Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

8 yıl önce aşık olduğum motosiklete kavuştum!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    merhaba arkadaşlar cuma günü itibariyle 8 yıl önce aşık olduğum motosiklete kavuştum..

bende önceden kanuni hussar vardı baya oynanmıştı ve benim hayat öpücüğüm bile onu yaşatamadı yani ne yapsam motor dikiş tutmadı alt motor yeniledim aktarma sistemini tamamen yeniledim bi kaçkere bakıma girdi ve çok süper kazıklandım metehan abimizin dediği gibi drahdör gibiydi hussar bana 5 ayda tam 800ytl masraf açtı bu parayla 8 tane yetimi bastan aşağı giydirip karnını doyururdum neyse olmuşla ölmüşe çare yok 2006 model husarımı 900ytl ye sattım patronuma borçlanarak avans çektim birazda birikmişim vardı aylardır konuştuğum bi arkadaşımın aerox'u vardı çocuk satmak istemiyordu ama onunda imkanlar el vermeyince satmak zorunda kaldı bana gün doğmuştu bilgisayarımdaki aerox fotoğraflarıyla avunuyordum ki artık hayal gerçeğe dönüyordu çocukla iyice oturup konuştuk motorun hiçbir masrafı yok hiçbir arızası yok hiçbir eksiği yok şöyle 2 yaşındaki çin motorlarına bakıyorumda hepsi dökülüyor ve en dandirigozuna 1500ytl istiyorlar oha falan oldum yanee neyse 06 / 06 / 2008 cuma günü itibariyle paramı ayarladım motorun sahibiyle anlaştık gittik satışını aldım çocuğum olmuş kadar mutluyum bugün bile hala kendime gelemedim ben şimdi hayallerimin motosikletine kavuştummu?
    hala inanamıyorum 2000yılında bi arkadasım sıfır almıştı onun arkasında artcı geze geze hasta olmuştum motora bilerek egsozunu kokluyordum egsoz sesi beni kendimden geçiriyordu o günden bu güne kadar hep resimleriyle vidyolarıyla avunup durdum ama artık şimdi ona sahibim şimdi siz diyeceksiniz bu devirde 2 zamanlı motor alınırmı evet alınır 150cc çin malı motosikletlerden daha az yakıyor yag deseniz zaten öyle ahım şahım yağda yakmıyor gidişatı çok güzel kadranda 120 yazıyor ve 120 yi rahat görüyor kullanım kolaylığı süper virajlarda baya dengeli hussar gibi kendini savurmuyor lastikler yere tam basıyor mıchelın lastikler var grenajlarda ufak tefek çizikler var tabi 6 - 7 yaşında motor olacak o kadar şidi diyeceksiniz motor 7 yasında ve 2 zamanlı bu motora 2000ytl verilirmi? evet bal gibi verilir motor herşeyi hakediyor ödediğim para yaktığı yakıt helal olsun süper 10 numara bi makine en önemlisi benim motorum yazımda noktalam vs işretler olmayabilir ben dikkat etmiyorum hoşgörün..

yamaha aerox 100cc 2 zamanlı..

evet arkadalar sizlerinde yorumunu alayım iyi yada kötü hoş karşılayacam

hussar ve aerox yanyana..

gülüm benim ne güzelde çil çil parlıyor

plaka çift taraflı bantla yapıştırılmış sökülünce koltuğun altına koyduk şimdi ben ona çok güzel bi opersyon düzenleyip tekrar taktım..

arka stop lambasının kapağında çatlak varmış su filen girmesin diye reflektörlü bant yapıştırmışlar ben onada çözüm buldum..

bide yeni motorumla bi fotom olsun istedim kafamda kask yok biliyorum sadece motorun üstünde oturdum kasksızlarada gıcık oluyorum ayrıca tipimde çok kayık çıkmış hehe ben böyle değilim normalde tipim daha kayıktır..

bidenede eski sahabından foto koyalım rossinin lakabı da pek yakışmış..

evet arkadaslar yorumları alayım bakalım beğenecekmisiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    hayırlı olsun keremim ALLAH kazasız belasız sürmeni nasip eylesin tekerin yola düz bassın allah olmayanlarada nasip etsin
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    hayırlın olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle baya dikkat çekici duruyor üzerindeki kullanılan motor bws'ile aynı motor olması lazım...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hayırlı olsun

allah gönlüne göre vermiş
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    evet alt motorları bw's ile aynı fakat bunun sistemi bw's den bikaç farkı var..
    lordum sağolasın..

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun keremcim, kazasız belasız, bu tip scooterlar sana çok yakışıyor valla

bi tur verirsin artık
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    as t1
    hoş geldin kerem hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Çok şirin yaaaaaa

Motosikleti
    Var!!
    Hayırlı olsun göle güle kullan..Gerçekten güzel motor.Üzerindeki motor bws lerde kullanılan motor sonçta..Tasarım olarak benimde çok beğendiğim bi 100cc. motosiklet..Verdiğin paranın her zamn karşılığını alırsın..2 zmanlı motorun zevki başkadır. allah kaza bela göstermesin..
    Bi de bu aeroxlarda artçı rahatsız olmuyor.mu?? arka selesi sert süngerden galiba
    Я £ ﮎ ﮎ Λ ∑

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    vaay be kerem alcam alcam dedin kafamı ütüledin aldın yane sonuda. hadi güle güle bin kardeşim hayırlı uğurlu olur inşallah motorun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    babaçi, ferhat, erhan,okay ,aytac ,Thelovingone48, sinan, teşekkürler darısı olmayanların basına..

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    hayırlı olsun adamım.................
    MT ANTALYA

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    8 yıl önce aşık olduğum motosiklete kavuştum!!
    Sana aşkınla mutluluklar dilerim. Umarım aldatmadan uzun yıllar kullanırsın pardon yani seversin

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hayırlı olsun da, bize laf bırakmamışsın zaten.... ama söylemeden edemicem be kardeşim, 8 yaşındaki 2 zamanlı makinaya 2000ytl vermişsin ya helal olsun. valla çok iyi cesaret... dikkat et, büyük demiyorum iyi cesaret diyorum. zaten akılla cesaret yanyana geldiğinde dahi olunuyor, arayla cesaret yanyana gelince piyasada para dönyor... anladın sen onuuuuuuuuuu....

sana bişi deyim mi, motorsuz gezdim yıllarca ama vitesi olmayan makinaya dönüp bakmadım hiç.... neden mi? piyasada para dönmesin diye sanırım :D

haa bu arada yazılanları sayarak sevdiklerini hesaplıcan ya, ben seni sevdiğğimden değil, tüm motorcuları sevdiğimden yazıyorum.....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı Thelovingone48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun göle güle kullan..Gerçekten güzel motor.Üzerindeki motor bws lerde kullanılan motor sonçta..Tasarım olarak benimde çok beğendiğim bi 100cc. motosiklet..Verdiğin paranın her zamn karşılığını alırsın..2 zmanlı motorun zevki başkadır. allah kaza bela göstermesin..
    Bi de bu aeroxlarda artçı rahatsız olmuyor.mu?? arka selesi sert süngerden galiba
    alt motorları bw's lerle aynı fakat sistemlerinde biraz değişiklik var tasarımı gercekten harika bu japonlar işi biliyor arka seleye gelince sünger olduğu için kayma filen yapmıyor ve rahat motoru 1900 ytl ye aldım noterdi trafikti filen 2150ytl filen geldi sonuçta helal olsun bu motor hak ediyor..

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun da, bize laf bırakmamışsın zaten.... ama söylemeden edemicem be kardeşim, 8 yaşındaki 2 zamanlı makinaya 2000ytl vermişsin ya helal olsun. valla çok iyi cesaret... dikkat et, büyük demiyorum iyi cesaret diyorum. zaten akılla cesaret yanyana geldiğinde dahi olunuyor, arayla cesaret yanyana gelince piyasada para dönyor... anladın sen onuuuuuuuuuu....

sana bişi deyim mi, motorsuz gezdim yıllarca ama vitesi olmayan makinaya dönüp bakmadım hiç.... neden mi? piyasada para dönmesin diye sanırım :D

haa bu arada yazılanları sayarak sevdiklerini hesaplıcan ya, ben seni sevdiğğimden değil, tüm motorcuları sevdiğimden yazıyorum.....
    can , elint , yürekçe sağolun teşekkürler..

hehe ben sitemizin insanını bilirim illa söylücek bi şey bulur..
    abi iyi cesaretde bu motorlarda biliyorsun mobiletler gibi motor bitince yeni piston silindir atıyorsun sıfır oluyor en azından çin çonla uğraşmam..

abi seni takdir ediyorum yıllarca dönüp bakmamış olabilirsin herkesin zevk aldığı bir model vardır illaki mobilet kullamışsındır sistem hemen hemen aynı senin hür iraden bişi diyemem bende vitesli motor kullandım eşşek ölüsü gibi motorlarada bindim uzun yolada gittim vitesli motor bambaska ama ben aşkımı bulmuşum o bana yeter beni sevip sevmemeniz önemli değil ben hepinizi çok seviyorum ama mesaj ne kadar çok yazılırsa o kadar çok mutlu olacam şu kıytırık dünyada dikili bir fidanım olmamasına rağmen bu kadar insanın gönlünü kazanabilmişim diye gurur duyacağım bu site benim herşeyim oldu hergün işten gelip pc basına geçmek için can atıyorum..

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    ooh beee =) sonunda beklenen başlık açıldı! =) zaten konuşmuştuk ama burda da okunsun, ne kadar okunursa etkisi o kadar artar: "nazar değmesin!" aerox şahane bir makine. kimsenin tutup da "yahu o paraya çinli alsaydın" veya "o paraya an125 alırdın, mio alırdın" diyeceğini sanmıyorum. eminim motora biryerinden sürünmüş herkes senin iki zamanlı aşkını anlayacaktır =) güle güle kullan!
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oy oyyy oyyyyyy...

Keremciğim hayırlı olsun..
    Demek almışsın..
    Ulem hınzır hiç msn'den tüyoda vermiyorsun..

Yerinde bir seçim..

Yamaha olsun çamurdan olsun..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

hayırlı olsun dostum güle güle kullan..

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    allah sizi bir yastıkda kocatsın kazasız belasız sürüşler arkadaşım
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız..
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler