Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorumu Almaya Gidiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Rx 115 & Gfr 125
    Arkadaşlar Büyük Motor Alacaktım 600 lük yada 1000 lik bir japon düşünüyordum fakat maddi durumlar el vermedi birde şimdilik bize göre değil dedim cünkü cok masraflı oluyor.

şimdi gidip bir yamaha rx 115 alacagım dün gece 12 gibi pazarlıgımızı yaptık baskı balatasının mili eyik oldugu için vitese zor geciyordu onu yaptırıp alayım dedim sahibine yaptır abi dedim o da tamam dedi şimdi motor yapılmış gidip alacagım

nede olsa rx 115 de bir japon bu motoru cok güzel acmışlar 160 rahat görüyor
    [COLOR="Red"][B][B]:queen:Dudaktan Kalbe Giden Bir Yol Varsa Orada Bile Tek Teker:queen:[/B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Hayırlı olsun, aldığın zaman resimlerini de eklersin.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    hadi hayırlı olsun yer teyyaren.tekerin düz bassın güzel seçim
    Orgazma Dudak Büktürür

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiden hayırlı olsun.. tekerin düz bassın getirince fotograf isteriz..

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostum Rx motorlari iyi bilirim , King modelleri zaten deli motordur. Yanliz yazim tarzindan anladigim kadari ile fazla tecruben yok. O motor konusunda seni uyariyim. Iki zamanli oldugu icin o hizlara cikar hatta gaza asilir isen tek bile ceker , ama o motor durmaz. Berbat bir fren tertibati var. 160 gibi bir hizda durmaya ani durus yapmaya kalktiginda sonuc felaket olur. O yuzden gaza tempkinli bas. Kazasiz belasiz surusler
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Rx motorlari iyi bilirim , King modelleri zaten deli motordur. Yanliz yazim tarzindan anladigim kadari ile fazla tecruben yok. O motor konusunda seni uyariyim. Iki zamanli oldugu icin o hizlara cikar hatta gaza asilir isen tek bile ceker , ama o motor durmaz. Berbat bir fren tertibati var. 160 gibi bir hizda durmaya ani durus yapmaya kalktiginda sonuc felaket olur. O yuzden gaza tempkinli bas. Kazasiz belasiz surusler
    zeda arkadaşım süper bir uyarı

Motosikleti
    Yamaha Rx 115 & Gfr 125
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abicim Uyarıların için tşkler onların farkındayım fakat rx kullandım daha önce ki secimim ondan rx oldu evet hakketten dedigin gibi motor durmasında biraz daha önceden durmaya calışıyoruz şimdi 3 rx oldum hava filtresini söktüm ben yoksa tat alamıyorum 2 ci viteste direk gaz ile tek teker yapıyor motor manyak bişi kac gündür gelemiyordum pcnin başına dügünler falan filan derken yeni düştüm bilgisayarın başına resimleri yarin atıcam abi

Tebrikler için tşkler
    [COLOR="Red"][B][B]:queen:Dudaktan Kalbe Giden Bir Yol Varsa Orada Bile Tek Teker:queen:[/B][/B][/COLOR]

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar sallamayın ya bende de var rx115 nedense hiç 160 görmedim
    Abartmayın arkadaşlar seri gidişi güzel fakat 160 yapmaz
    150 belki..
    Hava filtresini çıkarmışsın ama her sene sekman atarsın heralde motora
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Yamaha Rx 115 & Gfr 125
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar sallamayın ya bende de var rx115 nedense hiç 160 görmedim
    Abartmayın arkadaşlar seri gidişi güzel fakat 160 yapmaz
    150 belki..
    Hava filtresini çıkarmışsın ama her sene sekman atarsın heralde motora
    Bilader En Kısa Zamanda Video Ceker Korum Senin Motoru İyi Acılmamış O Zaman

Alıntı TheSany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader En Kısa Zamanda Video Ceker Korum Senin Motoru İyi Acılmamış O Zaman
    Ya bu açma dediğin nedir arkadaşım 7-8 yıldır tamircilik yapıyorum ama daha görmedim hiç 160 yapan rx115
    Rodaj diyorsan kötü bir rodaj geçirsende 2 zamanlı motor yine aynı hızları yapar
    Biraz sağır kalsada yapar..
    Hatta sekmanlar biterken sürtünme az olacağı için daha çok devir çevirir ve daha hızlı gider.
    Ama video çek bakalım neymiş bu rx115 acaba benim bildiğimden başka bişey mi?
    yoksa bendeki rx115 değil mi
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    CBR 600 f
    hayırlı olsun dostum iyi günlerde kazasız belasız kullanman dileklerimle

iki zamanlı makinaya dikkat iyi kaçar ama durmaz
    her zaman
    her yere

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlısı olsun
    uyarıları dikkate almakta fayda var
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Hayırlı olsun, İyi günlerde kullanmak dileğiyle.

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    hayırlı olsun. Kazasız belasız...

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Hayırlı olsun..kazasız belasız sürüşler..fakat biras yavaş atın 160 hayatta göremez..

Alıntı izzet222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun..kazasız belasız sürüşler..fakat biras yavaş atın 160 hayatta göremez..
    Belki 160 görür ya
    Hemde çok rahat
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hayırlı uğurlu olsun. Rx115 160km hız görecekse derbi gpr125 lerle kafa kafaya gider. 135 desen şüphelenmem.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    160 yaklaşan videoları gördüm fakat modifiyeli olabilir ama zor ayrıca o motorla 160 yapan nasıl durur merak ediyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    taş çatlasın 145 bile çok zor ama senin motorun saati bozuksa ona bişey diyemem,hayırlı olsun
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taş çatlasın 145 bile çok zor ama senin motorun saati bozuksa ona bişey diyemem,hayırlı olsun
    o ne piçim motor yei.... maxillo facial trauma?!?!? bu aslen bi hastalık.. GS500 ile ne alaka? noliyi? bizi mi uyutiyin

şurdan alıntı:Frequency of Trigeminal Nerve Injuries Following Third Molar Removal. Journal of Oral and Maxillofacial Surgery, Volume 63, Issue 6, Pages 732 - 735
    R . Robert , P . Bacchetti , M . Pogrel

''...Children required shorter periods of intermaxillary fixation with no child requiring reapplication of fixation. Based on these comparisons, a protocol for the management of pediatric maxillofacial injuries has been developed....''
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)