Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İşte Gene Bir Felaket :pale:

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    dıyebılcek hıc bısıyım yok...allah rahmet eglesın ama bu resmen ıntihar...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

şok olmuş durumdayım,çocukluk arkadaşımın böyle bir kazaya karışıp hapise düşmesini hala kabullenemedim,aklım almıyor,sen gel motorla arabaya çarp hem kendi hayatını karart hem de çarptığın arabanın sürücüsünün hayatını.. :((

Kardeşimize Allah rahmet eylesin,ailesine de sabır diliyorum ama bir hayat daha kararmasın,üniversiteden mezun olduktan sonra girdiği iş nedeniyle orda bulunan kardeşim hapise girmesin :((

kardeşimizin ailesi de perişan hallerini görmelisiniz :((

offfffffff

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha öncede yazmıştım...

keşke organ bağışında bulunsalardı... en azından bir kaç kişiye HAYAT verebilirdi...

toprağı bol olsun...

ailesinin ve tüm sevenlerinin başı sağolsun...

Motosikleti
    Artık Yok...
    allah rağmet eylesin

konuyla hem alakalı hem alakasız bir şey demek istiyorum

arkadaşlar bunu kask takmayan yüksek sürati bir şey sanan hiç bir trafik eğitimi almamış ve sürat yapmayı motor sürmek sanan ama aslında motor sürmenin s sinden anlamayan arkadaşlara söylüyorum tamam canlı el bombası intahar bombası gibisiniz

ne yazık ki sizin gibi insalar yüzünden hepimizin adı lekeleniyor insalar nefret ediyor sapık oluyoruz psikopat oluyoruz pislik oluyoruz hepsi sizin ve sizin gibilerin motoru sürüş tarzları ve hiç bir güvenlik önlemi almamasından dolayı oluyor

kask takmamak erkeklikmi oluyor delikanlılık mı oluyor birisi çarpdımı belki çok basit atlatıla bilicek hatta geçmiş olsun deyip gülüp geçile bilinicek kazalar sırf kask ve ufak tefek korunmalar yok diye ölümle sonuçlanıyor..

Buda milletimizin cimriliğinden kaynaklanıyor adamlardaki zihniyete bakarmısınız abi 1 milyarlık motor ne korunma araç gereçleri alıcam almaya kalksam kası sırtlığı dizliği osu busu 1 milyarda o tutar diyor iyide sen motora almıyorsun ki o korunmayı kendine canına alıyorsun motoru alırsın satarsın ama o canı satarsan bir kere geri alamassın sağlık can hayat bunlardan mühim bir şey varmı

ha 50 cc ha 1000cc ne fark eder senin o insandan ne farkın var onada çarpan araba aynı sanada çarpan araba aynı onunda giriceği çukur kaza yapacağı şey aynı seninde aynı aranızdaki fark ne ikinizde aynı asfaltta aynı riskleri taşıyorsunuzikinizde iki tekerin üstünde bedenlerinizi kaporta olarak kullanıyorsunuz şunu artık anlayınnn anlayında artık çok basit kazalar ölümle sonuçlanmasın..

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Allah rahmet eylesinden başka diyebileceğimiz bir şey yok malesef.

Sürekli klişeleşmiş cümleler ve temenniler......Allah hepimizin sonunu en hayırlısından eylesin diyelim yinede fakat, yaradan tüm canlılar arasında bir tek biz insan oğluna çok ayrıcalıklı davranmış!!!!!! aklımızı kullanma ve düşünerek yorum yaparak karar verme yeteneği bahşetmiş
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Allah rahmet eylesin.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    kendim Ettim Kendim Buldum Hesabı Akılsız Başın Sonucu
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah onun yardımcısı olsun...

Genel Cevap

Alıntı lovelyboy_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şok olmuş durumdayım,çocukluk arkadaşımın böyle bir kazaya karışıp hapise düşmesini hala kabullenemedim,aklım almıyor,sen gel motorla arabaya çarp hem kendi hayatını karart hem de çarptığın arabanın sürücüsünün hayatını.. :((

Kardeşimize Allah rahmet eylesin,ailesine de sabır diliyorum ama bir hayat daha kararmasın,üniversiteden mezun olduktan sonra girdiği iş nedeniyle orda bulunan kardeşim hapise girmesin :((

kardeşimizin ailesi de perişan hallerini görmelisiniz :((

offfffffff
    Taksiyle kazaya sebebiyet verip can kaybına sebep olmanın cezası 2 -15 senedir.Eğer aile Tarafının Manevi tazminat davası açması sonucunda ağırlaştırılmış muhebbete kadar gider ama Aileye mahkemede sorulur hakkınızı helal ediyormusunuz diye aile helal ediyoruz olmuş yapılacak bişiy yok derse ozaman hafifletici nedenler göz önüne alınarak cezası 2 ay 1 seneye kadar düşürülür kefalet yöntemiylede cıkarılır... Ha bana Sorarsanız Ben Erkek kardeşiyim Rahmetli Onur abimin Biz hakkımızı helal etmiyoruz Ha bu defter bu zamana kapatılmış olabilir o anki acımızla kimse peşine düşemedi davanın. Ancak Hatırlatırım ki davayı savcılığa dilekce vererek tekrar İnceletilip Suclu olan kişi içeri sokula bilir. Kamera kayıtlarındada vardır.Ayrıca şu konuyada acıklık getirelim ehliyeti arabayı sürmez sürücü arabayı sürer.Suç Onur Abimde değildir Tutanaklarada geçirilmiştir tamamen aracın sürücüsü Kontrolsüz cıkış yaparak benzinliğe girmeye yeltendıği sırada olmuştur.8de 6 hatalıdır.Şu konuyada acıklık getiriyim Kimse fişini çektirtmedi onu yaşatmak için gerekirse Tüm varlığımızı ortaya dökerdik.Burası acındırma formu değil Lütfen Herkez taziyesini yapsın. Kimse kimseyi acındırarak özelikle suclu kişiyi acındırarak rand elde etmeye calışmasın Saygı Ve Sevgilerimle...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    heralde kafasında kask da yoktu.. allah rahmet eylesin.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı azrail93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksiyle kazaya sebebiyet verip can kaybına sebep olmanın cezası 2 -15 senedir.Eğer aile Tarafının Manevi tazminat davası açması sonucunda ağırlaştırılmış muhebbete kadar gider ama Aileye mahkemede sorulur hakkınızı helal ediyormusunuz diye aile helal ediyoruz olmuş yapılacak bişiy yok derse ozaman hafifletici nedenler göz önüne alınarak cezası 2 ay 1 seneye kadar düşürülür kefalet yöntemiylede cıkarılır... Ha bana Sorarsanız Ben Erkek kardeşiyim Rahmetli Onur abimin Biz hakkımızı helal etmiyoruz Ha bu defter bu zamana kapatılmış olabilir o anki acımızla kimse peşine düşemedi davanın. Ancak Hatırlatırım ki davayı savcılığa dilekce vererek tekrar İnceletilip Suclu olan kişi içeri sokula bilir. Kamera kayıtlarındada vardır.Ayrıca şu konuyada acıklık getirelim ehliyeti arabayı sürmez sürücü arabayı sürer.Suç Onur Abimde değildir Tutanaklarada geçirilmiştir tamamen aracın sürücüsü Kontrolsüz cıkış yaparak benzinliğe girmeye yeltendıği sırada olmuştur.8de 6 hatalıdır.Şu konuyada acıklık getiriyim Kimse fişini çektirtmedi onu yaşatmak için gerekirse Tüm varlığımızı ortaya dökerdik.Burası acındırma formu değil Lütfen Herkez taziyesini yapsın. Kimse kimseyi acındırarak özelikle suclu kişiyi acındırarak rand elde etmeye calışmasın Saygı Ve Sevgilerimle...
    yenimi aklına geldi arkadaş, bunca yıl sonra arayıptamı buldun. millette yeni haber sanıcak (misal ben)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yenimi aklına geldi arkadaş, bunca yıl sonra arayıptamı buldun. millette yeni haber sanıcak (misal ben)
    yuhh be hakkat bende yeni sandım haberi sen sölemesen bende yeni sandıydım
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaza haberi olunca tarihe falan bakmadan direk yazıları okudum 2. sayfada farkettim ben de...şu durumda araç kullanıcısı serbest sanırım...peki bunca zaman sonra açıklama yapma ihtiyacı hissetmek neden??
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora kafa eklemiş ama kendi kafasızlığından fren eklememiş...

yazılan illa ki gerçekleleşecek ama.... Allah rahmet eylesin :(

bu son iki hafta ne çok ölüm ve kaza haberi aldık yahu..
    hırsı canına malolmus demek.bişey olmaz mantıgı ıle yola çıkarsak sonu bu olabılıyor malesef.
    allah rahmet eylesin..
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kim hortlattı mu konuyu ? ben de yeni sandım
    Kahya Motorumu Hazırla Çıkıyorum!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)