Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Artık Bi Twisterim Var :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 04''
    Eveeet dun ıtıbarıyle gs500 ü pıston arızalı yag yakar sekılde yenı sahıbıne teslım ettım sahıbı batmanda otobusle geldı balıkesırden onu aldım ehlıyetı olmadıgı ıcın ben kullandım altınoluga getırdım duz yolda ben bı okuzcuk 100kg arkamdakınınde farkı yoktu :D 140km surata rahat cıktı max 145 gordu duz yolda yokus assagı deneyemedım kol falan cıkartır dıye :D neysecıgerı saglam guzel buseferde dısı ıdare eder konumda bıraz masrafı var onlarıda halledıorum sonuc olarak twısterıme kavustum fotograflar pek yakında suan topluyorum cunku suan cırkın :D pazartesi komple sedeflı kırmızı boyaya verılecek rızoma(cakma :D ) elcıklerı yerlestrdım koso aynları geldı jant reflektorlerı yerlestı kadranı kırıktı onarım calısmaları devam edıyo acerbis far yerlestırıldı ınsallah bana bı arıza cıkarmaması temennı edıp herkeze kazasız belasız surusler dılıyorum

ek olarak 2004 model 64bınde kırmızı
    [B][COLOR="Red"]....................................................................[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    Hayırlısı olsun güle güle kullanman dileğiyle
    Motosiklet sadece ulaşım aracı değildir,Özgürlüktür!!İsyandır!!:wiinkk:

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Hayırlı olsun Aydın kardeş

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    inan adına çok sevindim, çünkü o motorun ölüsü bile pek çok son model çinliyi peşinde sürükler...

kazasız sürüşler dilerim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    aydın gs den kurtuldugun iyi olmuş baya heyecan yapmışın sen anlaşılan. hayırlı olsun bu arada. ardaların ordamı tamir ediyonuz ?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    hocam cok km yapmış değilmi sence ben 30 bine twister buldum galiba düzcedeydi soğudum biraz bide şöyle bişey duymuştum bu motora cbf parçaları uyumluymuş senin bu konuda bi bilgin vardır diye düşünüyorum bu arada hayırlı olsun motorun
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Öncelikle, hayırlı olsun... bende senin yaptığının tersini yapmayı planlıyorum cbf 250 mi satıp gs 500 almayı istiyorum.senin gs 500 den twister'a geçme sebebin neydi acaba?
    Motorumdan memnunum ama cc yükseltmek istiyorum,gs 500'ü önerirmisin?

Motosikleti
    Honda CBX 250 04''
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle, hayırlı olsun... bende senin yaptığının tersini yapmayı planlıyorum cbf 250 mi satıp gs 500 almayı istiyorum.senin gs 500 den twister'a geçme sebebin neydi acaba?
    Motorumdan memnunum ama cc yükseltmek istiyorum,gs 500'ü önerirmisin?
    gs500 ü sonuna kadar onerırım cok guzel motordur fakat benım aldıgım bıraz hor kullanılmıstı geçiş sebebım pıstonun arızası sılındırın cızılmesı bujı yaglaması yag yakması bu yuzden cbx 250ye gectım ama temız bı gs500 bulursan kacırma cok guzel motorlardır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:33 ----------

Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun güle güle kullanman dileğiyle
    cok tesekkur ederım sagol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:36 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inan adına çok sevindim, çünkü o motorun ölüsü bile pek çok son model çinliyi peşinde sürükler...

kazasız sürüşler dilerim
    saol abım cok tesekkur ederım gırdık bı ıse gene bakalım bu sefer hayırlısıyla cıkıcam ınsallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:38 ----------

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydın gs den kurtuldugun iyi olmuş baya heyecan yapmışın sen anlaşılan. hayırlı olsun bu arada. ardaların ordamı tamir ediyonuz ?
    heyecan degılde cok ugrastırmıstı benı oyuzden rahatladım dıyelım bu arada saol tesekkur ederım
    evet arda abımle beraber yapıyoruz bakalım boyası falan topluyoruz sonra cıkartırırz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cok km yapmış değilmi sence ben 30 bine twister buldum galiba düzcedeydi soğudum biraz bide şöyle bişey duymuştum bu motora cbf parçaları uyumluymuş senin bu konuda bi bilgin vardır diye düşünüyorum bu arada hayırlı olsun motorun
    64bın japon malı motorlar ıcın fazla bı km degıl azda degıl fakat kullanımıda baglı oyle soyleyeyım ben ıcınde bı sıkıntı gormedıgım ıcın aldım cbf parcaları uyumluymus derken hangı cbf ? cbf 250mı cbf150 acıkcası eger cbf250ıyse zaten bır farkları yok tum parcalar uyumlu aralarında daglar kadar fark yok cbf 150 dersen bı bılgım yok ama balataların falanda mondıalle uyumlu oldugunu bılıyorum ama kullanılmasını tavsıye etmem mesela bunun km mekanızması cın malı onu falan degıstırdım ben balatalar cın malı onlarında orjınallerı sıparıs edıldı cın malı balata takılmıs 5gun once balatalar cayır cayır otuyor ve tutmuyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 ----------

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Aydın kardeş
    saol tesekkur ederım
    [B][COLOR="Red"]....................................................................[/COLOR][/B]

gs 500 den 250 lik honda olmaz hele turşu ise 2500 den fazla vermeseydin.
    2006 yılında sıfır 250 lik honda aldım. nerdeyse motor aşkım bitecekti hiç sevemedim hiç

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Hadi gözün aydın bakalım Aydın, umarım bu motoruna sorunsuz binersin.. Allah kaza bela vermesin..
    GKN MOTORS

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    aydın dostum gs seni baya üzmüştü ama bundan yana yüzün güler.. hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Hadi gözün Aydın,kulakların Manisa
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Honda CBX 250 04''
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydın dostum gs seni baya üzmüştü ama bundan yana yüzün güler.. hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin...

inşallah ramco bu sefer motordan bı sıkıntı yok dısınıda toplarım 1haftaya pırıl pırıl olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:31 ----------

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi gözün Aydın,kulakların Manisa
    amin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:34 ----------

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi gözün aydın bakalım Aydın, umarım bu motoruna sorunsuz binersin.. Allah kaza bela vermesin..

sagol gokhan abıcım ınsallah sorunsuz bınıcem bıraz kafam rahat olsun ıstıyorum buda olmasssa gıdıcem cın malı alıcam
    sagol gokhan abım hersey ıcın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:36 ----------

Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gs 500 den 250 lik honda olmaz hele turşu ise 2500 den fazla vermeseydin.
    2006 yılında sıfır 250 lik honda aldım. nerdeyse motor aşkım bitecekti hiç sevemedim hiç
    yanı yapıcak bırsey olmayınca eldende bırsey gelmıyor yaptırcak gucum kalmamıstı oyuzden ellemedım honda tursu degıl motoru saglam cıgerı temız gıdısı guzel dısındakı problemler sorun degıl bende tamırcıyım bı motorun ıcıyle ugrasmaktansa dısıyla ugrasmayı tercıh ederım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    aydın hadi hayırlısı... face ye atarsın resimleri bakarız...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hayırlı olsun,kazasız belasız kullanımlar dilerim..benim'de fazla km li motorlara hiç yanaşaşım gelmiyor,sebebi masraf başlaması
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Honda CBX 250 04''
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,kazasız belasız kullanımlar dilerim..benim'de fazla km li motorlara hiç yanaşaşım gelmiyor,sebebi masraf başlaması
    gs500 ü elımden cıkarmam lazımdı baska bı sansım yoktu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:15 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydın hadi hayırlısı... face ye atarsın resimleri bakarız...
    tamam tamam atarım burayada koyarım sımdı boyasını yaptırmadan koymuyorum ıste yapılsın koyucam hepsını

Motosikleti
    yok ki :(
    dostum yanlış anlamazsan (seni tanımadığım için) bir şey soracağım. motorun arızalarını belirttin mi alan arkadaşa? bilerek mi aldı?

Motosikleti
    Honda CBX 250 04''
    Alıntı bidakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yanlış anlamazsan (seni tanımadığım için) bir şey soracağım. motorun arızalarını belirttin mi alan arkadaşa? bilerek mi aldı?
    motorumun sol pıstonda arızası vardı bujı yaglıyordu performans yoktu herseyden haberı var

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    hayırlı uğurlu olur inşallah içine siner rahat rahat açarsın gazını :D

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı AydinErsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gs500 ü sonuna kadar onerırım cok guzel motordur fakat benım aldıgım bıraz hor kullanılmıstı geçiş sebebım pıstonun arızası sılındırın cızılmesı bujı yaglaması yag yakması bu yuzden cbx 250ye gectım ama temız bı gs500 bulursan kacırma cok guzel motorlardır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:33 ----------

cok tesekkur ederım sagol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:36 ----------

saol abım cok tesekkur ederım gırdık bı ıse gene bakalım bu sefer hayırlısıyla cıkıcam ınsallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:38 ----------

heyecan degılde cok ugrastırmıstı benı oyuzden rahatladım dıyelım bu arada saol tesekkur ederım
    evet arda abımle beraber yapıyoruz bakalım boyası falan topluyoruz sonra cıkartırırz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

64bın japon malı motorlar ıcın fazla bı km degıl azda degıl fakat kullanımıda baglı oyle soyleyeyım ben ıcınde bı sıkıntı gormedıgım ıcın aldım cbf parcaları uyumluymus derken hangı cbf ? cbf 250mı cbf150 acıkcası eger cbf250ıyse zaten bır farkları yok tum parcalar uyumlu aralarında daglar kadar fark yok cbf 150 dersen bı bılgım yok ama balataların falanda mondıalle uyumlu oldugunu bılıyorum ama kullanılmasını tavsıye etmem mesela bunun km mekanızması cın malı onu falan degıstırdım ben balatalar cın malı onlarında orjınallerı sıparıs edıldı cın malı balata takılmıs 5gun once balatalar cayır cayır otuyor ve tutmuyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 ----------

saol tesekkur ederım
    anldım dostum teşeşküür ederim bende şu askerlik mevzusu kesinleşsin gideyim geliyim hemen alıyım bi twister
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)