Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hayırlı Tezkereler FORESTER ( Engin ) ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Az önce Eskişehir MT den okuduğum mesajından ve kendisiyle yaptığım msn görüşmesinden edindiğim
    bilgilere göre Eskişehir'den FORESTER kullanıcı adlı ( Engin ) arkadaşımız askere gidiyormuş

Alıntı forester adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba dostlarım
    cok ani bi şekilde askere gidiyorum
    gideceğim yer bugun belli oldu.
    9.KOR. 109. TOP. A. K.LIĞI. ERZURUM
    yarın sabah 6 da otobüsle Ankara'ya, oradan da 13:05 ucagı ile Erzurum.
    büyük bi ihtimalle görüşemeyeceğiz.
    benden yana hakkım varsa sizlere helal olsun.
    sizler de hakkınızı helal edin..
    tek parça olarak gelirsem görüşmek üzere...
    Evet askere gidecekti, haberimiz vardı ama çok ani oldu yaaaa O benim majestemdi, ben de onun leydisiydim

Buradan kendisine hayırlı tezkereler diliyorum. Engincim, canım arkadaşım hayırlı tezkereler,
    güle güle git, güle güle gel, fırsat buldukça bizi kendinden haberdar et, seni seviyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı tezkereler arkadaşım..
    Güle güle git güle güle gel..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı tezkereler olsun inşallah... sağ sağlim git gel inşallah..
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayırlı tezkereler ...........................

hayırlı teskereler .

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    hayırlı teskereler kardeşim
    .....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben orayı bilyom. ben de erzurum hava meydan komutanlığında yaptım askerliğimi. 9. kolorduya bağlı hemen her birliğe girdim. değerini bilirsen iyi yerdir ama orası usta birliği bildiğim kadarıyla. neyse, şimdiden hayırlı tezkereler, soğuktan değil oranın askere yaklaşımından kork derim o kadar. tek niyetleri öğrenci ve askeri sömürmek. aynı lokantaya giren bir oranın vatandaşıyla bir asker veya öğrenci ayrı masaya oturup aynı yemeği söyleseler sivile gelenin eksiğiyle servis yapılır asker veya öğrenciye..... neyse, hayırlı tezkereler...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    allah sabır versin,kazasız, belasız, cezasız, uzatmasız bir şekilde bitirir işallah. hayırlı teskereler

Motosikleti
    sym mio
    hayırlı teskereler...
    en yakın zamanda foruma kavvuşman dileğiyle.........
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    vay be gözlerim yaşardı torunlarım gelin gelin 4 gözle bekliyorum sizleri
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    hayırlı tezkereler kardesım ınsallah saga salım donersın agustostada ben gıdıyom ınsallah ama benm ısım zor herkes bu fızıkle garantı komando olursun dıolarr cok tırsıyorum
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    güle güle git güle güle gel engin. arada yaz buraya özletme kendini. hayırlı yolculuklar. uçakta kemerlerini bağlamayı unutma kalkış anı çok süper oluyor

Motosikleti
    Alıntı ALİ DEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı tezkereler kardesım ınsallah saga salım donersın agustostada ben gıdıyom ınsallah ama benm ısım zor herkes bu fızıkle garantı komando olursun dıolarr cok tırsıyorum
    komando olsan bile refize edebilirsin kendini nefes darlığı var de gittiğin yerde bi bahane uydur psikolojim bozuk de refize ol yoksa komandonun acemi birliği çok zor ayrıca her komando dağ çıkma şerefine ulaşamıyo komando olupta çay getir götürde yapabilirsin düştüğün yere bağlı eğer terör bölgesi değilse çok amelelik işi olur bilgin olsun

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komando olsan bile refize edebilirsin kendini nefes darlığı var de gittiğin yerde bi bahane uydur psikolojim bozuk de refize ol yoksa komandonun acemi birliği çok zor ayrıca her komando dağ çıkma şerefine ulaşamıyo komando olupta çay getir götürde yapabilirsin düştüğün yere bağlı eğer terör bölgesi değilse çok amelelik işi olur bilgin olsun
    aklıma geldı ama askerıye yemez dıolar baktılar ben duvar gıbı haydeee daga yollamasınlar ben optısyenım bunun bı avantajı omazmı yusuf yusuf yusuf yusuf edıyom hata 3-5 3-5 3-5 atıyom
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

rsc86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moskoviç 1.5lpg ilk hedef YZF 125 ileri
    15 ay çabuk geçer ve hve hayırlı teskereler

Motosikleti
    aklıma geldı ama askerıye yemez dıolar baktılar ben duvar gıbı haydeee daga yollamasınlar ben optısyenım bunun bı avantajı omazmı yusuf yusuf yusuf yusuf edıyom hata 3-5 3-5 3-5 atıyom
    sana tek bişey söyleyim giderken 15 ay tatil yapıcam diyodum herkes anlatıyodu askerlikle ilgili bişeyler ama hiç kimsenin anmlattığı gibi çıkmadı zevkle gittim vatan sevgisi bırakmadı bu komutanlar bende acemi birliğine ilk girdiğim gün sivil eşyalarımla bana kasa kasa sebze meyva taşıttılar bide o üst devrelrin tavırlarıda bi başka olur memleket neresi diye habire sorarlar ben izmirliiyim diye naziksin sen belli dedi sebze meyve taşırken vur kafayı indir aşağıya ama nerdeeeee imkan yok disiplin fazla yolda görüp te bakmayacağın tipler sana iş veriyor işallah dağ çıkarsında vatani görevini yaparsın yoksa amelelik gibi bir meslek sahibi olursun sivil de de işsiz kalmazsın

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    şimdiden hayırlı tezkereler o zaman,

umarım zamanın ne kadar çabuk geçtiğine şaşırırsın sende..ben gemiye bindim askerlik başladı, indim bitti.. limana indiğimde hala şaşkındım. umarım seninki daha da güzel geçer.

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    sana tek bişey söyleyim giderken 15 ay tatil yapıcam diyodum herkes anlatıyodu askerlikle ilgili bişeyler ama hiç kimsenin anmlattığı gibi çıkmadı zevkle gittim vatan sevgisi bırakmadı bu komutanlar bende acemi birliğine ilk girdiğim gün sivil eşyalarımla bana kasa kasa sebze meyva taşıttılar bide o üst devrelrin tavırlarıda bi başka olur memleket neresi diye habire sorarlar ben izmirliiyim diye naziksin sen belli dedi sebze meyve taşırken vur kafayı indir aşağıya ama nerdeeeee imkan yok disiplin fazla yolda görüp te bakmayacağın tipler sana iş veriyor işallah dağ çıkarsında vatani görevini yaparsın yoksa amelelik gibi bir meslek sahibi olursun sivil de de işsiz kalmazsın
    ınsallah rahat yaparım abı dedıgın gıbı amelelık degıl amasole kepap bı yere dussem keske aaaahhhhhh ahhpale: ama hala yusuf yusuf yusuf yusuf...

Motosikleti
    ınsallah rahat yaparım abı dedıgın gıbı amelelık degıl amasole kepap bı yere dussem keske aaaahhhhhh ahhpale: ama hala yusuf yusuf yusuf yusuf...
    gerçekten şans işi işallah senin iyi geçer ben şu anda binbaşı şoförüyüm sadece karargah askeri olduğum için 2-4 saat nöbet tutuyorumne olursan ol karargah olma

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    gerçekten şans işi işallah senin iyi geçer ben şu anda binbaşı şoförüyüm sadece karargah askeri olduğum için 2-4 saat nöbet tutuyorumne olursan ol karargah olma
    benım arkadasımda ankara da generkurmaylıkta yerın adını hatırlamıyom tamo da paşa şoföru taksıme gecıylar bazen gecenın bı yarısı tak bızım eve damlıyo ama cocukta acayıp dreksıyon var kıtlemisler ona merso yu surerken yuregım hopluyo dıo tamponu cızsen bıle dırek kıtlıyolarmıs sana bedelını sofor lugu bende ısterım dreksıyona hakımıyetım cok ıı ama ehlıyetım yoq

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)