Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

yeni motorum uglybike

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende hastasıyım BMW motorların. Vaktin ve tamir-bakım işlerinden anlayan bir çevren varsa; kesinlikle alınır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin arkadaşım

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Vay Sercan hayırlı uğurlu olması dileğiyle.Nasıl bu arada artçı koltuğu ?
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wayy yavrum bu ne çirkinlik bööle senden bile daha çirkin, çirkin dediğime bakma nazar değimesin diye güzel şeyler öyle sevilir.
    bak baştan söyleyeyim BMWnin bakımları çok yüksek meblağlar tutuyo, bakıma özgörkeyemi götürecen

kardeşim hayırlı uğurlu olsun, başkası bööle bişi alsa şaşırırdım ama sen olunca şaşırmadım, senden her an süpriz beklenir çünkü, bu da değişik bir sercan klasiği olmuş
    May The Force Be With You

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Hayırlı olsun.En eskisinide bulmuşsunuz yani ne diyelim Braz yıpranmış gözüksede biraz tadilatla güzel bir görünüme kavuşur.Bu motorlar kaç cc ve yakıttı ne durumdadır canavar şeklindemi Yakıt canavarı değildir umarım.Klasik motor bence bir ayrıcalıktır.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Hayirli olsun kardesim Allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin.. gercekten mukemmel bi motor

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Arkadaslar iyi dilekleriniz icin tek tek tesekur ederim... bugun motorumla guzel guzel gezdikten sonra bi ara stop ettim ve bi daha calısmadı, o sırada sansa bakın kuşadasının ıssız bi sokagında Ummet perkitanla karsılastık... motoru bi yere parkedip, işlerimi halledip döndüm bu sefer de tek kick le calıstı.. ve suan daha anca girdim otele... burdaki turistler gercekten de bayılıyorlar bu makinaya

makina 250 cc... bi kere de calıstı calıstı, yoksa biraz ugrastirıyor.. ama gittimi de durmak bilmiyo.. boyle bisey iste ama ben hic bi makina dan boyle keyif almamıstım yahu... gecen onca zamana inat hala daha yol yapmaya calısan bi makina insana gercekten cok farklı haz veriyormus...

neyse arkadaslar bi kac gun daha gecsin çözecegim makinayı, olmadı patlarsa ilerde de zengin olupta salonunda yüzme havuzu olan bi evim olursa, havuzun yanına dekor olarak koyarım artık

Bu arada bu makinalardan anlayan dostlarım olmasaydı zaten pek bulasmayacaktım ama parca temini ve bakımından anladıkları icin biraz güc aldım onlardan...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    hayırlı olsun kardeş dışı pek de önemli değil sen motoruna bak yeter diğerleri yavaş yavaş düzelir sonuçta BMW yani daha çoook uzun seneler binersin
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    sercan hayırlı olsun cuma gecesi saat 2:00 da sanırım seni gördüm bornova hükümet konağının orda bu bmw nin aynısı idi..
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    YAMAHA BWS
    hayırlı olsun ...
    kazasız belasız nice km ler yapman dileğiyle.
    [ URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11510"][Zonguldak-MT][/url]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bende 1956 model bir BMW R50 kullandım. Çift silindir 500cc idi. Gerçekten güzel makinalar. Farklı bir havası var. Kullanırken debriyajı bırakıyım tek teker çekiyim falan deme sakın. Şaft sıyırırsa bulamaya bilirsin. Üstelik bu motorların ilk çıktığı yıllarda birinin teker yapmak isteyip ayna denilen tekerlek içerisindeki parçayı kırması ve getittirmek istediğinde motosikletin fiyatı ile aynı olduğunu söylemişlerdi.
    Çekişi, gidişi Kuvvetlidir, güzeldir. Bu motorlar sadece kullanmalık akrobasiye müsade etmiyor malesef.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Güle güle kullan bir şeye htiyacın olursa haber ver. Motoru stop ettiğin zaman kısa süre sonra biraz zor çalışır. Bunun sebebi sanırım karbüratördeki benzin sıcaktan buharlaşıyor. Çalıştırmdan önce jikleye bas bir kaç kere daha rahat çalışacaktır. Biraz fazla sallar ama çok keyifli makinadır. Biliyosun bende de iki tane klasik var ikisnide yeni motora değişmem.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Bugun yaptıgım bazı degisiklikler,

Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş dışı pek de önemli değil sen motoruna bak yeter diğerleri yavaş yavaş düzelir sonuçta BMW yani daha çoook uzun seneler binersin
    tesekurler dostum... yavas yavas toparladıkca daha da keyif alacagım

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan hayırlı olsun cuma gecesi saat 2:00 da sanırım seni gördüm bornova hükümet konağının orda bu bmw nin aynısı idi..
    yok kardesim ben kusadasındayım... izmir de baskasını gormussun...

Alıntı novalgine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ...
    kazasız belasız nice km ler yapman dileğiyle.
    tesekurler...

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 1956 model bir BMW R50 kullandım. Çift silindir 500cc idi. Gerçekten güzel makinalar. Farklı bir havası var. Kullanırken debriyajı bırakıyım tek teker çekiyim falan deme sakın. Şaft sıyırırsa bulamaya bilirsin. Üstelik bu motorların ilk çıktığı yıllarda birinin teker yapmak isteyip ayna denilen tekerlek içerisindeki parçayı kırması ve getittirmek istediğinde motosikletin fiyatı ile aynı olduğunu söylemişlerdi.
    Çekişi, gidişi Kuvvetlidir, güzeldir. Bu motorlar sadece kullanmalık akrobasiye müsade etmiyor malesef.
    sanırım onceki süpermoto fotograf ve video paylasımlarım yuzunden boyle dusunuyorsun duruldum artık... bundan sonra toz toprak yerine yağlarla boyalarla ugrasacagim

Alıntı yucika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan bir şeye htiyacın olursa haber ver. Motoru stop ettiğin zaman kısa süre sonra biraz zor çalışır. Bunun sebebi sanırım karbüratördeki benzin sıcaktan buharlaşıyor. Çalıştırmdan önce jikleye bas bir kaç kere daha rahat çalışacaktır. Biraz fazla sallar ama çok keyifli makinadır. Biliyosun bende de iki tane klasik var ikisnide yeni motora değişmem.
    Motorun sorununu cozdüm akü problemiymis, yenisini aldım bi kickte calısıyor artık bundan sonra cok bilgiye ihtiyacım olacak ve arada rahatsız edecegim

hersey icin tesekurler
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hayırlı olsun.

Arka tekerin havasını kontrol ettir.

Ben taaaa burdan gördüm.
    Sen hala aynadasın kornadasın.
    Diğer işleri sonra konuşuruz.

Bu arada,
    sezonu güzel geçir.
    Paraları kap.
    Gel buraya da Kenan'ın yarışını izlemeye gidelim.
    Hem para nasıl ezilir sana göstermiş olurum.
    Fransız yemekleri güzeldir.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun sercan abi kazasız belasız kullan...güzel antika motorr....

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Çok çirkin beee
    Hade hayırlı olsun

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    .
    Hem para nasıl ezilir sana göstermiş olurum.

para nasıl ezilir

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Hayırlı olsun can sağlığıyla ,,sıhhatle kullanasın kazasız dertsiz tasasız...

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Ben sana bir fotoğrafını göndereyim de ona göre toplarsın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler