Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni ve ilk motorum :)))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler kardeşim rodajı dolana kadar fazla basıp zorlama makinayı
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız binmen dileğiyle.
    arka ayaklığı açık tut, allah göstermesin yan yatmalarda işe yarıyo. sabahları ilk çalıştırmada zorlanıyosan serviste rölantiyi az bişey yükselttir, şu an havalar sıcak olduğundan çok zorlanmaz ama biraz soğuyunca uğraştırabilir. vites 1 den 2 ye geçerken boşa takılabiliyo ve iki kere atman gerekebiliyo. dikkat et bazen çok can sıkıyo tam gazlayacakken birden tekrar boşa düşmesi. ben pek sallamamıştım rodajı ama sen dikkat et, benim gibi 300 km deyken 120 ye çıkma. benzin tüketimi bende 10 ytl 95 oktan benzinde (2,8 lt falan ediyo) 100 km gidiyo. daha sakin kullanımda menzil daha uzun olabiliyor. (dün denedim 100 km de motor stop etti, rerzervuara geçtim) servis olarak reklam yapmış olmayım ama istanbul daysan ümraniye d&b motoru öneririm. 1000 km bakım 20 ytl. yağ değişiyo, sağı solu geriliyo ve supap ayarı yapılıyo. orjinal duro lastikler bende ilk km lerde iyidi ama kullandıkça sapıtmaya başladı, kaymala karşı dikkat et. bunları biliyosundur gerçi ama bi tekrar etmekte fayda var. yanlışım varsa diğer arkadaşlar düzeltsin.
    ayrıca benimkide siyah renk. en asil duyguların rengi nede olsa

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    hayırlı olsun gülegüle kullan
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 A DRAGSTAR
    Güzel motor, siyah zaten favori rengim güle güle kullan, kazasız yolculuklar...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    güzel ve akıllıca bi tercih yapmışın , sana kazasız ve ustasız sürüşler diliyorum
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    çok güzel bir motosiklet cbf 150 hayırlı olsun

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka ayaklığı açık tut, allah göstermesin yan yatmalarda işe yarıyo. sabahları ilk çalıştırmada zorlanıyosan serviste rölantiyi az bişey yükselttir, şu an havalar sıcak olduğundan çok zorlanmaz ama biraz soğuyunca uğraştırabilir. vites 1 den 2 ye geçerken boşa takılabiliyo ve iki kere atman gerekebiliyo. dikkat et bazen çok can sıkıyo tam gazlayacakken birden tekrar boşa düşmesi. ben pek sallamamıştım rodajı ama sen dikkat et, benim gibi 300 km deyken 120 ye çıkma. benzin tüketimi bende 10 ytl 95 oktan benzinde (2,8 lt falan ediyo) 100 km gidiyo. daha sakin kullanımda menzil daha uzun olabiliyor. (dün denedim 100 km de motor stop etti, rerzervuara geçtim) servis olarak reklam yapmış olmayım ama istanbul daysan ümraniye d&b motoru öneririm. 1000 km bakım 20 ytl. yağ değişiyo, sağı solu geriliyo ve supap ayarı yapılıyo. orjinal duro lastikler bende ilk km lerde iyidi ama kullandıkça sapıtmaya başladı, kaymala karşı dikkat et. bunları biliyosundur gerçi ama bi tekrar etmekte fayda var. yanlışım varsa diğer arkadaşlar düzeltsin.
    d&b motora baktım içerisi activa ile cbf 150 dolu her renkten 2-3 tane var hele siyah 4-5 tane cbf 150 süper motor
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Hayırlı uğurlu olsun çok güzel motor
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol km'ler.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan...

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    hayırlı olsun güle güle kullan man dilegiyle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprili Atlantic 500 cc scooterların atası
    Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle

Motosikleti
    yokki
    Allah kaza bela vermesin insallah cok güsel motor rengi de güsel hayirli olsun

bende motor alabilirimde fiyati ne kadara geldi bunun??
    ..::cavit::..

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    kazasız belasız arkadasım................
    MT ANTALYA

Motosikleti
    CBR 125R
    hayırlı olsun kardeşim, kazasız belasız inşallah
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyarıların için sağol.Ben aldığım yer olan anes motordan yaptıracağım servisi.Lastiklerde haklısın.Dikkatli olmalı

Diğer arkadaşlarada teşekkür ediyorum.İnşallah hayrını görürüm.Motor konusunda çok titizimdir.Yağıydı,zinciriydi herbişeyine bakıpta yola çıkıyorum.Rodajıda şöyle yapıyorum;
    1.vitese takıp 20kmye çıkıyorum sonra
    2.vitese geçip 40km ye çıkıyorum sonra
    3.vitese geçip 60km ye çıkıyorum sonra
    4. vitese atıp 60 km de kalıyorum,ve öyle devam ediyorum yol bitiyor.Tekrar baştan.Bu şekilde...
    Vites geçişleri biraz sorun yaratıyor.Birde her 10 kalkıştan birinde motor stop ediyor debriyajı ayarlayamadım bir türlü.Aniden bırakıyorum zınk motor duruyor.Arkadada trafik,millet kornaya basıp iyice panik yapıtırıyor bana
    Neyse çok yazdım motor şu an 178km de.Köy yolları stabilize ,toprak,bir kısmı mıcırlı, ilçeye yakın asfalt.Çok sorun olurmu kullanırken?Yani şu an İstanbuldayım köye 10 günllüğüne gideceğimden soruyorum.

Motosikleti
    GT650R
    GÜle gÜle kullan üzmesin seni.
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanman dileğiyle ;)
    [B]600RR ye Geçmek İçin...[/B]

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 '99
    Alıntı Paradoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyarıların için sağol.Ben aldığım yer olan anes motordan yaptıracağım servisi.Lastiklerde haklısın.Dikkatli olmalı

Diğer arkadaşlarada teşekkür ediyorum.İnşallah hayrını görürüm.Motor konusunda çok titizimdir.Yağıydı,zinciriydi herbişeyine bakıpta yola çıkıyorum.Rodajıda şöyle yapıyorum;
    1.vitese takıp 20kmye çıkıyorum sonra
    2.vitese geçip 40km ye çıkıyorum sonra
    3.vitese geçip 60km ye çıkıyorum sonra
    4. vitese atıp 60 km de kalıyorum,ve öyle devam ediyorum yol bitiyor.Tekrar baştan.Bu şekilde...
    Vites geçişleri biraz sorun yaratıyor.Birde her 10 kalkıştan birinde motor stop ediyor debriyajı ayarlayamadım bir türlü.Aniden bırakıyorum zınk motor duruyor.Arkadada trafik,millet kornaya basıp iyice panik yapıtırıyor bana
    Neyse çok yazdım motor şu an 178km de.Köy yolları stabilize ,toprak,bir kısmı mıcırlı, ilçeye yakın asfalt.Çok sorun olurmu kullanırken?Yani şu an İstanbuldayım köye 10 günllüğüne gideceğimden soruyorum.
    köye gitmekten bahsetmişsin avatarının altında erzincan yazıyor erzincana mı gideceksin?

Motosikleti
    Motti 25o cc
    ALLAH kazasız belasız sürüşler nasip etsin kardeşim.
    Hayırlı uğurlu olsun. parlıyor valla (:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler