Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

istanbul KAZA

Motovento
    REKLAM ALANI
    alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Duran minibüse çarpan motosiklet, takla attı!
    Kask takan pilot yaralandı, başı açık arkadaşı öldü
    Duran minibüse çarpan motosiklet, takla attı! <br>Kask takan pilot yaralandı, başı açık arkadaşı öldü11:40 - İstanbul'da, TEM yolunun Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Sarıyer sapağında arızalandığı için sürücüsü tarafından emniyet şeridine park edilen minibüse arkadan çarpan motosiklet takla atıp, savruldu. Arkada oturan ve başında kask olmadığı öğrenilen 23 yaşındaki Gökhan Arslan, olay yerinde hayatını kaybetti. Başında kask bulunan motosiklet sürücüsü ise kazadan yaralı olarak kurtuldu. Görgü tanıkları, kazanın, motosiklet sürücüsünün dalgınlığı sonucu meydana geldiğini söyledi.
    http://www.netgazete.com/NewsDetail....netgazete.com/
    4

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaki de kask taksaydı şimdi en azından yaşıyo olacaktı..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    2.fotografi koymasaymisin ada en azindan uyari yazmaliydin..
    saol gunumu berbat ettigin icin..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Allahım korkunç. Ölenin yakınlarına sabır diliyorum. Yaralı arkadaşa da geçmiş olsun.

Dün de ben kaza yaptım çok şükür tam korumalıydım(ayakkabı hariç) ucuz atlattım. Arabanın tamponunu aldım götürdüm. motor bi tarafa ben bi tarafa. Kafamı kaldırdığımda motor hala kayıyordu. Çok dikkatsiz sürücüler var arkadaşlar ne olur dikkatli olalım. Bütün olasılıkları hesap etmeye çalışalım.

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaki de kask taksaydı şimdi en azından yaşıyo olacaktı..
    Kask herzaman sölendiği gibi tabiki şart.
    Saygılarımla...

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Allah rahmet eylesin yaralı kardeşimizede acil şifalar dilerim....
    kask? söylenicek hiç bişi yok bu konuda yazık olmuş....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    allah rahmet eylesin......yaralıya acil şifalar dilerim....trafikte çok dikkatli olmak lazım...her an önünde bi araç ani bi druş yapabiliyor....allahımçok kötü bi durum yaa....

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Bugün çalıştığım için anadolu yakasına geçtim, 2.köprü bostur diye ordan gitmeye kara verdim.Yol çok boşken bi anda trafik durdu kaza olmuştur demekten kendimi alamadım..
    Ve az sonra yerde kan ve kalan gazete kağıtları gördüm.. İnşallah motorsiklet değildir dedim ama az çok tahmin etmiştim,trafik açıldıkdan sonra köprüye geldiğimde çekicinin üstünde 1 starex bide scooter vardı... Allah rahmet eylesin..

Bide şu motosiklet kullanıcılarını anlamak zor, kendin kask takıyosun arkandakine taktırmıyosun yazık çok yazık kimse kimsenin günahına girmesin..
    Hasan..

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Umarim yarali olan arkadas akillanir , kask yoksa artcida yok arkadas bu boyledir.

Allah gunahlarini affetsin , gencecik bir gul daha soldu.

yazik.
    First Day Of My Life

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    allah rahmet eylesin.yaralı arkadaşada acil şifalar dilerim.
    hiç bir zaman artçı almadım ve almamda, bu konuda en yakın arkadaşlarım çok sitem ediyorlar.bu haberi okuyunca doğrusunu yaptığıma iyice emin oldum.arkadaşın ölecek sen kurtulacaksın ondan sonra al bakalım motosikletten zevk alabiliyon mu?

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Allah rahmet etsin,bu kazayı yapanlar polis memurlarıydı galiba

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    allah rahmet eylesin yakınlarına sabırversin

allah kisenin basına vermesın cok zor

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Allah rahmet eylesin, çok üzücü bir haber gene. Ancak yapılan hatalara bakın: Emniyet şeridinde seyretme (muhtemelen suratli), kasksız artçı, dalgın sürüş. Açıkçası bu üçüncüsü beni de endişelendirmiyor değil. Yoğun ve gerçekten kafa yorucu iş güç arasında sağa sola gidip gelirken bazen ben de başka şeylere daldığımı farkedip kendimi toparlıyorum sürüş esnasında. Biz motosiklet sürücülerinde tamamen trafiğe odaklanabilme konusu çok hayati bir mesele.

Motosikleti
    GSR 600 & HONDA 250 FORESİGHT
    Büyük Geçmiş Olsun Gerçekten üzücü Bir Olay
    Allah öncelikle ölenin Anasına Babasına Yardım Etsin çok Kötü Bir Olay Biraz Dikkatli Olmak Gerek. Inşallah Yaralı Arkadaşımızda Bir An önce Iyileşir

cok gençmiş daha allah rahmet eylesin yolda giderken bir sürü kasksız motosiklet görüyorum muhtemelen yakına gidiyorum yada bana bişey olmaz dikkatliyim düşüncesiyle takmayanlardanlar. ama kask alt sokağa bile gitsen şart!!! istanbul trafiğinde nelerle ne zaman karşılaşacagın hiç belli olmuyor böyle haberler bizi üzüyor lütfen kasksız kullanmayın arkadaşlar
    [B][I][COLOR="Magenta"]I've become so numb , i cant feeL you theree.. [/COLOR][/I][/B]::xblink::::comico::

yazık olmuş 1 insana daha.. allah rahmet eylsin

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Allah rahmet eylesin... Trafikte ne zaman ne olacağı belli olmazken, motor üzerinde full dikkat şart... Çok zaman kaskı olduğu halde ölende çok arkadaşımız oldu. Sadece kasktada bitmiyorki olay. En önemlisi dikkat!!! Bir kaç saat önce az kalsın bende bir arabanın altında kalıyordum. Kendi şeridimde uslu uslu ilerlerken bayan olduğumu farkeden 2 tane kendini bilmez manyak solumdan motoru sıyırarak geçerek önüme atladı ve düşmeme ve arkadan gelen arabanın altına girmeme ramak kaldı. Toparlanıp yanlarına gittiğimde suratıma pişkin pişkin bakıp gülüşüyorlardı. Ölsem vicdanınız ne kadar sızlardı acaba diyerek uzaklasştım yanlarından ve hala güüyorlardı. Trafikte bu kadar embesil ve duyarsız insan varken bu tip kazalar çok normal olmaya başladı. He bide ondan sonra motor şeytan işi motor tehlike derler... Şeytanın ta kendisi düşüncesiz insanlar olunca bizler ne yapabiliriz ki? Allah hepimizi korusun demekten başka çare yok.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    çok kötü çok.....Allahım sen koru.....

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..

Allah rahmet eylesin..
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)