Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza yaptım..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha 09 YBR sonunda:)
    Arkadaşlar kaza yaptım virajlı bi yolda sakin bi suruşle giderken arkamda birden bi araba belirdi bende yol veriyim diye yolun sag tekerlek izine geçtim aynaya bak arabanın geçmesi için yavaşla derken yolun ustune taşmış mıcırları fark etiğimde duşmuştum. Allahtan korumalar vardıda bana bişey olmadı duştuğum gibi kalktım zatende motorun o ön far grenajında çizikler oldu bide gidonu yamuldu :S gidon çok canımı sıktı benım ya onu nasıl duzeltebiliriz ? illa değiştirmekmi gerekir ?
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    gecmıs olsun oncelıkle far granaj halledılır ama gidon derken şaside yamukluk var galıba eskısı hıc bır zaman olmaz bunu bastan soyleyım ıstersen ıyı bır ustaya gıdıp ısıtıp eskı tarzına cevırmesını ısteyebılırsın tam olmasada otutturur şasi degıstırırsende baya pahalıya mal olcaktır cunku ruhsatta degısmek zorunda

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Geçmiş olsun kardeşim. Allah tekrarını nasip etmesin....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaşım.
    benim gidonda yamuk düşmüştüm bende, boşa para verme dediler tornacılar düzeltir dediler, sordum ısıtıp düzeltilir dedi. bi sor istersen kaynakçı veya tornacılara
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ybrnın gidonlarını bilirsiniz şasiden diil sadece gidon yamuldu
    StoneOfDeath şaside yamukluk olduğunu sanmıyorum gidon metaryeli zaten duşme durumunda şasiye zarar vermesin diye çabuk yamulabilen bişeydir bildiğin gibi o yuzden şasiye zarar vermez sanırım
    kartalizma07 Dediğini dikkate alıcam dediğin gibi okadar para vermeye gerek yok
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    geçmiş olsun, en büyük kazan bunla kalsın.

gidon borusumu eğildi yoksa ön amortisör ve amortisörleri birlikte bağlayan mesnettede eğirilik varmı. sadece yana yattıysan sanıyorumki gidon borun eğrilmiştir ve benim cbf ninkisi 20 tl idi. ybr nin fiyat nedir bilmiyorum ama pek pahalı olmasa gerek.motorun yürüyen aksamına kaynak vurdurmamanı öneririm. ısıl işlem gören metal özelliğini yitirdiğinden ve motosiklet gibi yürüyen aksamı hayati tehlike yaratacak bi taşıta kaynak vurulması kazayla sonuçlanacaktır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah sasınde bırsey yoktur tememnnı o bu arada tornacıların yaptıgı ıslemde once demıre kaynakla ısıtıp sonra cektırıp eskı yerıne otutturmaya calısıolar ama dedım ya ben yaptım ordan bılıorum dıkkatlı ol 1kere yaptır bıkere kaynagı yıyen demır 2cıye zor ısınır ve tutmaz 1kere yaptır tam yaptır usta tanıdık degılsede cok pazarlıga gırme ve acele etme bastan sagma yapar olmaz sonra uzulursun ben zamanınde aileme solememek ıcın aceleye getırdım tam oturmadı mesela dıkkatlı ol yavas yavas halledersın onemlı olan sende bırsey olmaması

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    allah daha kötüsünden korusun cok geçmiş olsun sende bişey olmasın digerleri kolay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı tnagas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah daha kötüsünden korusun cok geçmiş olsun sende bişey olmasın digerleri kolay
    aynnen cok dogru bır laf ben aptallık yaptım motoru vurmamak ıcın motoru yatırdım bacagım altında kaldı 6yerden kırıldı 20gun oldu oturuyorum bugun daha yenı topuk ustu yurumeye basladım ama motor servıste yatıyo yapıldı hemde 1-2gunde dıreksıyon saga cekıyordu aynam kırılmıstı fakat 2gunde oldu ama ben daha 20gun beklıcem kendı saglımız herseyden onemlı

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.Eğer gidon çok yamuksa değiştirmeni tavsiye ederim değilse düzeltmek bir nebze olsa idare eder.Çünkü başka bir zorlanmada gidonu eline almak istemezsin değil mi?
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Geçmiş olsun kardeşim. Allah tekrarını nasip etmesin.............. ...................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın...

Geçmiş olsun, yol kenarları bizim için özellikle çok tehlikeli oluyor.

Motosikleti
    Hepinize çok saolun arkadaşlar ufak olsun buyuk olsun Allah kimseye kaza vermesin

vlad1462 sadece gidon borusu yamuldu sanırım onuda ufak çaplı bi egme bükme operasyonuyla hallettik şimdilik iyi gidiyo ama Hay.alper.est 'in dediği gibi gidonu elime almamak için en uygun bir zamanda gidonu değiştiricem

StoneOfDeath su anda pek kaynaklık durumu yok sanırım bir ara servise gider göstertirim zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler