Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üzgünüm ama kötü haber...!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olmayacak
    Allah rahmet eylesin, mekanlarını cennet eylesin, aileleri ve yakınlarına sabırlar versin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin...

Gercekten cok üzücü bi durum:(

Ailesinin ,yakınlarının durumunu düşünemiyorum..

Allah sabır versin..
    iyi dedin abi
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Allaha Rahmet Eylesin , Gercekten aklı almıyor.

Sokakta Pizzacı skutırlarında bile pizzacılar kask takmıyorlar esas onların örnek olması gerek en cok yolu günde olnlar yapıor.

İzmirde hiçbir paket servisi elemanı kask olarak kas takmıyor Şapka takıyor !

Artık bunlar gözardı edilcek şeyler degil lütfen daha dikkatli olalım korumalarımız bakkala gitsek bile herzaman üstümüzde bulunduralım.
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Yazık olmuş dostum adamlara.Aslında bu durumun kaskla korumayla alakası yok. Üstlerinden araba geçmiş.Zırh giysek ne yazar.Ülkemizin yetersiz yollarında,bilinçsiz sürücüler ve zorunlu olarak durma mesafesi göz önünde bulundurulmadan yapılan sürüşler. Şehir içinde hız sınırı 45 mi ney.Adana da asgari hız 80km/h. Motorcuysan, kalabalık trafikte düşmeyeceksin. Düşersen bittin.

sofuoglu-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu köprü ilk yapıldığı zamanlarda yolun ortasındaki bu silindir şeklindeki demirler yoktu sadece ortada reflektorlu şerit taşlarından vardı neden bu demirleri yaptılar daha anlamış değilim bizim belediyemizin bu saçma salak işleri yüzünden daha neler olacak bakalım güya trafiği rahatlatmak için yapılmıştı bu alt geçit son 2 yıl içerisinde bu alt geçit yüzünden 10 larca insanı araba çarptı malesef inşallah kapatırlarda bu tüneli eski haline geri getirirler çünkü gerçekten çok tehlikeli öncelikle tünele girerken çok hızlı acayip hızlı giriyorlar tünel cıkısındada hızlarını kesme ihtiyacı duymuyorlar malesef tünel çıkında ise yaya geçidi var ne alakaysa ne bide tabela var sanırım yaya geçidi diye tünelin üstünde ise üst geçit var insanlar üst geçidi çok nadiren kullanıyorlar malesef tünel cıkısındada yaya geçidi oldugundan en asgari hızda gelen araç 70-80 le çıkıyor tünelden yayalarda araçların önüne atlayan atlayana bu tünelde birçok kazaya şahit oldum allah tekrarlarını yaşatmasın inş en kısa zamanda bu tünel kapatılır yoksa bu kazaların arkası bitmez:pale:...

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Allah böylesi bir acı kimselere vermesin..Allah rahmet eylesin...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ben motosiklet kazasında yaşamını yitirenlere inanamıyorum. adeta intihar... galiba haberler bunlar. iki yerde buldum. daha ayrıntısı yazıyor.

http://www.gaziantephaber.org/?haber_id=6832
    http://www.milliyet.com.tr/default.a...ticleID=978977

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Allah rahmet eylesin, gerçekten de çok kötü bir haber. Allah yakınlarına sabır versin...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Son derece üzücü bir haber, mekanları cennet olsun.

Ancak...

Gördüğüm kadarıyla 2+2 metre civarı genişliği olan bir alt geçitte, bir diğer aracı çeken minibüsü sollamaya çalışmak ile intihar etmek arasında bir fark göremiyorum. Zaten koruma olayı ayrı bir boyut, gazete haberine göre hayatını kaybeden motorculardan biri başını asfalta çarptığı için, diğeri ise karşıdan gelen aracın lastiğine çarptığı için şu an aramızda değiller, iyi birer kaskları olsaydı belki bugün hala hayatta olacaklardı...

Çeneden açılır LS2 kaskım yeterince güvende hissettirmediği için daha iyisi de olsun diye gidip bir Lazer Vertigo kask aldım. Çünkü hayatım tüm paramdan daha değerli, bu motora bineceksem bu kafayı da korumalıyım.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    allah rahmet eylesın cok kotu bır sey

feyizoğlundan haber bekliyorumö kafam xl oldugu halde s kask takıyorum ne olurr ne olmaz dıye . takın su kaskları
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HAWK 150
    uff nasılll bı kazadırrrr arabada olsa motorsıklette olssaaa kaza gelıyorum demezz gelırr ondan arkadaslarm dıkkatlı olun yha:S allah kımsenın aılesı kaza acısı ölum vermesın..

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Allah rahmet eylesin. Günahlarını affetsin. Geride kalanlarada bol bol sabır nasip eylesin.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E

Kazada ölen kişinin cep telefonunu çaldı!

Kazada ölen kişinin cep telefonunu çaldı!

Bu haber sizin verdiğiniz haberin devamı.

Gaziantep'te bir motosikletin kontrolden çıkarak, devrilmesi sonucu meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında, cenazelerinin kaldırılmasına yardım etmek amacıyla olay yerine gelen H.S., ölenlerden birinin cep telefonunu çaldığı iddiasıyla gözaltına alındı.
    Kaza, dün saat 14.00 sıralarında İnönü Caddesi üzerindeki alt geçitte meydana geldi. 29 yaşındaki Müslüm Kurt'un kullandığı 27 VB 617 plakalı motosiklet, önünde seyreden A.K. yönetimindeki 27 VE 200 plakalı otomobili solladıktan sonra, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Kazada motosiklet sürücüsü Müslüm Kurt ile yanında bulunan 23 yaşındaki Hamit Taşçı, olay yerinde hayatını kaybetti. Kazanın duyulmasının ardından alt geçite akın eden vatandaşlar, çevrede güvenlik şeridi oluşturan polis ekipleri tarafından uzaklaştırıldı. Sadece gazetecilerle görevlilerin kaldığı olay yerinde, cenazelerin kaldırılmasına yardım eden H.S.'nin, ölenlerden birinin cep telefonunu aldığı öne sürüldü. Polis ekipleri, vatandaşların bu iddiası üzerine H.S.'yi takibe alarak, kargaşa yaşanmaması için olay yerinden uzaklaştığı sırada yakaladı. Yapılan aramada, H.S.'nin üzerinde ölenlerden birine ait olduğu iddia edilen cep telefonu bulundu. H.S., gözaltına alınırken, soruşturma sürüyor.

Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/Yasam/Son...ald%FD!&ver=04

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Allah rahmet eylesin...geride kalanlara'da sabır versin
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    allah rahmet eylesin kalanlarınada sabırlar versin malesef bu kazaların önüne geçilemiyor :(

fotoğrafları çeken arkadaştan bir ricam olacak bana diğer fotoğrafları özelden atarmısın?

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    ALLAH hepimiz korusun inşallah...

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyada tek örneği bulunan köprüler bunlar. Aman dikkat edelim.

--volkan-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Allah rahmet eylesin. Ailelerine Allah'tan sabır diliyorum ... :( :(

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bız sadece uzuluruz elımızden başka bısey gelmez
    bızi ve ailenızı uzmek istemıyorsunuz lutfen kaskınız ve korumalarınız takın
    allah rahmet eylesın
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Allah rahmet eylesin cok üzücü bir durum :(
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)