Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet uçuruma yuvarlandı. 3 ölü

Motovento
    REKLAM ALANI
    cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Ölenlere Allahtan rahmet diliyorum. Her kaza beni üzer. Fakat 42 yaşında motorsiklet üzerinde 3 kişi , Yazık Kaza geliyorum demiş.

Antalya'nın Demre ilçesinde bir motosikletin uçuruma yuvarlanması sonucu aynı aileden 3 kişi yaşamını yitirdi. Demre'ye bağlı Belören köyünde yapılan muhtarlık seçimlerini izledikten sonra ilçe merkezine dönen Bayram Yılmaz yönetimindeki 07 TC 391 plakalı motosiklet, direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu Gödeme Mahallesi yakınlarında 10 metrelik uçuruma yuvarlandı.

Kazada, Bayram Yılmaz (48), eşi Ümmü Gülsüm (40) ve oğlu bir yaşındaki Ali Yılmaz kayalıklara çarptı. Yılmaz çifti ve 1 yaşındaki bebekleri olay yerinde yaşamlarını yitirdi. Parçalanan cesetler, Demre Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Kaza yapan motosikletin 42 yıllık olduğu belirlendi.
    Demre Cumhuriyet Savcılığı, soruşturma başlattı.
    Adalet iki tarafı keskin kılıçtır. Eğer dokunmasını bilmezsen her iki tarafıda keser.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    önce tedbir sonra takdir tabiiki.
    allahtan rahmet dilerim kalanlara sabır metanet

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Toplum olarak maalesef hep mütevekkül durumdayız.Tedbiri elden bırakıp "mevlam kayırsın" diyoruz ve sonuç ortada. Yitip giden bir aile...
    Motosiklet belkide kullanılmayacak derecede yıpranmış ve üzerinde 3 kişi...
    Ne diyelim bundan sonra artık! Allah geride kalanlara sabır versin.
    Bazen kazalar her türlü önleme karşın kaçınılmaz oluyor ama hepimiz bu gibi kazalardan ders almalı ve geride kalanlara sabır ve taziye dilettirmemek için gerekli tedbiri almalıyız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)