Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ataşehirde kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Arkadaşlar yarım saat evvel ataşehir girişinde yeni yapılan özel okulun önünde motor yayaya çarpmak sureti ile kaza olmuş. 5-6 kişilik motor grubu imiş. Akrabalar hemen beni aradı

İnşallah kötü sonuçları yoktur.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    dikatlı olmak lazım tabi üzelikle yayalara çünkü ne yapacakları beli deyil geçmiş olsun diyorum her iki tarafada inşalah ünemli bişi yoktur.

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allahım yaa yinemi acı haber inşallah kötğ bişey yoktur
    Drift Religion
    fatih şubesi

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Geçen gün bu haberi yazdım.Belki bizim siteye üye olabilir diye ama site üyesi değilmiş.

Sonra oğlumun bir arkadaşı çıktı.

Kadına çarpmış ve kadının kalça kemiğini kırmış allahtan ölmemiş.

Asıl sorun motorunu satan kişi noter satışını yapmamış. Yani kullanan kişi motoru üzerine almamış.

Şimdi kadın hastanede yatıyormuş ve bir dizi ameliyat olması gerekiyormuş.

Satan kişi noter satışını vermediği için yapılan masraflar ve çalışamama durumunda hak kaybına ait tazminat davasına muhatap olması bekleniyor.

(hukukçular daha detaylı yazabilirler)

AMAN DİKKAT: motorunuzu satarken kesinlikle noter satışı yapın. 1 ay içerisinde de internetten sorgulayarak devrini alıp almadığını kontrol edin almamışsa trafik şube müdürlüğüne motorun satıldığının bir dilekçe ile bildirerek sorumluluğunuzdan kurtulun.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Üzüldüm geçmiş olsun . Dün akşam da kızıltoprak çıkışında bir taksici kalp krizi geçirip sol bariyerlere vurmuş arkadaki bayan yolcu el frenini çekip durdurmuş arabayı (Kadın şoktaydı). Sağlık ekibi geldi ama sanırım taksiciyi kaybettik yaklaşık 20 dakika beklemişler.

Anlamadığım bir noktada o kadar insan da ehliyet var ve ilk yardım dersi veriliyor şunu adam gibi verseler, herkes bagajında gerekli ilk yardım gereçlerini bulundursa belki adama ilk müdehale yapılabilirdi. Benim ilk yardım hocası sakın dokunmayın 112 yi arayın diyordu.

Bu arada olay herkesin başına gelebilir (en son 19 yaşında bir gencin kalp krizinden öldüğünü okumuştum) dikkat edelim tehlike anında sağa çekelim

Hepinize kazasız sürüşler
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler