruğum war benimm.. prowakatör olsan ancak bu kadar tehlikeli laflar edebilirsin....................................... .....................................
    Sevgili uye, bu siteye girmeden kurallari oku bence. Bu sitede insanlar sinirlarini ve mesafelerini koruyarak konusuyor. Oyle kimse gelip cok yumrugum var benim deyip konusamaz, hele sen hic konusmazsin. Konusmaya devam ederse, kendini kapi disari bulur. Kimin adamligini , kimin nereye ve hangi foruma girip girmeyecegini sanami soracaklar. Dagdan gelip bayirdakininimi kovuyorsun sen, .sitenin en eskilerindenim, su 5 senedir cok degerli dostlarim oldu bu sitede ama bir o a kadarda kendini bilmez insan gordum.

Dikkat et konu ne olur ise olsun burda hic kimse, sen soylesin sen boylesin diye hitap etmez. fikirlerini soyler uzerine yorum yapilir. Ama sen buraya barbarlik ve tehdit unsuru tasimak niyetinde isen , yanlis adreste fink atiyorsun derim sana.Konusmalarina ve hitaplarina dikkat etmeni tavsiye ediyorum.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın ayberk bey ismi ne olursa olsun yaptığınız bu işin ne kadar önemli olduğunu anlayan anladı daha fazla kendinizi savunmaya geçip gereksiz tartışmalara meydan vermeyin.aklı selim hiç kimse bu isme takılıp gelmemezlik etmez.gelmeyenede ihtiyaç yoktur onun yerine bayrak tutacak adam bulunur kalbimiz sizinle
    TURKBİKERS Ailesi adına,anlayışınızdan ve temennilerinizden dolayı çok teşekkürler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    bu mu?
    tek dayanak noktanız gerçekten bu mu???
    biz kaç yıllık üyeyiz , biz bu sitenin eskisiyiz , sen kaç yaşındasın, sen daha yenisin......

Şimdi ne olduda 180 derece kıvırıp böyle vatan perver olduk?
    ,

gerçekten bu lafı edebilmek için başka hiç bi dayanağınız yok mu??

buraya tekrar tekrar yazıyorum içinizden tek bi tanesi bile burada tutupta sen bugün neden vatansever oldun hayır mı? diyebilecek kişi değilsiniz, bunu zaten kimse diyemez ama size ne laf yetişir nede yüzünüz kızarır. siz kendi aranızda oynayın arkadaşlar ben pes doğru diyor ve çekiliyorum..........

DOĞRU BİR KARAR VERDİNİZ... TEBRİKLER...

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    bu mu?
    tek dayanak noktanız gerçekten bu mu???
    biz kaç yıllık üyeyiz , biz bu sitenin eskisiyiz , sen kaç yaşındasın, sen daha yenisin......

,

gerçekten bu lafı edebilmek için başka hiç bi dayanağınız yok mu??

buraya tekrar tekrar yazıyorum içinizden tek bi tanesi bile burada tutupta sen bugün neden vatansever oldun hayır mı? diyebilecek kişi değilsiniz, bunu zaten kimse diyemez ama size ne laf yetişir nede yüzünüz kızarır. siz kendi aranızda oynayın arkadaşlar ben pes doğru diyor ve çekiliyorum..........

Sevgili kardesim olayi neden kisisellestiriyorsun.
    Bende çok fazla eski değilim zaten, ama bazi insanlarin konusmalarina sahit oldum ve iki yüzlü olduklarina kanaat getirdigim icin bu organizasyonda yer almayacagimi belirttim.

Ya bir insan ''Filistin özgürlük şehitleri ile bizim şehitlerimizin arasında fark yoktur'' diyebilirmi ? Evet düşüncesi o yöndeyse diyebilir. Ama bu düşünme tamamen bana mantıksız geldiği için o organizasyona katılmayacagimi, o insanla ayni havayi solumak istemediğim için bunu belirttim. Demekki o insan icin ha filistin sehitleri ha bizim sehitlerimiz hiç fark etmiyor. Şimdi sen bu adamın samimiyetine ne kadar inanabilirsin?
    Ayrica bu olayi sen neden bu kadar üstüne alindin ? Senin şahsına edilmiş bi hakaret yok ortada.

Bakin tekrar söylüyorum. Organizasyona katilmayacağim. Bunun sebebi 2 tane şuursuzdur. AYBERK abi böyle bi organizasyon düzenlediğiniz içinde hepinize teşekkür ederim. Gönlüm sizlerle...

SİNAN AKSU;
    Senide aramızda görmek istiyoruz... 2 kişiyi bırak,10'larca 100'lerce insana bak... bu yazdıklarım herkes için geçerlidir...

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    SİNAN AKSU;
    Senide aramızda görmek istiyoruz... 2 kişiyi bırak,10'larca 100'lerce insana bak... bu yazdıklarım herkes için geçerlidir...
    Ayberk şuan İlhan Selçuk'un cenazesi dolayısıyla şehir dışındayım. Yetişebilirsem geleceğim.

TAMAM O HALDE... Ayrıca;
    İlhan SELÇUK'u kaybetmeninde derin üzüntüsü içindeyiz... sevenlerininde başı sağolsun...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili sadik benim tepkim kesinlikle bu organizasyona degildir. Hatta organizasyonda olmasamda kalbimin sizlerle oldugunu bilmenizi isterim.

Tepkim ; 3 gun once filistin avukatligini yapip, yesil bayraklarla taksimi isgal edenleredir.

Tepkim ; Ülkemin 30 yildir kanayan yarasini 3 gunde unutan balik hafizalilaradir.

Tepkim ; 3 tane filistinli öldürüldüğü icin türk halkini savasa cagiran. Ama ülkesinde 30,000 sehit veripte sadece internet ortaminda propaganda yapan suursuzlaradir.

Tepkim ; Bu vatani sadece klavyesinde savunan, meydanlara cikmaya cesareti olmayan ayarsizlaradir.

Tepkim ; Daha sayayim mi sadik abi?
    Senin söylediklerinde bir tane yanlış yok, lafım da sana değil güzel kardeşim seninde beni çok iyi anladığını düşünüyorum. Ancak mümkün olan imkanlar dahilinde bu organizasyonun katılımcı sayısını çoğaltmak ve 3-5 saniyelik balık hafızalı insanlara sesmizi duyurmak amacımız. Özür dileyecek bir şey yapmadığın için de gereksiz yere özür dileme kimseden.

''Ama dili Tükçe olan bir ülke üstelik o ülkenin askerleri ve birliği adına yapılan bir organizasyonun adının neden ingilizce karakterlerle yazıldığını bana açıklayabilecek bir mantık yok. '' yorumunu hala anlamış değilim,üstelik daha öncesinde gayet açık ve net anlatıp yazmamıza rağmen...
    Ayberk kusura bakma ben dün o yazıyı senin bu grubun adının neden ingilizce olduğunu açıklayan yazıdan önce yazmıştım (tarih saat olarak önce olmayabilir henüz okumamıştım) okuduktan sonra hiç bir yorum yada ek yapmadım. Yanlış anlaşılmaya sebep olduysam veya başkalarının fikirlerini bu yönde etkilediysem özür dilerim.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ...................
    Tartışmanın bir hükmü ve anlamı yok ...
    Adı ADI ne olursa olsun . Bir eylem yapılacak ....
    Bu eylemde isimlere bakılarak tartışmayı değil .
    Bu eylemde daha fazla nasıl sivil bireyler olarak sesimizi duyurabilirz'i tartışlmalıyız... orada olacağım saygılarımla...
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Bizim nasıl bır mıllet olduğumuzu anlamaya calışalım arkadaşlar bizim kolumuz kanar canımız yanar ama bız başkalarının yarasını sarmaya calışırız böyle vefakar bır milletız birde bu yönden düşünün ÇANAKKALE şavaşına baksak anlayacağızda işte değilmi ki bızım dedemız iki mevzı arasında kalan yaralı acısından bağırıp duran düşman askerını mevzisinden cıkıp sırtına alıp düşman mevzisine arkadaşlarına teslım edıyor .Bizler daha neyı tartışıyoruz .edirnekapıda silah arkadaşım yatıyor ve arkadaşlarımız kaç senedır şehıtler verıyoruz toprağa öyle değilmi. bu içimizde motosıklet stelerının haberdar olduğu bır eylem toplumu hareketlendırecek başka sıvıl örgütler de var .FİLİSTIN olayı ise dünya önunde gercekleşen bır durum oldu ve tepki onların yanında olmaktan çok israile karşı olmaktı ve bır cırpıda insanlar sokaklara döküldü.Galıba 30 senedır aynı haberleri izlemekten sanki dilim varmıyor ama her günki olağan bır hale geldi .Şehit verdiğimiz askerlerımız ancak o an ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERI YAKTI.keşke diğer sıvıl toplum örgütlerıde sokaktakı insanlarda katılım yapsalar ama o gün göreceksınız özellikle anadolu yakası caddelerde ilgı ve destek fazla olacak ne zaman avrupa yakasına gececeğiz nedense o ılgı azlıyor benımde böyle bır gözlemım olmuştu 29 ekımde bence olayları bırbırıne karıştırmak yerıne daha fazla katılım sağlamak için neler yapabılırız onları konuşalım

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    baBAha:

Kardeşim,yukarıda demişsinki ve diğer ''Tek Türkiye'' adında açılan başlıktada tekrar lamışsın. İngilizce yazıldı diye gelmicekmisiniz,pire için yorgan yakmayın.vs.vs.

Yani yazılan yazı Türkçe olsa neolur sanki,bak zor birşey istemiyorum sadece Türkçe yazılsın dedim...

Türkiyede yaşıyorum.

Türküm.

Ay yıldızlı bir kimliğimvar.

Vefat eden insanlar benim şehidim.

Ama gurubumun adı,ingilizce...Olsa ne olurki?...Amerikada yaşayan bir zencinin,Amerikan vatandaşlığı alıp,fakat hiçbir zaman Amerikalı olamayıp,sorulduğu zamanda ben Amerikalıyım demesi kadar komik olur.

"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin söylediklerinde bir tane yanlış yok, lafım da sana değil güzel kardeşim seninde beni çok iyi anladığını düşünüyorum. Ancak mümkün olan imkanlar dahilinde bu organizasyonun katılımcı sayısını çoğaltmak ve 3-5 saniyelik balık hafızalı insanlara sesmizi duyurmak amacımız. Özür dileyecek bir şey yapmadığın için de gereksiz yere özür dileme kimseden.

Ayberk kusura bakma ben dün o yazıyı senin bu grubun adının neden ingilizce olduğunu açıklayan yazıdan önce yazmıştım (tarih saat olarak önce olmayabilir henüz okumamıştım) okuduktan sonra hiç bir yorum yada ek yapmadım. Yanlış anlaşılmaya sebep olduysam veya başkalarının fikirlerini bu yönde etkilediysem özür dilerim.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    özür dilenecek bir şey yok; sen beni,bende seni tanıyorum... o kadar selamlaşlığımız var,mutlaka yanlış anlaşılmalar olacaktır ve buda doğaldır...
    Herkese sevgiler,saygılar... Pazar günü görüşmek üzere.....

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    özür dilenecek bir şey yok; sen beni,bende seni tanıyorum... o kadar selamlaşlığımız var,mutlaka yanlış anlaşılmalar olacaktır ve buda doğaldır...
    Herkese sevgiler,saygılar... Pazar günü görüşmek üzere.....
    Sizden bir ricam olacak eger mumkun ise lutfen polis sehitlerimizi de unutmayalim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizden bir ricam olacak eger mumkun ise lutfen polis sehitlerimizi de unutmayalim.
    Kesinlikle haklısın,

Şehiterimiz diyoruz ancak bu genellikle gündem olması ve yaşları nedeniyle daha çok askerlerimiz görünsede polis şehitlerimizi de saygıyla anıyoruz anmaya devam edeceğiz.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)