Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Şükür Rabbime ve Fazer'ıma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diyosun sen yaaa.... Ne anlatmaya çalışıyosun?.... Kim kimi yargılamış...
    Her olayı paylaşana geçmiş olsun aman dikkat kardeşim mi diyeceğiz....
    Senli benli olduk anında.

Hemen kişisel algılayalım, fevri olalım, hemen patlayalım.

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen önce forum ortamı ne onu öğren gel...
    Sizden öğreneceğiz elbet.

Aslan parçası kaliteli paylaşım.

Yavrum benim.

Slmlr
    Brkn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Yav geçmiş olsun deyin geçin.Hata ondada olsa volvoda da olsa geçmiş olsun.Alla alla ya

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yavrum benim.

Slmlr
    Brkn
    Yavrunu yerim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    öncelikle geçmiş olsun,olayda bahsedilen dolmuş yeni şakran aliağa dolmuşu ,durduğun ışıklarda çaltıdere ışıkları sanırım ,ışıklarda durduğunda arkanda uzun bin rampa oluyor,eğer peşinden gelenin freni patladıysa veya biraz dalgınsa kurtulman imkansız gibi birşey özellikle o ışıklarda durmam gerektiğinde hep güvenlik şeridine inerim ,gerçekten bütün taşıtlar için tehlikeli bir yer bencede
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yavrum benim.

Slmlr
    Brkn

Forum ortamını bilmediğin kesindemokratik ortamlarada hekes eşittir ve '' istediği '' gibi kendibi ifade eder.Uymuyorsa okumazsın olur biter..
    Durgun suya taş atarsan sürekli genişleyen halka ve dalagalr oluşur, bir vadide cırtlak bir ses çıkartırsan çatlak bir yankı geriye gelir...
    Kışkırtmak sadece banlanmayı sağlar
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun,olayda bahsedilen dolmuş yeni şakran aliağa dolmuşu ,durduğun ışıklarda çaltıdere ışıkları sanırım ,ışıklarda durduğunda arkanda uzun bin rampa oluyor,eğer peşinden gelenin freni patladıysa veya biraz dalgınsa kurtulman imkansız gibi birşey özellikle o ışıklarda durmam gerektiğinde hep güvenlik şeridine inerim ,gerçekten bütün taşıtlar için tehlikeli bir yer bencede
    Evet hocam orası tehlikeli bir yer. Zamanında müdür yetkili öğretmenlik yaptığım ilköğretim okuluna giderken Çaltıderede servis değiştirirdim. O mevkide beklerken yada servis ile yavaş hareket ederken mutlaka sağda solda cam kırıkları olurdu. Az önce haberlerde İstanbulda bir bayan motorsiklet kullanıcısının sıkıştırıldığını. Bu sıkıştırma sonucunda kaza yapıp metrobüs hattına düştüğünü gördüm. Gördüğüm kadarıyla hayati tehlikesinin olmadığını ama sedyede taşınabilecek kadar yararının olduğunu gördüm. Benim kadar şanslı değilmiş. Bu sürücüye ne olduğunu ve durumunu öğrenmek için foruma girdim. Evet forumdan soğudum. Küçük te olsa sinek mide bulandırır denir. Bulandırdı. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkeze teşekkür ederim. Olayın üzerinden bunca zaman geçmiştir. Agresiflik motorsiklet sürücülerine hep kaybettirmiştir. Şahsımca sevviyemi korumaya çalıştım. Olay kapanmalıdır. Bundan sonra bu başlığa bir daha girmeyi düşünmüyorum. Yoksa istemeden ve hiç karakterime yaraştıramadığım ciddi bir şekilde kalp kıracağım. Hepinizin tekeri düz bassın
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler