Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ankara sakalar kavşakta kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    bu sabah 930 civarı ankarada aktaştan bent deresine gelirken lambalarda muhtemelen 3-5 dakka önce olmuş olan bir kazaya şahit oldum.125 cc mondialde bir arkadaş yerde yatıyordu,tam 90 derece açı ile de şahin marka bir otomobil kendisine yandan çarpmıştı.arkadaşta malesef kask ve dizlik yoktu.allahtan kafasını bir yere vurmamış..
    şahinin ön tampon dağılmıştı(daha önceden de çarpmış olup bu darbede tampon da dağıtmış olabilir kazanın şiddeti ne kadardı fikir vermek istemem.)
    kaza geçiren arkadaş acıdan pek konuşamayacak durumda idi ama sağ bacak dışında sağlık problemi yok gibi geldi.
    112 arandı arkadaş şu anda ankara hastahanesi aciline götürüldü..
    kazanın oluş biçimi muhtemelen şöyle:
    motorcu arkadaş kamyonun yanından fırlayan otomobili görmemiş.
    otomobil sahibi bana yeşil ışık yanıyordu derken kaza geçiren arkadaşımız kendisinin yeşilde geçtiğini ve otomobilin kamyonun yanından görünmeden fırladığını söylüyordu.
    ben 155 i arayıp ekip gelesiye kadar malesef olay yerinde görgü şahidi kalmadı...ben olay yerine gittiğimde olayı gördüğünü sçöyleyen şahsa ekip gelinceye kadar beklemesini rica ettiğim halde polise haber verilmediğini fark etmem ve ekibinde nispeten geç gelmesi motorcu arkadaşımızın şanssızlığı oldu.
    oysaki etrafa bakınıp olayı gördüğünü iddia eden kişiyi tekrar bulmak için olay yerinde en azından fazladan 15 dakka kaldım.
    bunları da sizlerle paylaştım ki benzer bir durumda:
    1.112 ve polise aynı anda haber verin.
    2.görgü tanığı olup şahit olma cesareti taşıyan birileri varsa mutlaka irtibat telefonu isim gibi bilgileri sormayı unutmayın....
    kimsenin başına bu tip bir olay gelmesini dilemem...
    tanımadığım arkadaşa da burdan ayrıca geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum...
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    geçmişolsun arkadaşa paylaşım için saol ;

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    gecmıs olsun arkadasa sagol kardes sende beklemıssın basında boyle sagduyulu olmak lazım mıllet ın cogu serefsız olmus cogu dıyorum benımde basıma geldı adam gozuyle gordu sahıt oldu bekle dedım kaşla goz arasında kacmış sımdı arac sahıbı zaten ceza yıyeceksın bende hata nıye demıyorsun zaten sıgortan varsa sana gıren cıkan olmazkı ? mılletımızın cogu acıkca serefsız olmus dıkkat edın hepsı demıyorum ama cogu boyle yarın kendı basınada boyle olaylar gelırse vatandasların anlar durumları ama onemlı olan haksızlıga karsı gelmektır neyse uzatmayayım zaten bu konularda hassasım .........

Motosikleti
    YY150T-4
    geçmiş olsun paylaşım için saol. arkadaşlar bu arada motorsiklet kazalarında suçlu herzaman arabalar mı oluyo ben bu tarz bişey duymuştum konu açılmışken bi sorıyım dedim çünkü ben çoğu motosiklet kazasına şahit oldum motorsiklet sürücüleri çok rahatlar böyle bi durum söz konusumudur bilgilendirirseniz beni sevinirim saygılar
    [COLOR="Red"][B][U]Yüksel Türk!
    Senin için yükselmenin hududu yoktur...[/U][/B][/COLOR]

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı göktuğ_BURSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun paylaşım için saol. arkadaşlar bu arada motorsiklet kazalarında suçlu herzaman arabalar mı oluyo ben bu tarz bişey duymuştum konu açılmışken bi sorıyım dedim çünkü ben çoğu motosiklet kazasına şahit oldum motorsiklet sürücüleri çok rahatlar böyle bi durum söz konusumudur bilgilendirirseniz beni sevinirim saygılar
    kaza kazadır hata kimdeyse ondadır.böyle bir şey yok...
    genelde büyük araçlar kendinden küçükleriyok saydıklarından hata yapma eğilimleri yüksek oluyor(görmeme,üstüne kırma yoluna çıkma,yok sayma vs vs.)
    büyük araç diyorum sırf motosiklete has değil.
    ancak trafikte en küçük araç biz olduğumuzdan hep kabak bize patlıyor....
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    saol bart paylaşım bence faydalı olmuş.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Off arkadaslar ben bu gün daraldım yaa ölüm haberi kaza haberi disarida da simdi selah veriliyor bunaldim inanki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)