Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sultanahmet de Travmayın Önünde Düştüm...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sayın arkadaşlar bu sabah görünmez bir kazayla travmayın altında kalmaktan son anda kurtuldum...Malumunuz yerler ıslaktı ama hafif çiseleyen bir hava vardı...

Kadırga mevkisinde işyerinin garajından mesaimin bitişiyle çıktım...birazda uykusuzluk ve dalgınlık var tabi...Sultanahmet meydan ışıklara geldiğimde kırmızı ışıkta durdum...Önümde bir ticari taksi vardı...ışıkların gerisinde değilde az ilersinde durdum...ışık kırmızıydı...ama ne yandığını göremiyordum tabi...önümdeki taksici raylara yakındı...tramvayın geldiğini görünce geri vitese taktı...EDS tabelası olduğundan geçmek istemedi herhalde...bende kornaya basınca gelme arkandayım hesabı...taksici ilerledi tramvay hizasındaydı aracına dokunacaktı çünkü...bende tersde kaldım geri gidemeyince taksi fırladı...

neyse taksici hareket edince bende kalkış yaptım şu tramvayı geçeyim diye...bu arada sabretsem az beklesem sorun olmayacaktı...yok illaki tramvaydan önce geçiverecektim...taksici kendini ileri atınca bende tramvay geçmeden geçerim telaşıyla gaza dokundum...meğer 2.viteste kalkmışım...gazı az verince benim motor stop etmezmi...stop etme telaşı ve tam ray ıslaklığıyla kendimi yerde buldum...motorun bir kısmı ve ben raylarda kaldık...saniyelik olaylar...tramvay son sürat aşağıya iniyor...baktım korna sesleri gelmeye başladı...

Hatırlayın kendini Esra Ceyhanın programında Allahhhh diye atan biri vardı ya...

http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...anla-ucan-adam

İşte onun gibi Ya Allahhh dedim bir attım rayların üzerinden kendimi kenara... nasıl bir iman gücü geldiyse artık...

nasıl uçtum nasıl yuvarladım artık can havliyle kendimi tramvayın acı freninide duyuyorum bu arada...vızıl vızıl ötüyor diskler korna eşliğinde...üst baş pantolon hep ıslandı çamur oldu...

motora 1 metre kala sağlam durdu tramvay...Tramvaydakiler bakıyorlar şaşkın şaşkın...bende şaşkın vaziyetteyim zaten...taksicinin biri geldi bana birşeyler diyor iyimisin falan...ama ben şoktayım tabi...motoru bile başkaları kaldırmış kenara koymuş...öle salak salak sağa sola baktığımı hatırlıyorum...motorda sola devrilmişti zaten...gram çizik yok makina Allahtan....ben canımı kurtarınca zaten dedim ki artık motor yalan olacak...İnanın tramvayın frenleri araclardan daha sağlam...en azından frene bastımı duruyor... şansmı diyelim artık ne diyelim bilemedim...

Hep videolarda izlerdim tren yolunda tren geçerken orada kalanlara güler geçerdim ama bu sefer ben aynı duruma düştüm...herşey film şeridi gibiydi...o tramvay o hızla nasıl durdu halen anlamış değilim...içindekiler o frenle bana ne küfür etmişlerdir Allah bilir...birde o kısımda viraj var sonucta viraj olduğu için tramvaydakiler herşeyi camdan rahat görüyorlardı...vay salakkk diye iç geçirdi büyük ihtimalle...

Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın...Hayatımda hiç böyle yusuf yusuf etmemiştim...

dip not..bugünde ölmedim aney...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    kanka büyük geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış...

dikkat et kendine...sevgiler...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun ...
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    geçmiş olsun sayın abim. allah korumuş.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yiyecek rızkın varmış daha.
    Cok gecmiş olsun...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    Bmw F650
    Cok buyuk gecmis olsun..

Allah daha kotusunu gostermesin.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Geçmiş olsun. Trafikte her an herşeyle karşılaşabiliyor insan.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Metehan abi çok büyük geçmiş olsun. İnşallah bir daha böyle talihsizlikler yaşamazsın. Al sana bi çicek vereyimde yüzün gülsün

Yalnız linkteki video'yu daha yeni gördüm adam aniden atlayınca benimde ödüm koptu vay ruh hastası vay
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçmiş olsun metehan....
    yahu adamın niyeti intihar olsa dur tek gitme beraber gidelim diyceksin... bırak o gitsin sen niye fırlıyosun tranvayın geldiğini göre göre... neyse sonucu çok kötü olabilecek bir kazadan kurtulmuşsun. geçmiş olsun tekrar...
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Geçmiş olsun... Ucuz atlatmışsın...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Hacı abiler polemiğe son herkese barış ve çiçek bundan sonra... mete han melek oldu artıkın... herkes hakkını helal etsin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı abiler polemiğe son herkese barış ve çiçek bundan sonra... mete han melek oldu artıkın... herkes hakkını helal etsin...
    Metehan Işığı gördü...
    Kalın çerçeveli gözlük almam lazım o zaman
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun metehan....
    yahu adamın niyeti intihar olsa dur tek gitme beraber gidelim diyceksin... bırak o gitsin sen niye fırlıyosun tranvayın geldiğini göre göre... neyse sonucu çok kötü olabilecek bir kazadan kurtulmuşsun. geçmiş olsun tekrar...
    sorma valla sevgili cadı...hayat bir daha güzel geliyor artık...yeminle...

herşey boş...Yusufun ağababasıyla tanıştım...gazetelere çıkardım bu kazayla...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Geçmiş olsun...

Ben bile bile bir ray vakası daha diye o tramvaydakilerin dediğini düşündüğün şeyi demeye gelmiştim ki daha çetrefilli çıktı bu.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Valla ben yasamış kadar oldum cok cok gecmiş oldun valla insan o durumda gözüne ışık tutulmuş bıldırcın gibi kalakalıyor ne iş anlmadım. Allah korumuş.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiyecek rızkın varmış daha.
    Cok gecmiş olsun...
    lan cerroş seni bi göremde sarılam kanka ...kırdım son zaman seni...hakkını helal et hacı..

Halis agamında bi elini öpem...onada çok kitledim son zamanlar...kırdıklarım üzdüklerim hakkını helal etsin...kırmıcam bir daha kimseyi vallaha billaha...

Allahın zopası yok...Tahtalıköye gidiyordum olm ötesi berisi yok...

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    geçmiş olsun..Allah korumuş, biyerlere sadaka falan ver..
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    125 Zn
    çok geçmiş olsun çok şükür birşey olmamış size....bende yamurda düştüm eğer yolda giderken bile olsa yağmaya başladığı an sağa çekip duracam
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    büyük geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kardeşim çok geçmiş olsun
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler