Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Allahın izniyle bende aldım Arkadaşlar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hani nerde resimler
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    resimleri bekliyoz.allah kaza bela vermesin arkadaşım.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Hayırlı uğurlu olsun
    Allah kazadan beladan saklasın
    Tekerin düz bassın..
    Motora binerken tam koruma giyin
    ve unutma,seni evde bekleyen birileri var.

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    urcolak kardeşim motoru aldın ama bodoslama girmişsin motosiklet işine yarın ne yap ne et ehliyet için bi sürücü kursuna başvur.çunku yarın yapıcagın basvuru ile nisandaki sınava katılabieceksin ve nisanda yürürlüğe girecek olan yasaya takılmayacaksın.nianda yürürlüğe girecek olanyasa ilk önce A2-125 ehliyeti veriyor,1 yıl sonra bunu A2-250 ye çıkartıyor filan.büyük motor kullanmak baya zorlaşıyor yani.ha kullanırsın sorun olmaz blki ama allah korusunbir kazaya karısırsın bi daha sittin sene kendini kurtaramazsın.ben de bugun öğrendim borç bulup harcımı yatırdım sürücü kursuna.yaz sonu filan almayı düşünüyodum ama ihmale gelmez böyle şeyler.

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı
    hayırlı uğurlu olsun. şuna inanıyorum ki, büyük motorla başlanabilir ama yeter ki haddini bil.... ve sevdiklerini üzme lütfen.... üzülmekten bıktık artık açıkçası!
    +1000

ALlah kazA bela vermesin
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

Yav arkadaşlar topiği açarken resimi nasıl koyacağımı sormuştum, bir Allahın kulu tarif etmedi yahu, kimse topiği tam olarak okumuyor mu acaba? bu arada dün koşturmaktan tabanlarım şişti, gittik sürücü kursu bulduk naptık nettik başvurduk ama o kadar tersliklerle karşılaştık ki anlatamam, sabıka kaydımda sabıkalı çıktım, onun için koşturdum, daha neler neler? ehliyet işinde bana bilgiyi veren arkadaşa çok teşekkür ediyorum ya, tubişin başının altından çıktı ehliyetin var mı dedi yoook dedi, ondan sonra başladı koşturmaca.

[QUOTE=ozzy73;1005687kardeş senin avatarda optimus prime benziyor, onunda hastasıyım.
    evet 80 li yılların amerikan kenwoorth u bi düğmeye basıyorum cbf 150 ye dönüşüyo.MOTOROBOT.[/QUOTE]

hahaha çok güldüm ya cbf 150 motorobot güzeldi
    bi deneyelim bakalım, foto işini, bu arada bu motor benimki değil 250 lik üzerine oturdum nasıl diye.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Öncelikle hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanı temenni ediyorum kazasız, belasız.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun, gayet güçlü ve torklu bir motor (V-Twin motorun en büyük artısı), hangi devirde olursan ol, gazı açtığın anda ivmelenmeyi hissedeceksin. Suzuki SV650 ve DL650 motorlarında kullanılan motordur. Yalnış hatırlamıyorsam 77 HP olması lazım. Ayrıca Hyosung' un 650cc. serisinin 250cc. serisinden kalite olarak da 1 adım önde olduğunu unutma, için rahat olsun.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    hayırlı olsun güle güle kullan
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)