Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Kemal Coşkun "Achille" ve Nişanlısı Hande Diker'i Kaybettik Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kurban olurdum senin o gulusune ben be guzel abim benim...........
    Geçen Rahmetli Murat la fotgrafımız vardı Allah mekanını cennet etsin..

Bu sefer Kemal abimle,abi mekanın cennet olsun Allah gani gani rahmet eylesin..
    Hasan..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Allah Rahmet Eylesin, Yakınlarına sabırlar versin, ağır yaralı artçı kardeşimize de acil şifalar diliyorum...

Gördüğüm andan beri aklımdan çıkmıyor ve şoktayım, bu yaz motoru yükseltme gibi niyetlerim vardı yeniden ve iyice düşünmeye başladım..Ben de bir çok arkadaşımız gibi eşimle biniyorum, hatta onu zorla bindiriyorum biraz da...ama gerçekten ; Türkiye de hele hele İstanbul da bir kazaya uğramadan motora binmek zor dan öte şansa dönüştü artık...kenardan gidiyorsun Adamlar sıkıştırıyor, şeritten gidiyorsun makas yapıyor, selektör yapıp duruyor, sinyalsiz dönüyor, canı istiyor lap diye duruyor, kızıyor üstüne kırıyor vs. vs. tam bir sürü psikolojisi hakim istanbul trafiğinde..kesinlikle medeni bir şehir trafiği değil..

fotografları görünce kanım dondu resmen, herhalde bırakacağım yavaş yavaş hayırlısı..

Allah Rahmet Eylesin tekrar, gencecik yaşında vefat eden bu kardeşimize...çok üzgünüm gerçekten...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Nasıl yaaa, inanmıyorum.

Şoktayım ya, gerçenten. Hepimiz teker teker gidicek miyiz böyle. Neden ama.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

kurtulus69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650-mct250
    allah rahmet eylesin..ailesine sabır diliyorum
    Bir köpeğin dostLuğu daha iyidir; Bir dostun KöpekLiğinden!..

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne zamandır siteye giremiyordum gerçekten moralim çok bozuldu şahsen tanıdığımız insanları kaybetmek gerçekten çok kötü bu kadar üst üste gelmesi ise diycek bişey yok mekanı cennet olsun

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin kardeşime geride kalanlara sabır diliyorum
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Akşam hastanedeydik, Hande 'ye tekrar acil şifalar diliyoruz, kendisi acilin yoğun bakım ünitesinde olduğundan ziyaret etmek mümkün olmadı, kan ihtiyacı var ilgili başlık burada:

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...steyenler.html

Alıntı motordelisi.com / bmd (Hande 'nin kardeşi Merve) adlı üyeden alıntı
    Görgü şahitlerinin anlatımı şöyle: Ablam ve Kemal Tem üstünde gelirken belirlenemeyen bir araç, belirtilen yerde ablamları sıkıştırmış ve bariyerlere çarpmak durumunda kalmışlar. Çarpma sırasında sağ taraflarında çok ciddi hasarlar olmuş ve gene tahmin ediyoruz kontrolu bu zamanda kaybedip karşılarında duran ve tekerleğini değiştiren kamyona çarpmış ve motordan fırlamışlar. Bu sırada kemalin kaskı kopmuş ve kafasından çıkmış. Bu yüzden kafasında da ciddi hasarlar almış. Ablamın kaskı çıkmamış ve korumuş. Hasar görmeyen tek yeri kafası.

Yardım ekiplerinin müdahalesi hızlı olmuş ve saat 5 te Kartal Araştırma Geliştirme Hastanesine kaldırılmışlar. Kemal burdan Haydarpaşa Numuneye kaldırılmış. Bizim kazadan bu saatte haberimiz oluyor ve ablamın telefonunu bulan bir hemşire yada doktor aileden birini arıyor. Bizde aldığımız bilgiyi Kemalin Kız kardeşiyle paylaştık ve haberdar ettik.

Kemalin pek çok bölgesinde çok büyük hasarlar vardı. Kalça bölgesi özellikle. Kan kayıpları çok çok fazla olmuş. Haydar Paşaya sevk edilen kemal kurtarılamadı ve saat yaklaşık gece 11 gibi bize vefat haberi kardeşinden geldi. Cenazesi bugün Memleketi gümüşhaneye götürülecek. Bilgi için benle irtibata geçebilirsiniz.

Ablam Hande Dikerin sağ bacağı kaza esnasında koptu ve çok fazla kan kaybetti. Kopan bacağının Kalçaya bağlanan eklem kısmı leğen kemiğinin ön kısmını kırılıp meshaneyi yırttı. Kalçasına platin takıldı.Sağ kolunda ciddi kırıklar var. Ameliyat süresince 13 ünite,sonrasında da 5 ünite daha kan verildi. Kan basıncı (tansiyonu) düşük seyrediyor ve yükseltmek için ilaçlar veriliyor ki Böbrekler faliyete geçsin ve meshane ye takılan sonda çalışsın. Böbrekleri şimdilik doğru çalışmadığı için ken temizleniyor ve ekleniyor. Dolayısı ile taze 0 RH+ taze kan ihtiyacımız hala var. Yalnızca saat 8 ve 15.30 saatleri arasında kan kabul ediliyor. Hergün 2 de bize hastaneden bilgi veriliyor. Bizi arayarak alabilirsiniz.

Birazdan hemsire bilgi verecek. 1 elden bilgi almak için eşimi arayabilirsiniz. ( Burcak Duysak 05333735224)

Motosikleti
    SWT
    Allah yakınlarına sabır versin, çok üzüldüm.
    Belkide bir gün burada benim için rahmet okunacak ama vazgeçemiyorum

Allah rahmet eylesin.
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    BMW F-650
    allah belasını versin, motosikleti sıkıştıran sapıkları. yanımda silah taşımayı düşünüyorum. yok artık sıradan insanı dahi çileden çıkartıyorlar. böyle sıkıştıran oldu mu o an bi şarjör mermi boşaltacaksın. bi iki ay öyle insan sıfatı taşıyan yaratıklardan (hayvan demiyorum) 50-60 tanesini telef ettiniz mi daha kimse ilişri gibime gelmiyor. ayrıca bu hayvanların eğitimli, paralı ve bal köpüğü renkli BMW'y binip, gezenleride var.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allahtan yakınlarına sabır diliyorum.
    Mekanı cennet olsun.
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Motosikleti
    kymco super 8
    dualarımız hande abla ıcın neolursun allahım ne olursun onu hayata sevdıklerıne bagısla

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Allah rahmet eylesin... geride kalanlara sabırlar versin.Yaralı arkadaşımıza acil şifalar dilerim...
    Hürriyetin haberinde yol bariyeri bacağı kopardı diye bişey var yine bariyer ve yine ilgisiz yöneticiler nasıl bi ülke olduk biz ilgisiz alakasız...Bizi düşünmeyenleri düşünüp başımıza getirir olduk.Bazı arkadaşlar(gerek bu sitede gerek başka sitelerde) acaba arabamı alsam, motoru bırakıcam artık gibi yazılar yazmışlar.arkadaşlar hak denilen bişey var hak verilmez alınır...Ağlamayan çocuğa meme verilmez diye ata sözümüz bile vardır...Öyle kaçıp gitmekle bu işten kurtullanmaz...türkiyede motosiklete gönül vermiş o kadar çok insan varki yığınlada site var herkes orda bi aile havası içinde sohbet ediyor bilgilerini paylaşıyor...Ama gel gelelim bırakın trafikte saygı bulmayı görevi vatandaşı düşünmek can ve mal güvenliğini sahip çıkmak olan devlete bi yol bariyerlerinin tehlkeli olduğunu anlatamadık.Artık birlik zamanıdır artık ses çıkarma zamanıdır...Masaya yumruğu indirip yeter deme zamanıdır...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Allah Rahmet eylesin çok acı umarım bu son olur...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    kaybettigimiz abimizin mekanı cennet olsun ve yaralı bayana şifa diliyorum..
    bende artık motoru sadece arada cıkıp iki tur atmak için kullanıcam arac olarak bu ulkenin trafiginde hepimiz tek tek yobazların av macerası olucaz.
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE]
    motordelisi.com / bmd (Hande 'nin kardeşi Merve)´isimli üyeden Alıntı
    Dolayısı ile taze 0 RH+ taze kan ihtiyacımız hala var. Yalnızca saat 8 ve 15.30 saatleri arasında kan kabul ediliyor. Hergün 2 de bize hastaneden bilgi veriliyor. Bizi arayarak alabilirsiniz.

Birazdan hemsire bilgi verecek. 1 elden bilgi almak için eşimi arayabilirsiniz. ( Burcak Duysak 05333735224)[/COLOR]

Allah şifalar versn..
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

zor be ATEŞ DÜŞTÜGÜ yeri yakıyor daha fazeri de yeni almıltı sevincini paylaştı keşke böyle olmasaydı.

mariner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Allah rahmet eylesin ve geride kalanlara sabır versin. Umarım nişanlısı biran önce sağlığına kavuşur.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Allah gani gani rahmet etsin diyorum. Yaralı Hande Diker hanıma da acil sifalar diliyorum...
    Motosikletlileri sıkıştıranların adam öldürmeye teşebbüsten yargılanmaları lazım. Ancak kaçabilenler canını kurtarabiliyor.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)