Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Motorum Yamaha YZF-R125

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef o motor 130 u gecmıormus vıdeosunu izledim 15 bg amam benm ytebrr 12,5 bg amam ben bıle 140 yapıom onun 160 yapmsı lazım amam yapmıor demkkı bu nedek oluor ybr i cürütemiecek sadece goruntu içinde alınmazkı o motor
    hacı senin ybr yakinda 600lüklere kafa tutacak ondan korkuyorum dünyayi ele geçircek tek başina endurolar kapisinda köpegi olcak senin ybrnin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF-R125
    Selam arkadaşlar, ben her iki motosikleti de südüm. YZF ye önyargılı yaklaştığımı itiraf etmeliyim. Haklısınız pahalı, 130u geçmio falan filan. İnanın arkadaşlar yzf de kendinizi çooook farklı hissediosunuz ve borca girip benim gibi koyu bi cbr cıya yzf aldırıyosunuz. ))))))
    gushter sizi selamlar:bounce:

Motosikleti
    Kanuni Storm 150
    hayırlı olsun..fiyat nedir???

Motosikleti
    alacaz inşallah
    gushter sen max kac yaptın bu motorla 130 a cıkabıldın mı??

9 bın ytl motorun fiyatı sijkan

Motosikleti
    YZF-R125
    7000 e aldım (2. el), 120 km ye kasmadan gelio, sonrası için zorlamadım.

Motosikleti
    alacaz inşallah
    hayırlı olsun gushter.120 fena hız deıl aslında yenı baslıyana cok bıle :D ama benı en cok dusunduren otobana cıkınca orta ve sag serıtte takılmak zorunda kalmak cunku hemen hemen herkes 120-130 gıdıyor otobanda arabaları sollayamazsın sıkıntı olur mu acaba ?? 150 yapsa cok iyi olurdu hakkaten ama cok guzel motor

Motosikleti
    YZF-R125
    120-140 km hızla akan otobanlarada daha görünür durumdasn, yol daha açık, asıl sıkıntıyı 40-60 km hızla akan otobanlarda yaşıyorum,kimin nerden çıkacağı belli olmuyor.

Motosikleti
    alacaz inşallah
    :D valla dogru soluosun aslında sıkısık trafık daha bı dert

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı gushter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 e aldım (2. el), 120 km ye kasmadan gelio, sonrası için zorlamadım.
    Yakıt durumu nasıl acaba?km de nekadar yakıyor ortalama?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    YZF-R125
    geçen hesap yapmıştım 100 km de 3,3 litre yaktı.

Motosikleti
    alacaz inşallah
    yakıt cok ii ya bıde su kaza haberlerını okuyunca su motordan mı alsam dıyorum cıddı cıddı..İstesende hız yapamıycan cok fazla 250 lık bır alet bıle basar 170 felan bu iyi 120 yle takıl kasada cok guzel sonucta yamaha oda var.

Motosikleti
    YZF-R125
    bilgisi olan arkadaşlar.... geçenlerde arka lastiği patlattım, fitille idare ediorum, değiştiricem ama gönlümden bi parça daha kalın bir lastik takmak gelio. Orjinali 130/70 - 17 , servis 150/65-17 lik bi lastiin takılabileceini sööledi ancak yakıtı etkilermiş.... yorumlarınızla yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı gushter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgisi olan arkadaşlar.... geçenlerde arka lastiği patlattım, fitille idare ediorum, değiştiricem ama gönlümden bi parça daha kalın bir lastik takmak gelio. Orjinali 130/70 - 17 , servis 150/65-17 lik bi lastiin takılabileceini sööledi ancak yakıtı etkilermiş.... yorumlarınızla yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Üstad benim scooterın tekeride 130-70 benim çatallara sığsa bende 150 lik taktırmayı düşünüyorum ama sığmıyor. Senin öyle bi imkanın varsa kesinlikle tekeri kalınlaştır. Bence artıları şunlar
    1-Yola tutuşu çok daha iyi olur
    2-Fren yaptığında teker yola daha çok yapışacağı için rahat durur
    3-Virajlara daha rahat girersin
    4-Görüntüsü r6 ya daha da benzer

benzin zaten 3.3 litre çok iyi olsun olsun 3.5 yada 3.7 ye çıkar ama bence bu kadar artısının yanında ufacık farka da değer derim.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    kanımca cok cok aman aman deli gibi bi etki yaratacagını zannetmiyorum kullanmalısın bence gorsel acıdan zaten tatmin edici olan yzf yi dahada guzelleştirebilir dusuncesindeyim:D
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    Bencede Varsa KaLın Lastik Takma OLasıLıqı Hiç Düşünme Derim Yakıt Konusundada FazLa Bir Oynama OLacaqını Sanmıyorum Sadece Biraz EtkiLer o Kadar ;)
    Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    slm...
    YZF-R125 i araştırırken sitenizi buldum. Meltem arkadaşa öncelikle hayırlı olsun. Gerçi alalı bir kaç ay olmuş anlaşılan. Geç kaldım ama neyse...
    Motoru çok tartışmışsınız honda mı yamaha mı ? ben motordan anlamam hatta motor bile kullanmadım. Ama bunun zevk işi, aşk işi, o rüzgarı hissetme işi olduğunu düşünüyorum. o veya bu yarışcı olmadığım için performansı o kadar önemli değil, görünüş ve rahat olsun yeterli... birde honda ile yamaha arasında fiyat konusu olmuş tamam yamaha 3000 lira daha fazla ama 3000 adamı zengin yada fakir yapmaz. dediğim gibi zevk işi, aşk işi ne istiyorsan onu alırsın... Konuyu okudum bende yzf r125 görmüştüm gerçekten r6 sandım. görünüşü gerçekten güzel. süper sportları andırıyor. Birkaç aydır motorunu kullanıyorsun meltem. Motora yeni başlayan biri için ne diyorsun. Sen eğitimde almışsın ben onuda almadım. Malum önümüz kış gelecek mayıs gibi düşünüyorum. Motorun oturma kısmının küçük olduğunu düşünüyorum. hondaya baktım sanki o daha rahat görünüyordu ( polemik için yazmadım ).
    Birde hızı severim ama motorda araba gibi olucanı sanmıyorum. 100 120 bile korkutabilir diye düşünüyorum. Trafikte malum araba kullanıcıları motorcuları pek çekemiyorlar diye düşünüyorum. bu yüzden ilk etapta yavaş olmak iyidir.
    Kısacası Doğayı, denizi seven biriyim. motorumla sahile gidip çayımı içip gelmek gezmek tozmak vs vs. super sport görünümünde, ilk etapta fazla hız yapmayan, sıfır bir motor almak bunun içinde YZF R125 düşünüyorum. sen bir kullanıcı olarak ne diyorsun. Birkaç sayfa önce açıklamışsın ama o yeni aldığın zamandı şimdi 2 3 ay olmuş herhalde şimdiki yorumun, artılar ve eksiler, rahatlık nasıl sence ?
    İlgine teşekkür ederim.

Özür dilerim Konuyu 2008 de açmışsın. 2009 sandım. son aktiviten mart görünüyor. Foruma girdiğinde cevaplarsan sevinirim. Teşekkürler

Merhaba motor sever dostlar,

Yzf r125 alacağım 7000 TL param var aranızda satan tanıdığı olan varmı ? Trabzon - Antalya - Hatay - Adana bu şehirlerin herhangi birinden alabilirim.Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Hayırlı uğurlu olsun bayan motosiklet sürücülerini görmek çok hoş kesinlikle eğitim alın derim...

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Şu dakikadan sonra yorum yazıcak arkadaşların konunun 2008de açıldıgına dikkat çekmek isterim.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hoş geldiniz hayırlı olsun yeni motorunuz kazasız belasız sürüşler dilerim.

arkadaşlar,motosiklet insanı öldürmez,üzerindeki kişinin eline hakim olamaması sonucu kişi intihar eder.motosikletin aklı,duygusu yoktur,motosiklet,sen ne kadar basarsan o kadar gider.hava atacağım diye 60 la gidilmesi gereken yolda yardırıyorsan,kusura bakma,intihar ediyorsundur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)