Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Kemal Coşkun "Achille" ve Nişanlısı Hande Diker'i Kaybettik Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    allah gani gani rahet eylesin sevidiklerine sabır versin siteye eskisi gibi uğramaz oldum ama her açtığımda bi ölüm haberi alıyorum kendim kaza yaptığımda bu kadar etkilenmemiştim motordan soğumaya başladım
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Tigrina 2oo6
    of ya çok kötü olmuş

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Allah rahmet eylesin. her ölüm haberi içimizi sızlatıyo ama tanımasamda nick ine aşina olduğum ve hatırladığım biriydi. valla çok kötü oldum şimdi. artçı bayanında kopmuş bacağı, işallah dikilip düzelir, hiç olmazsa o kuyrtulsun

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    allah rahmet eylesin suan o kadar kotu hissediyorum ki anlatamam daha eve yeni girdim sabah dokuzdan beride motor uzerinden inmedim allah hepimize akıl versin hepimizi korusun. umarım yaralı arkadas da en yakın sürede saglıgına kavusur.
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    arkadaşlar Fz6 motoru olan ve kurtköy gişelere gelmeden bir kaza vardı.2 kişiydiler.kamyona arkadan çarpmışlardı.motor 2 ye ayrılmıştı.ön tarafı yoktu.yoksa o gördüğüm kaza burdaki kişiler ile mi alakalı?.ambulansı falan ben aramıştım.baya durum vahimdi.aynı kişiler mi acaba ?
    :bounce:

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    eski üyelerimizden olan metehan arkadaşımızdan aldığım bir haber...

Alıntı:
    mete_han´isimli üyeden Alıntı
    kötü haber vermek istemezdim ama Handenin ayağı dikilememiş...durum ciddiyetini koruyor yoğun bakımda Kartal Lütfü Kırdarda...
    not:motordelisi. com'dan alıntıdır.
    facebook(Fazer Tutkunları)

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Savaştayız değil mi ? Kan davası mı yoksa? yoook yok bunun adı ecel değil kandırmaya çalışma ! Cinayet bu. Arkasında artçısı olan zaten abuk hareketler yapmaz. Olamaz! .Arkadaşlar ! takip ettiğim motor sitelerine girince kendimi mezarlıkta gibi hissediyorum. Ölmüşler ve ölecek olanlar diye ayrılmışız. Ulaştırma imiş, belediye imiş,hükümetmiş,emniyetmiş ...Hepsi için birer sayıyız sadece yerimiz bugün yaşayanlar hanesi.Kemal kardeşime başsağlığı dilemiyorum.Hande kardeşimede geçmiş olsun diyemeyeceğim!

İstemiyorum çünkü çok üzgünüm.Canım istemiyor. Gerçekten istemiyor!Hiç birşey duymak istemiyorum! İçim almıyor artık çocuklar içim almıyor anlıyormusunuz!!!!!!!!!
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin . çok üzüldüm . kalanlara sabır versin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı busra_bjk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Fz6 motoru olan ve kurtköy gişelere gelmeden bir kaza vardı.2 kişiydiler.kamyona arkadan çarpmışlardı.motor 2 ye ayrılmıştı.ön tarafı yoktu.yoksa o gördüğüm kaza burdaki kişiler ile mi alakalı?.ambulansı falan ben aramıştım.baya durum vahimdi.aynı kişiler mi acaba ?
    evet o kaza..
    [COLOR="Red"]41___**ULTRA_ASLAN**___41[/COLOR][B][/B]

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    başımız saolsun üzüldüm allah rahmet eylesin allah sevenlerine sabır versiin
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

--volkan-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Allah rahmet eylesin... içler acısı bir durum Allah ailesine bol sabır hastanedeki arkadaşada acil şifalar versin...
    :( :( :(

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Allah rahmet eylesin ,artçı olan aradaşa da acil şifalar diliyorum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Artçısı içn şimdi dahada üzüldüm.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    honda cbr 600 f
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalan arkadaşımızada acil şifalar diliyorum

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Arkadaşlar Kartal Lütfü Kırdar Devlet Hastanesinde yoğun bakımda yatan merhum Kemal'in nişanlı için gün içinde kan ihtiyaçı oluyormuş. Kan vermek isteyenler hastaneye gün içerisinde giderlerse sevinirim.
    Hastane gün içerisinde saat 16:00'a kadar kan verme taleplerini alıyormuş.

Acil kan ihtiyacı yok. Ama tedavisi boyunca kan ihtiyacı var.
    Hastanede isim ile kan verilmektedir. Hasta ismi HANDE DİKER

Kan Grubu A Rh+ dir.

son durum

Sevgili arkadaşlar kemal bizim kuzenimiz canımız ciğerimiz hande 15 yıllık arkadaşım ve şu an acımı bilemezsiniz sizinle son bilgiyi ve alınan raporu paylaşmak isterim kemal abimi ve handeyi bir aracın sıkıştırdığını kemal abininde araçtan kaçmak için sağ şeride geçtiğini fakat önlem almadan yolun sağına parketmiş olan kamyona arkadan şiddetli bir biçimde vurarak bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kemal abimi şu an son yolculuğuna uğurlamak üzere memleketine gönderdik,hande ise şu an hastanede ve bir bacağı artık yok...çok üzgünüm çok

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM

6 Haziran 2008...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arizalimavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar kemal bizim kuzenimiz canımız ciğerimiz hande 15 yıllık arkadaşım ve şu an acımı bilemezsiniz sizinle son bilgiyi ve alınan raporu paylaşmak isterim kemal abimi ve handeyi bir aracın sıkıştırdığını kemal abininde araçtan kaçmak için sağ şeride geçtiğini fakat önlem almadan yolun sağına parketmiş olan kamyona arkadan şiddetli bir biçimde vurarak bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kemal abimi şu an son yolculuğuna uğurlamak üzere memleketine gönderdik,hande ise şu an hastanede ve bir bacağı artık yok...çok üzgünüm çok
    başınız sağolsun, Allah size sabır versin
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arizalimavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece geç saat'te olsa bile hastaneye geleceğim... eğer ordaysanız görüşmek ümidi ile....

tekrardan başınız sağolsun... hende arkadaşımızada acil şifalar dliyorum....

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)