Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor kazası:1 ölü,1 yaralı

Motovento
    REKLAM ALANI
    silverdiver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    foresight-- beat
    Hız tutkusu ölüme götürdü
    İstanbul Maltepe Küçükyalı sahil yolunda önceki gece meydana gelen kazada bir kişi öldü, bir kişi ağır yaralandı. İddiaya göre motosikletle sürat yapan 22 yaşındaki Aybora Emre, sağ şeritte park halinde duran servis minibüsüne çarptı. Kazada motosikletin arkasında oturan Mustafa Murat Özdemir (25) hayatını kaybederken, motosikleti kullanan Aybora Emre, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Minibüs şoförü Ayhan Tuncer ise adliyeye sevk edildi.

ölen kardeşimize allahtan rahmet,ailesine ve yakınlarına sabır;yaralı arkadaşımıza da acil şifalar diliyoruz
    tüm motor kullanan arkadaşların çok dikkatli olmaları hususunu bir kere daha hatırlatıyorum
    <%)))))))))))><<< ::pcgum:: ***ReBeL***::pcgum::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Xmaxman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    iyi ama bu haber dün yayınlandı zaten !!!!!!!
    [COLOR="Red"][B]vınnnnnnnnnn !!![/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    birde şu gece yarışları bıraksak artık kendinize yazık ediyorsunuz 2dk hava atmak için

hayabusa_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa 2013 Sari
    :(wayyy be bi mt tutkunu kardeşimdizdemizidemi kaybettik allah rahmet etsin yaralı arkadaşımızada acil şifalar...
    Discovery Detailing Adana

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde şu gece yarışları bıraksak artık kendinize yazık ediyorsunuz 2dk hava atmak için
    Kesinlikle doğru söylüyorsun yüksek hızlarda küçücük bir taş bile dengemizi kaybetmemize neden oluyor.Gece yüksek hızlardada o taşları görmek bile mümkün olmuyor...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Allah rahmet eylesin...Yakınlarına sabır versin...Hız tutkunu olmak başka şey sokak yarışları başka şey.Cem Yılmaz bile toplumsal mesaj veriyor.İstanbulda eğer çok istiyorsanız yarışmak pist kiralayın, full koruma giyin orada yarışın.Nedir bu Türk milletindeki hava için böle şeyler yapma isteği.Geride kalanlara yazık oluyor.Sorasında yeni başlayacak motorculara aileleri tarafından engel teşkil ediyor.
    AKIN FİDAN

BuR.K.O. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125 T VARMI LEEMMM..!!..
    zaten bende böle bişiden korkuyorum ama ALLAH büyüktür....
    Ölenlere ALLAH'tan rahmet sevenlerine baş salığı.....
    [B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Navy"]M[/COLOR]otosiklet [COLOR="navy"]İ[/COLOR]çin [COLOR="navy"]Y[/COLOR]aşamak [COLOR="navy"]...[/COLOR] [COLOR="navy"]S[/COLOR]onsuzadek[COLOR="navy"]...[/COLOR]
    [COLOR="Navy"]B[/COLOR]u[COLOR="navy"]R[/COLOR]a[COLOR="navy"]K[/COLOR] [COLOR="Red"]0 Rh +[/COLOR] [COLOR="navy"]...[/COLOR]55-62 [COLOR="navy"]G[/COLOR]emisinin [COLOR="Navy"]T[/COLOR]ayfası[COLOR="Navy"]...[/COLOR][/COLOR][/B]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    Allah ; arkadaşa rahmet eylesin.
    geride kalanlara sabır versin.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    İnanamıyorum yaaa... bu haberi, bu sitede tesadüfen gördüm. tekrar tekrar yıkıldım, şok oldum resmen

Alıntı silverdiver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa Murat Özdemir
    benim öz abim kadar sevdiğim abimdi. 2005 yılında onun çalıştığı şirkette işe başladım. o kaza yaptığı güne kadar beraber çalıştık...

2007'de askere gittim geldim. hala aynı şirkette çalışıyorum.

çocukluğumda dayım sayesinde damarlarıma işlenen içimdeki motosiklet aşkı onunla alevlendi. bilinçli bir sürücüsüydü. kask ve mont olmadan yola çıkmazdı. 2006 ilkbaharda cbr125, yaz ortası 400c scooter, sonbarda aprilia pegasu 650 ve arkadaşından yeni aldığı ve aynı gece kaza yaptıkları motor.

kaza yapmadan 10-15 gün önce gördüğüm bir motosiklet kazasını 15 dakikada hararetli bir şekilde anlatmıştım kendisine. kaskı yoktu ve kulağından kan fışkırıyordu, büyük ihtimal beyin kanamasıydı.

bana tek bir soru sordu. (kafasında kask varmıydı) dedi.
    bende (yoktu) dedim.
    (o yüzden öyle olmuştur) dedi ve geçiştirdi.

ve 10-15 gün sonra arkadaşının kullandığı motosiklet ile kaza yaptılar. Hürriyetin manşeti (KASKDA KURTARAMADI) kendisi bana (kask olmadığı için öyle olmuştur) demişti.

04.09.2006. o günü ömrümde unutmam, unutamam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:01 ----------

Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abimize cevap yazıcaktım ki.... (Seni unutmayacağız Nur içinde yat) notunu gördüm nickin altında... şaka gibi.. bu gece 2. şokumda bu oldu. gazete mevzusu gibi oldu..

tali yoldan ana yola çıkarken, ıslak zemininde verdiği kayganlık ve birazda sürat.. kazanın nedeni bu.. olay yerinde poşet içinde bira şişeleri bulunmuş. rahmetli abim sigara bile içmezdi. hadi arkadaşı içti diyelim... boş şişeyi motorla niye yanında taşısın..

rahmetli, kendisine anlattığım kaza için (kask takmadığı için öyle olmuştur) demişti. Hürriyet gazetesi kendi kazası için (kask ta kurtaramadı) diye yazmıştı..

Allah, Necdet abimiz ve Murat abimizin mekanını cennet eylesin.

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    allah rahmet eylesin Ne olacağımız belli değil...Arkadaşlar bu aralar çok kaza haberleri duyuyoruz.Hepinizden allah rızası için isteğim dikkatli olmanız..Gerçekten kaza haberi okumaktan yoruldum...Her okuduğumda içimden bir parça kopuyor...

Tüm sevdiklerine allahtan sabır diliyorum..Mekanı cennet olsun..
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler