Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

DADYW DD250E-9 Motorum Gasp Edildi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pe¥oTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9 ..:Regal Raptor:..
    Merhaba,

Evet yanlış duymadınız durum bu merkezde yardım edebilecek arkadaşlar varsa detayları her türlü iletebilirim. Tüm birikimim ve hayat da sahip olduğum tek şey elimden alındı konu adli makamlara intikal etti ama malesef şehir bir süreliğine çalışmaya gittiğim Hatay/Antakya ve benim ihtiyacım olan bir AVUKAT Şehir de hiç kimseyi tanımadığımdan ve çok çok özür diliyerek mesleğini yanlış kullanan insanlar olduğundan artık her şeyden korkuyorum bakıyorsunuz haklıyken haksız duruma düşüyorsunuz. Hepsinden önemlisi motorumla beraber sahip olduğum her şeyi gasp ettiklerinden tabiri caizse beni çırılçıplak bıraktılar. İstanbulda konuştuğum Avukatlar her şeyini alırsın tüm bunları aldığın gibi üstüne tazminat bile alırsın dediler ama malesef bunları burdan yapman mümkün değil Antakyada davayı takip edecek bir Avukata ihtiyacın var dediler.Verebilecegim yeğane teminat motorun kendisi ve Trabzonda Babamdan kalan sonuçlanmak üzere olan evimin hissesi dava sonuçlanmak üzere izale şuu (İnşallah doğru yazmışımdır ). Ben artık her şeyden vaz geçtim ama eylemde bulunanların mutlaka cezalanmasını istiyorum ve bunun için her şeyi gözden çıkarttım gerekirse dava üstlenmeyi kabul eden bir Avukat bulduğumda Motorun devrini yada vekaletname bile verebilirim motoru altımdan aldıklarında 460 Km. idi.
    Motoru gasp edenler tüm emegimle beraber motorumuda çalmak istiyorlar adları adresleri gereken tüm bilgiler mevcutdur.Faturası ve ruhsatı elimde dolayısıyla hepsi üzerime borcu yoktur haczi yoktur...

Saygılarımla,

(Konuyu 2 yere birden açtım maduriyetim dolayısıyla özür dilerim...)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    geçmiş olsun.işallah bulunur

TİTANİZMEDERUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar istioommm ama kmse wermio_?
    büyük geçmiş olsun inşallah motorun kısa sürede bulunur ve işalla hala sağlam dır motorun.tekrar geçmiş olsun
    [COLOR="Red"]T-[/COLOR][COLOR="Blue"]ThaN[/COLOR] [COLOR="Red"]SİNCE[/COLOR] [COLOR="Blue"]1986[/COLOR]

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Geçmiş olsun dostum Umarım motorun bulunur ve suçlular cezalarını çekerler... Ne ülke yaaa... Plaka taşıyorsun, trafikte millet sallamıyor, ilerlemeye çalışıyorsun sıkıştırıyorlar, motorunu sokağa bıraksan çalıyorlar, bir de başımıza bu geliyor başında olsan da gasp ediyorlar... Yorumsuz...
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Motosikleti
    Arkadaşlar yazmadım özür dilerim...Ben 42 yaşında bir insanım motorum çalışmaya gittiğim yerdeki insanlar tarfından gasp edildi adları adresleri her şeyi belli ben sadece bana yardım edebilecek AVUKAT arıyorum..Tekrar özür dilerim...

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Gecmis olsun kardesım ... Umarım en kısa zamanda motoruna kavusursun suclularda suclarını cekerler ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    ilk yapman gereken savcılığa suç duyurusunda bulunmaktır, bunu yaptınmı, sana zaten avukat isteyip istemediğini sorarlar, istersin, önce bunu yap,sonrasında sorun varsa yine yardımcı olmaya çalışırız. allah yardımcın olsun...

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    geçmiş olsun arkadaşım ama nasıl ya????? biliyo musun kimin çaldigini???

Öncelikle geçimş olsun. Üzücü bir olay ama bildiğiniz gibi şerefsizler çoğaldı etrafımızda. Benim bildiğim kadarıyla dediğin gibi motorun zorla tehditle veya bıçak,silah vs zoruyla alındıysa bu zaten kamu davasına girer. Yani adli makamlar bu olayın peşini bırakmaz. Ayrıca sen hatay dan avukat arıyorsun. bunu en kısa yoldan hatay baro sundan avukat talebinde bulunarak yapabilirsin.

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Büyük geçmiş olsun inşallah motorun bulunur dostum...
    Saygılarımla...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    seytan dior
    tak beline makineyi git sık boğazlarını

canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    geçmiş ölsun karşı koyamadınmı

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur yaa :(

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seytan dior
    tak beline makineyi git sık boğazlarını
    Arkadaşım anlıyorum kızgınsın ama bu tip yönlendirmeler bence yapmayalım senin tavsiye uyup gidip vursa dahamı iyi neyse geçmiş olsun savcılığa verirsen gerisi iplik söküğü gibi gelir hiç merak etme
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Arkadasım kusura bakma ama derdini net ve acık olarak anlatırsan belki yardımcı olabiliriz.
    Ben sadece sunu analadım çalısmaya gittiğin yerde motoruna el koymuslar.
    Ruhsat senin üzerine ise çalıntı ıhbarı yap. Polis gerisini halleder (adresi verince) Sende polsiden teslim alırsın (buna avukat bile gerekmez...anladığım kadarı ile yorumum bu ....
    R&R
    34 TJ 5870

Motosikleti
    mondial 125kt
    sanırım arkasın evıne kurtarma gıbıde bı derdı var bu sorun ıcınde yardım ıstıyor galıba elınden bırsey gelebılecklerden.
    gecmıs olsun kardesım ınsallah evın satılmaz motorunada kavusursun.
    gıcık

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Çalınma demiyor zaten, gasp diyor, hırızlık değil yani.
    Umarım aradığın avukatı bulursun, çok geçmiş olsun...
    May the Force be with McLaren Mercedes

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Sevgili Kardeşim Gasp Ciddi bir suçtur. Cezasıda oldukça fazladır. Olay hatayda olmuşsa... Ruhsatının fotokopileriyle bir şikayetdilekçesi hazırlayarak Cumhuriyet Savcılığına vermen gerekiyor. Bu durumda savcılık senin motorunu buldurmak ve sana teslim edilmesini sağlamak ve suçlular ile ilgili amme davası açmak zorundadır. Bu girişimleri yap. Adana Hatay'a yakın ben sana Adana'dan Sağlam avukatlar bulabilirim... Bana özelden mesaj atarsan sana mailimide verebilirim. bana ulaşırsan sana yardımcı olmaya çalışırım. Motosiklet net kardeşliği adına ... sevgiler tekrar geçmiş olsun...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    geçmiş olsun abi

Motosikleti
    Alıntı entellektüel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim Gasp Ciddi bir suçtur. Cezasıda oldukça fazladır. Olay hatayda olmuşsa... Ruhsatının fotokopileriyle bir şikayetdilekçesi hazırlayarak Cumhuriyet Savcılığına vermen gerekiyor. Bu durumda savcılık senin motorunu buldurmak ve sana teslim edilmesini sağlamak ve suçlular ile ilgili amme davası açmak zorundadır. Bu girişimleri yap. Adana Hatay'a yakın ben sana Adana'dan Sağlam avukatlar bulabilirim... Bana özelden mesaj atarsan sana mailimide verebilirim. bana ulaşırsan sana yardımcı olmaya çalışırım. Motosiklet net kardeşliği adına ... sevgiler tekrar geçmiş olsun...
    Hepinizin alakasına çok teşekkür ederim...Aynen bu söylenenleri yaptım Ruhsatımın ve Faturamın fotokopisini dilekçeme ekledim ve Antakya Cumhuriyet Savcılığına gönderdim (Temmuzun 5inde)...İstanbulda konuştuğum 3 adet Avukat herşeyi geri alırsın hatta dava sonuçlandıktan sonra tazminat bile alırsın AMA BİR AVUKAT OLARAK BUNU SÖYLEMEKTEN UTANIYORUM MALESEF BU İŞLERİ BURDAN HALLEDEMEZSİN Mutlaka birinin seni orda temsil etmesi lazım dedi....Ben 1100 km uzaga zaten çalışmak için gitmiştim 30 yıllık meslek hayatımda sahip olduklarıma, motoruma ve onlar için İstanbuldan giderken kredi kartı ile malzeme almıştım ver biz yatıralım dediler yatırmadıkları gibi kartımlada 1000 kontur çekmişler buda slipde imzam olmadığından usulsüz kullanıma giriyor Kısaca her türlü kaybetme şansımız yok ama beni madur ettiler iş hayatıma bile devam edemiyorum sahip olduklarım onlarda kaldığı için.İşin kabadayılık kısmı çok kolay ama yaşım 43 ve daha 5 yaşında kızım var tüm bunlar olmasa belki şimdiye kadar gazetelere 1. sayfadan çıkardım zaten....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler