Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

60 km ile giderken bi başka arabadan kafamıza bira şişesi attılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Arkadaşlar Kendi Memleketimizden Başka Bi ilçeye gidmek icin hazırlandık kaskmızı dizliklerimi taktık gidiş 25 km bişi idi herneyse sağlam bi şekilde 60,70 km ile gittik ve gittimiz yerde işimizi halletdikden sonra geri döndük 2.3 km gittik önümden arkadaş gidiyordu hızımız ortalama 60 km vardı karşı taraftan tofaş marka gri & siyah modifiyeli araba geliyordu bi baktım bira şişesi geliyor kasıtlı bi şekilde bize attılar arkadaşın motorunun yanından geçti ve yere düştü patladı çam kırıları yüzümüze ve motora geldi allahtan kaskmımız vardı arka tekere geldi ve acayip hava kaçırdı anında inci tabi ben hemen yavaşladım bi an 10 km düştüm ve durdum arbanın plakasını alamdık o anda ama arabayı gördümüz yerde tanırız arabanın arka camı acıp fırlattı bize resmen tanımıyoruz etmiyoruz daha sonra 4 kişi 2 motor gitdiyorduk mecbur tekeri patlamayan arkadaşımın motoruna 3 kişi bindi ve ben 20 km arka teker patlak ilerledim polis durdurdu durumu izha ettik ama o tofaş arabayı durdurmamışlar bizi durduruyolar ne garip iş :D siz siz olun kaskınızı takın arka tekerlek icin yedek parcalarınız olsun 20 km az ama uzun yola giderken dikkatli olun iti sapıgı çokk zevkini bira şişesini kafamıza fırlatan kişiler inş öbür tarafta çekeceklerr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125T-10D-200QY
    büyük geçmiş olsun.allah bin belalarını versin ne diyim kardeşş..!kasksız cıkmıyalım yola arkadaşlar...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    saol sizlere sadece öneri motorunuz mobileyt de olsa kaskınızı takın neler neler oluyor o anda kask olmaydı belki şuan pc başına oturup yazı yazamıyacaktım

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bunlar insan olamaz.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah korumus

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    büyük geçmiş olsun...allah korumuş....

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İLK okuyunca güldüm gercekten ; ama gülünecek bir durum değilmiş
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    saolun teşekürlerr kücük bi ilçede olan şey bu büyük şehirlerde ne oluryor bilmiyorum ama dikkatli gidelimm

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    vay şerefsizler yav allah onları kahretsin .

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    çok geçmiş olsun dikkatli olmakta fayda var.:(

Bizde motorumuza bira şişeleri alıp modifiyeli şahin,doğan kuş serisi arabalara fırlatalım. O zaman gazetelere kasklı bira şişeli sapık diye manşet atarlar.Keyif kaçırıcı durumlar
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Kuş serisi arabası olan arkadaslar alınmasın tabıkı hepsı ogle degıl ama ne kadar Tip Cins Serseri Kro adam görsem Hepsi Ya Şahinci yada Doğan görnümlü Şahinci ve bu arabalarda genelde Faça oluyor....Çok geçmiş olsunn Allah korumuşşş
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    aminn ama o fırlatan kişileri bulsam o bira sisleri kafasında parcalayacam da ne diyim bayram günü icen kişiden ben den uzak dursun

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    geçmiş olsun kardeşim allahından bulsunlar inşallah bende öylelerini arıyom bütün gün inşalah denk gelirler bana .

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    600 cc motorum olsa tekerim patlamasa elime taşı alır anında yetişir arka camı ön camı kırarım :D

Motosikleti
    nımızı borelli 150 scooter -2006
    büyük geçmiş olsun kardeş ya daha hızlı gidiyo olsaydın o hızla biyere girerdin kaskta fayda etmezdi allah korumuş burası türkiye adamlar elini kolunu sallaya sallaya gittiler polis sizi durdurmuş ceza yazdımı size
    [B][I]..:::BenÇokAyrıLıkLarYa$adımOyüzdenßitiŞikYazdım HerŞeyi:::...:[/I][/B]

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    hyr arka tekerin patlak oldunu gördü durumu gördü 15,20 dk önce de o polislerin önünden o tofos gecti ama onu durdurmamışlar bizi durdurdu ama bizim ehliyet ruhsat vardı

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı gökhan32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 cc motorum olsa tekerim patlamasa elime taşı alır anında yetişir arka camı ön camı kırarım :D
    kardeşim yanlış anlamadın umarım senin motorunu küçüm semedim ama bu tip araba lardan uzak durun genelde bu arabalarda arkada 4 kafa olur 4 kafa gürdünmü uzak durcan çünkü kesin bir puştluk vardır serseri takımı çok tur benim başıma çok geldi ama hiç birini boş gündermedim

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Çok geçmiş olsun dostum. Sizi gayet iyi anlıyorum. Belki riderler beni siteden kovacak ama onlar gerçek o..... çocukları. Bana bir keresinde içi dolu pet şişe atmışlardı. O an resmen dengemi kaybedip zolla durdum. İkimizde zit istikamette yol aldığımız için şişe çok sert darbe etti. Hep o an üzerimde silah olduğunu hayal ettim. Allahtan yoktu.Yoksa peşlerine düşüp onlara bu dünyayı zindan etmiştim. Aldığım darbeden sol kolum üç beş gün hareket etmemişti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobilet
    bir yandanda uzucu bir yandanda cok komik geldi

kusra bakma

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    çok iyi diyorsun şakasına diyiroum peşinden gitmem çünki 4 kişi ne yapacagı belli olmaz cahil insanlar benim yaşım 18 olmasına ragmen imkansız böyle bişi yapmam eski zamanlrımda genclimde icki haric çok şey yaptım ama galiba acısını cıkarıyorum :D

Alıntı mobylettes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yandanda uzucu bir yandanda cok komik geldi

kusra bakma
    önemli diyil sırf sen diyil başka arkadaşlarda gülüyor daha sonra kötü olmuş diyor zoruma giden 20 km bi sağ bi sola gidip gidip geliyom ya o an zoruma gitti

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)