Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu T.V kanalları motosikletlilerden ne istiyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    Arkadaşlar son zamanlarda TV kanallarının halini biliyorsunuz hayırlı haber veren yok hepsi milleti karamsarlığa sürüklüyor şu sıralarda kafayı motosiklete takmış durumdalar.Ne zaman açsam motosiklet kazası,kurye kazası.Ya arkadaşım tamam kaza yapmıştır anlarız tehlikeli alet ancak bizimde ailemiz var zaten zar zor izin alıp motora binmişim ailemiz bunları gördükçe kahroluyor.Bunları göstereceğine ünlülerin trafikle ilgili kısa videoları var metin akpınarın sunduğu onları göstersene millet bilinçlensin.Yook.Bu akşam izledi ailem ya bakışlarından anlıyorum üzüntülerini,bakışları insanı kahrediyor.Lütfen sürekli kaza haberi vermek yerine trafik sürücülerini bilinçlendirin insanları sömürdünüz,ömrünü yediniz ne diyeyim size...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alıntı murat_190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son zamanlarda TV kanallarının halini biliyorsunuz hayırlı haber veren yok hepsi milleti karamsarlığa sürüklüyor şu sıralarda kafayı motosiklete takmış durumdalar.Ne zaman açsam motosiklet kazası,kurye kazası.Ya arkadaşım tamam kaza yapmıştır anlarız tehlikeli alet ancak bizimde ailemiz var zaten zar zor izin alıp motora binmişim ailemiz bunları gördükçe kahroluyor.Bunları göstereceğine ünlülerin trafikle ilgili kısa videoları var metin akpınarın sunduğu onları göstersene millet bilinçlensin.Yook.Bu akşam izledi ailem ya bakışlarından anlıyorum üzüntülerini,bakışları insanı kahrediyor.Lütfen sürekli kaza haberi vermek yerine trafik sürücülerini bilinçlendirin insanları sömürdünüz,ömrünü yediniz ne diyeyim size...
    Murat kardeşim haksız değilsin aynı durumdayım + birde ailemden uzakta tek başıma yaşıyorum. Annemin telefon konuşmalarında neredeyse ağlıyacağını hatta kapattıktan sonra ağladığını hissediyorum. Ama bu o gaz açma esnasında beni 2 kez düşünmeye sevkediyor. Tamam "ölüm gelince biz olmayacağız bu dünyada ama2 açıdan yaklaş; Acılı bir ölüm ya da sevdiklerimizi ebedi üzüntüye sevketmek. Bize bakınca haz alsın isteriz tüm çevremizin. Ama korkularında hiç mi katkımız yok?. Gereksiz yerlerde gereksiz tehlikelere atmak. Olmayacak yerlerde olmayacak hızlara çıkmak hep biliçsiz arkadaşlarımızın eseri değil mi?
    Evet onlar da bizde ve arkadaşlarımız. Birimiz hepimizi bağlar bu konuda.
    Ben yaklaşık 3 yıldır televizyon izlemiyorum bu konuda yapılan spekilasyonlardan bi haberim ama 600cc lik bir motorum olmasına rağmen şehir içinde beni sollayan çok daha küçük cc deki arakdaşlar mevcut. Sırf ben geçtim daha havalıyım demek için. Yoksa yakışıklı evlatlarının yakışıklı makinalara binmeleri bence gurur kaynağı olur.
    Haksız mıyım sence?
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Motosiklet tehlikeli değildir, Türkiye de yaşamak tehlikelidir !!!
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben daha motorumu almadım,böyle giderse alımıcamda heralde.Aile baskısını tam attık derken,bu haberler tekrar insanın üstünde bi baskı yapıyoo

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halt etmişsin sen. Motosiklet en tehlikeli araçlardan biridir, kendinizi kandırmayın. Başkasının tokatını yememiş kendi tokadını balyoz sanan ergenler gibi konuşmayın. Motosiklet tehlikelidir! Bu tehlikenin farkında olun ona göre kullanın.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    motosıklet tehlıkeli arac olduğu doğrudur .Ancak ülkemızde kötü reklamı yapıldığı o kadar da gercektir.hani mtosıkletın tehlıkeli olduğunu bılıp te kanallar eğitici öğretıcı davransa hani yoldaki diğer arac sürücüleri motosıklet zaten tehlıkeli dur şu arkadaşa yol verelım deseler nerdeeee bır arkadaşımla konuşuyoruz .Kendisi motocross sporcusu ama durumu içler acısı oysa yabancı spor kanallarında izlıyoruz ne imkanlar var ve yapılan sporlar tehlıkelı ama bı okadarda imrendırıcı reklamı saygısı sevgisi büyük desteği çok bizim ülkemızde ise hala serseri imajı mevcut bu durumda bizim daha cok ekmek yememız lazım ben çocuklarımızın bıle rahat edeceğini sanmıyorum malesef karamsarım bu konuda evet motosıklet tehlıkelı ama ülkemızde iki kat daha tehlıkelı

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    murat_190 ; Tv. lerin insanlari bilinçlendirmesi konusundaki görüşlerinize katılıyorum...
    Kazalar konusunda bilmemiz gerek asıl konu ise ; Hiçbir motosikletin tehlikeli olmadığı,
    asıl tehlikeli olan onun üstüne binen kartal yürekli sürücüler olduğudur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler