Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

çocuğa çarptım....

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Çok geçmiş olsun sana da kardeşimize de.
    Sen üstüne düşeni fazlasıyla yapmışsın, gerçekten de temiz kalplisin, seni tebrik ediyorum.Vicdanın rahat olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    hocam çok geçmiş olsun artık hazır yaz da geliyo küçük çocuklara dikkat etmek lazım hemen yola atlayıveriyolar sokak aralarındada fazla hız yapmamak lazım
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

cagan_hell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Turex:)
    büyük geçmiş olsun .

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    sinan geçmiş olsun.allahtan bişey olmamış çocuğa ve motoruna yoksa mahkeme mahkeme uğraş dur.ondan da kötüsü vicdan azabı olurdu.çok şükür ucuz atlatmışsın ve davranışını takdir ettim keşke herkes senin kadar duyarlı olsa.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    geçmiş olsun ikinize de,
    çocuğa bi tane sırt çantası alınabilir

kazasız belasız sürüşler,,tüm motorculara
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Motosikleti
    BMW
    çok geçmiş olsun benim çocuğumda 3.sınıfa gidiyor okuyunca o aklıma geldi ALLAH beterinden korusun ikinizede tekrar geçmiş olsun..
    BMW R27R69R80 en sonR1200GS

Motosikleti
    GT650R
    Geçmiş olsun Rabbim beterinden saklasın, takdir Allahındır.
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Arkadaşım çok geçmiş olsun sana da, o ufaklığa da. Çok şükür ki daha önemli bir problem olmamış. Seni de yaptığın örnek davranıştan dolayı tebrik ederim. Keşke herkes senin gibi olabilse. Suçunu kabul ederek ve gidip ufaklığa yardım ederek annenin gönlünü bile kazanmayı başarmışsın. Tekrar çok geçmiş olsun.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum çok geçmiş olsun. Verilmiş sadakan varmış.
    Bir motorcuya yakışan davranışı sergilemişsin zaten, teşekkürler...
    teşekürler volkan'ım

Alıntı Burhansefa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiyeden örnek insan davranışları diyebiliriz
    herkes kendine düşen görevi yerine getirmiş gibi görünüyor
    keşke hep böle olsa
    teşekkürler burhan kardeş

Alıntı eminn26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan cok geçmiş olsun..
    Allahtan bişey yok cocukta herhalde ....
    tekrar geçmiş olsun..
    çok sağol emin kardeşim

Alıntı viravira26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun sinan Allah daha büyük kazalardan korusun hepimizi.
    amin ali kardeşim amin

Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan çook geçmiş olsun bununla gelip geçsin.çocuga aman dikkat gerekirse hastaneye götür.sonradan sıkıntı olmasın.
    sağol alp. zaten aşağıdaki fotoda gösterdim kaza yerini. hemen yanımızda sağlık ocağı var. anında müdahele edildi.

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok büyük geçmiş olsun, sana da küçük Selmana da.Allah beterinden saklasın.Öyle bir anlatmışsın ki duygulandım valla.Kazadan sonra gösterdiğin davranışların çok güzel abi, biz motosikletçilerin üzerinde çok güzel bir tutum oluşmasına faydalı olacaktır.Tekar geçmiş olsun.
    Saygılar
    inşallah faydalı olurum. işim her ne kadar acele olduysa da o anda insanız sonuçta hepimiz

Alıntı halidbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan sana geçmiş olsun Allah dan olay büyük olmamış bunada şükür diyelim
    sağol cüneyt abicim

Alıntı ondeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun SİNAN. Umarım bi daha başına böyle bişey gelmez. İşin gereği hızlı olmak zorundasın ama sen yinede tedbiri elden bırakma, fazla asılma gaza.

Sürat felakettir başa dert getirir,
    Yavaş gitmek iyidir, hep tebessüm ettirir
    inşşallah önder abi'm amin. anlık bişey işte abi. 50 ya da 60la gidiyodum ama neticede 2 tekerleğin üstü.

Alıntı AS_DOPER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim duydum çok üzüldüm allah beterinden saklasın biraz daha dikkat dostum görüşelim bu akşam haberleşiriz
    sağol durmuş kardeşim benim.

Alıntı hdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan geçmiş olun kardeşim, tavrın nedeni ile tebrik ederim seni.
    sağol deniz kardeş

Alıntı okyanus43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Allah korumuş...
    Bi sadaka dağıt, fakirin birini sevindir.
    valla maaşımı alayım aha burdaki okuyanlar şahit olsun yaşlı bir neneyle konuştum geçen yoksul evi eşyası kıt. ona para vereceğim.

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız ikinizde.Allah beterinden saklasın inşaallah...ve davranışın hepimiz için onur verici...seninle gurur duyuyorum abi tebrik ederim..
    sağol ahmet'im evet ucuz atlattık şükür. herkese örnek olmak istiyorum ama sebeb olmasaydı da örnek olsaydık keşke.

Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun sana da kardeşimize de.
    Sen üstüne düşeni fazlasıyla yapmışsın, gerçekten de temiz kalplisin, seni tebrik ediyorum.Vicdanın rahat olsun
    evet. o anda elimden geleni yaptım kulaktan dolma ilk yardım bilgisiyle çocuğa baktım gözleri açıktı bana bakıyordu ağlamak üzereydi anında müdahele ettiler zaten

Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan geçmiş olsun.allahtan bişey olmamış çocuğa ve motoruna yoksa mahkeme mahkeme uğraş dur.ondan da kötüsü vicdan azabı olurdu.çok şükür ucuz atlatmışsın ve davranışını takdir ettim keşke herkes senin kadar duyarlı olsa.
    sağol burak kardeşim. evet mahkemele uraşmak gerçekten mesele olurdu.

bugün gittim neriman-recep çiftinin biricik oğulları selman'cımın evine anne ev hanımı baba toprak izocamda postabaşı işçi gitmeden çarşıdan 1-2 kırtasiye malzemesi, 1 tane hikaye kitabı 1 tane de pilli sesli kalem kutusu aldım ailesine de hazır yaş pasta aldım. ziyaret esnasına selman başında sadece 2 kat ince bandajla evde oturuyordu okuldan 2 gün izin almış p.tesiye kadar girdim yarım saat kadar oturdum.sohbet ettik biraz recep abiyle neriman ablayla. götürdüğüm pastadan ikram ettiler. kaza anında yanımıza gelen hemşire ablamla da s.ocağında görüştüm: "seni kutlarım sinan, yani senin iyi bi çocuk olduğunu bildiğim için ne söylesem az" demesi de beni gururlandırdı. Allah bozmasın bu halimi. recep abi benden 3 yaş büyükmüş ilk çocukları oğullarını çok sevdikleri için sırtı ağrımasın diye (malum ilköğretim şartları artık iyice ağırlaştı) çekmeli çanta almışlar ama çocuklarının harektini zorlaştıracağını düşünememişler. saat 12 gibi evlerinden ayrıldım. selman'ın bana söylediği sinan abi hoşçakal güle güle git demesi beni o anda duygulandırdı yine çok katlı binalar buralar asansörleri yok. inerken gözümden 1-2 damla yaş süzülüverdi. nedenini anlıyamadım kendime olan özgüvenimden miydi yoksa selman'ın ses tonundanmıydı anlıyamadım. neyseki bugün hızlı sürmedim. normal şartlarda saat ö.s. 2ye kadar çıkmam gereken bölgemden saat 4te çıktım. hızımı yarıya indirmiştim. çıktıktan sonra kaza yerinde tahkikat yaptım kendi kendime. fotolarda anlattım

kazanın oluştuğu tepeye 10metre geriden bi foto aldım

burası da kazanın gerçekleştiği nokta. zaten burda ayda 1-2 kez oluyormuş bu tür şeyler (ailesinin anlatması). ya arabalar çarpışıyorarmış ya yaya çarpmalı oluyormuş

tanıdığım tanımadığım bütün cevap yazan arkadaşlara çok teşekkürlerimi iletirim. herkesin, yaşamış olduğum hadiseden bir ders görerek kendine pay çıkarmasını rica ediyorum hepinizden. motorunuzla seyahat halindeyken 1dk sonra ne olacağını allah'tan başka kimse bilmiyor. herkese kazasız süratsiz yolculuklar dilerim. hoşçakalın

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    gecmıs olsun..şükür ki bişi olmamıs ama bravo anneyede ..ben olsam bole karsılayabılırmıydım bılmem.ınan okurken dudagım yandı..sonu kotu bıtcek dıye korktum.ınsallah sen ve hıckımse bole bısı yasamayız..

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    cok geçmiş olsun kardeşim neyseki öenmli bir kaza olmamış Allah korumuş sen en dogrusunu yapmışşın tebrik ediyorum inş cocugun saglıgı iyi olmasıda sevindirici haber tekrardan geçmiş olsun kardeşim bizler dogruluktan şaşmayalım

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Çok çok gecmiş olsun bende bisikletle site icinde bir cocuga carpmıştım allahtan bir sey olmamıştı allahtan frenlerim saglamdı zınk diye dura bildim yinede dokunmultum cok endişelenmiştim cok cok gecmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan fotoları inceledim...

Zaten kavşak biraz rakım olarak rampalı...
    Ve kavşağa yaklaşmadan levha yerleştirilmiş..(görünürlüğü biraz eksik ama)

Yol çiftyönlü ve sollama yapılmaması gereken bir konumu var...
    Kavşaklarda öncelik sağdan dönenindir...
    Yinede geçmiş olsun...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    büyük geçmiş olsun arkadaşım, ucuz atlatmışsın, allah beterinden saklasın

gösterdiğin duyarlılık için de şahsen teşekkür ederim, ufacıcık bir yardımı bile esirgeyip kaçanları da biliyoruz
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan fotoları inceledim...

Zaten kavşak biraz rakım olarak rampalı...
    Ve kavşağa yaklaşmadan levha yerleştirilmiş..(görünürlüğü biraz eksik ama)

Yol çiftyönlü ve sollama yapılmaması gereken bir konumu var...
    Kavşaklarda öncelik sağdan dönenindir...
    Yinede geçmiş olsun...
    evet murat abi haklısın. yol zaten görüldüğü gibi çok gıcık şekli var levhanın da ölesine sokulmuş bir dal parçası gibi durduğu da ortada.

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    sana ve selmana çok büyük geçmiş olsun. her iki tarafında iyiniyeti ve olgunlugu takdire değer dogrusu. umarım bidaha böle bi kaza hiç yaşamazsın. selmanı bugünde ihmal etmemen çok hoş bi davranış kimbilir belkide bu kötü olay sana küçük bi kanka kazandırmıştır

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Sinan Abi birkaç gündür giremiyordum yeni gördüm konuyu çok büyük geçmiş olsun abicim
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    sen iyisin, aile de iyi niyetliymiş şükür ki.. hepinize geçmiş olsun tekrar.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    abi çok geçmiş olsun yeni geldım eve daha sımdı okuyorum . hızım fazlaydı demeseydın daha ıyı olurdu ama neyse trafık polısı gelmedıyse ( kamu davası ıle ugrasmazsın ) ailesi mahkemeye vermedıysede rahat rahat uyu git cocugu bir ziyaret et falan haber etseydın keske ben gelemesem bıle birilerini yardıma gönderirdim çok ço çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çok geçmiş olsun yeni geldım eve daha sımdı okuyorum . hızım fazlaydı demeseydın daha ıyı olurdu ama neyse trafık polısı gelmedıyse ( kamu davası ıle ugrasmazsın ) ailesi mahkemeye vermedıysede rahat rahat uyu git cocugu bir ziyaret et falan haber etseydın keske ben gelemesem bıle birilerini yardıma gönderirdim çok ço çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın
    hızlı değidlim olm yaa valla o anda 3-5 dk içinde mudahele ettik kanamayı durdurmuştuk. kimseye haber vermedim telaşlanmasınlar diye. evdekilerin bile haberi yok pazartesi okula başlıcak işte. bugün de evdeydi balkonda neriman ablayla oturuyodu gördüm konuştuk 2-3dk. bana el salladı minik kankam selman iş'e kaldım yerden devam etim ayrıldım ordan

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler