Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Orman yolunca kaza yaptık :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçmiş olsun allah daha beterinden korusun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arada düşmek iyidir adrenalin oluyo
    1 hafta kadar önce yamaha ile sürüklenmiştim bende hatırlıyosan
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    geçmişolsun
    daha dikkatli olmak lazım yağışlı havalarda! dibi görünmeyen birikintilerden herzaman uzak durmaya çalışsakta oluyor bazen böyle aksilikler.....
    Beterinden korusun allah hepimizi.

Motosikleti
    CBR 1100XX Super Blackbird, XR650R, TE250 2T
    Dostum, geçmiş olsun. Bende enduro var. Süspansiyon 300 mm stroku var ama bu şekilde bile derinliğini bilmediğim su birikintisi kar birikimden mümkünse geçmem. Küçücük bir tepe var arkasını görmeden üstünden zıplamam.

Aslında sizi yağmur değil, yağmurdan oluşan su birikintisinin sakladığı çukur düşürmüş. Alışırsanız, yağmurda sürüş başka bir keyif olabilir.

Hocam enduroya ve enduroculuga hoş geldin. Tekrar geçmiş olsun.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    En kötü kazan budur ya inşş.Geçmiş olsun yağmurlu havalarda 4 kat dikkat etmek lazım yola

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    en kotu kazan bu olsun, gecmiş olsun, ben gibi yeni motorculara da bu başlık yamurda giderken dikket edilecekler listesini olusturmakta örnek olsun.
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    geçmiş olsun arkadaşlar dikkat dikkat dikkat her zaman

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı sbtoker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, geçmiş olsun. Bende enduro var. Süspansiyon 300 mm stroku var ama bu şekilde bile derinliğini bilmediğim su birikintisi kar birikimden mümkünse geçmem. Küçücük bir tepe var arkasını görmeden üstünden zıplamam.

Aslında sizi yağmur değil, yağmurdan oluşan su birikintisinin sakladığı çukur düşürmüş. Alışırsanız, yağmurda sürüş başka bir keyif olabilir.

Hocam enduroya ve enduroculuga hoş geldin. Tekrar geçmiş olsun.
    hocam enduroyla işim olmuyor :D:D enduro arkadaındı ve acemi olduğu için ben kullandım ben NAKED'çıyım

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı mücahid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurdan nefret etmek işi çözmüyo arkadaslar. Pireye kızıp yorgan yakmak gibi bi şey olur o zaman. Yağışlı hava motor kullanmak için ideal olmuyor tabi ama şartlara göre durumumuzu ayarlamak daha akıllıca olur.Acele etmektense biraz beklemek veya düşmektense yavas yavas gidip ıslanmak daha iyi olurdu. Geçmişler olsun.
    aynı fikirdeyim.görmediğin çukurdan geçmeyeceksin demişl motorcu ataları.

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı fikirdeyim.görmediğin çukurdan geçmeyeceksin demişl motorcu ataları.
    mecbur kalıp geçmede göreyim seni!! ordan geçmezewen eve gidemezsin adamlara bakın bakın görmediğin çukurdan geçme keyfimizden geçmedik zaten aynısı başına gelirse o sağanak yağmurda sen geçme tamam mı? yat ormanda

Motosikleti
    honda cbf-150
    geçmiş olsun dostum bende daha yeni kaza yaptım büyük bi aracın olmadığı yerde düştüm. walla böyle durumlarda bacağından cok motorun üzerindeki cizikler içini yakıo. valla bir haftadır bacağımın üzerine oturamıorum ama içimi yakan o deil.
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

Motosikleti
    Alıntı darjeling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mecbur kalıp geçmede göreyim seni!! ordan geçmezewen eve gidemezsin adamlara bakın bakın görmediğin çukurdan geçme keyfimizden geçmedik zaten aynısı başına gelirse o sağanak yağmurda sen geçme tamam mı? yat ormanda
    ben tavsiyede bulundum eleştirmedim.yoksa zaten arkadaşların günü rezil olmuş ve acı bir tecrübe yaşamışlar.ben yağmurda bu kış bir kaç kez sürdüm.dibini görmediğim yerde yolumu değiştirdim(asvaltta da logar kapağı,su tasviye olukları vs vs var.)
    yoksa belediyenin açık unuttuğu kapağa düşme haberine konu olursunuz.
    ha bir şey daha ben bir yere giderken yağmur serpiştirmeye başladıysa bir başka zamana der geri de dönerdim o ayrı mevzu.

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tavsiyede bulundum eleştirmedim.yoksa zaten arkadaşların günü rezil olmuş ve acı bir tecrübe yaşamışlar.ben yağmurda bu kış bir kaç kez sürdüm.dibini görmediğim yerde yolumu değiştirdim(asvaltta da logar kapağı,su tasviye olukları vs vs var.)
    yoksa belediyenin açık unuttuğu kapağa düşme haberine konu olursunuz.
    ha bir şey daha ben bir yere giderken yağmur serpiştirmeye başladıysa bir başka zamana der geri de dönerdim o ayrı mevzu.
    ormanda logar kapağı ne arasın? bizim gittiğimiz yerde başka bir alternatif yolda yok sadece tek orman yolu :(olsun sen olmayan yoldan geçerdin bizim yerimizde olsan malum açık logar kağağı falan vardır şimdi ormanda

Alıntı el_dios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun dostum bende daha yeni kaza yaptım büyük bi aracın olmadığı yerde düştüm. walla böyle durumlarda bacağından cok motorun üzerindeki cizikler içini yakıo. valla bir haftadır bacağımın üzerine oturamıorum ama içimi yakan o deil.
    geçmiş olsun arkadaşım insan motorada üzülüyo ama kendime daha çok üzülürüm ben Dünya malı Dünyada kalır ...

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    kardeş geçmişolsun tecrübe tazelemişsin neyse fazla bir zarar görmemişsin kazasız sürüşler
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    abi böle yollarda temkinli olacaksın kaza geliorum demez
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Geçmiş olsun arkadaşım ,kötünün iyisi sizde kalıcı hasarlar olmamış neyseki,
    sonraları komik bir anı olarak belleğinizde kalsın ve en son kazanız olsun

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    geçmiş olsun dostum sağlık olsun
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Geçmiş olsun.Ben ilk birkaç düşüşümü hatırlar ve hep gülerim.Ormanda ıslak yeşillik üstünde arka tekerin kayması ve ön tekerle yer değiştirmesitaş arasına ön lastiğin girip motorun yatması gibi hep düşük hızlarda olmuştu.Vizenin neresindensin bu arada?

Motosikleti
    Alıntı darjeling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ormanda logar kapağı ne arasın? bizim gittiğimiz yerde başka bir alternatif yolda yok sadece tek orman yolu :(olsun sen olmayan yoldan geçerdin bizim yerimizde olsan malum açık logar kağağı falan vardır şimdi ormanda

geçmiş olsun arkadaşım insan motorada üzülüyo ama kendime daha çok üzülürüm ben Dünya malı Dünyada kalır ...
    arkadaşım üzdümse özür dilerim.alternatif yoldan neden gittin gitmedin dibine neden baktın bakmadın diye yargılamadım seni.mesajımı tekrar okursan zaten ne kadar büyük sıkıntı yaşadığınızı ve acınızı deşmek gibi bir derdim olmadığını da yazdım.diğer yazdıklarımsa kendi tecrübelerim(zamanında bisikletle logar deliğine takılıp düşmüştüm o gün bu gündür suyu gördüğümde tırsarım.)
    arkadaş bana mecbur kalırsın kalmazsın gibisinden yorumda bulununca kendimden bahsetme ihtiyacı hissettim.
    ha bir artı daha ekliyeyim sizdeki cesaret bende olsaydı asvalt sürücülüğünü değil araziyi tercih ederdim.zaten ben kuru asvalt binicisiyim .yağmuru bırak ıslak zemini görünce yol değştirirrim.orman dağ toprak vs almiim ben kuru da olsa gitmem.

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Ben ilk birkaç düşüşümü hatırlar ve hep gülerim.Ormanda ıslak yeşillik üstünde arka tekerin kayması ve ön tekerle yer değiştirmesitaş arasına ön lastiğin girip motorun yatması gibi hep düşük hızlarda olmuştu.Vizenin neresindensin bu arada?
    sergen kasabasında sizdemi vizedensiniz yoksa?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)