Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Dünya Kadınlar Günü

Motovento
    REKLAM ALANI

kadınlar gununuz kutlu olsun butun kadınların
    neden erkekler gunu yok duyenler cevap aslında hergun erkekler gunudur helede bekarsanız
    :pr:içimdekı sokaklardayım yanlız gezer hayallerım gelde bıtsın bu özlemın soyle sevdıgını yar ben öleyım:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünya kadınlar günü kutlu olsun...

Onlar olmasa biz ne yapardık? Burada -ukraynada- kadınlar günü 3 gün kutlanıyor... Cumartesi-Pazar-Pazartesi tatil.
    Ayrıca belirtmek isterim ki bu ülkedeki kadınlar bu günü hakediyor. Burada çalışan kesimin çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor. Çöp toplayandan otobüs sürene , metroda jeton satandan metro kullanana , sokakta karda kışta sebze satandan yollarda yaprak süpürene , evde yemek hazırladıktan sonra akşama gece bekçiliğine gidene kadar hepsi kadın. Ve bu kadınların çoğunluğunu babanneler oluşturuyor. Genç kadınlar daha çok iş merkezlerinde ve mağazalarda çalışıyor. Burada yaşları 70-80 yaşlarındaki babanelerin (babuşka) sokaklarda çalışmak zorunda olduklarını gördükçe yine ülkemizdeki kadınlarımızın haline şükrediyorum. Kadınlarımıza iyi bakmamız gerekiyor...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı maviergün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Güzel dedemin katıldığı ilk savaştır, nur içinde yatsın.)
    Allah rahmet eylesin,Öbür dünyada bize şefaatçi olmasını nasip etsin Yüce Rabbim,Nur içinde yatsın caanım dedem
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git bak benim asabımı daha fazla bozma. Sana mı kadın gibi davrancam lan, sen kimsin. Bi gün sizin gibileriniz yüzünden sitemden atılcam o olacak yani. Neyin gereksiz olduğunu senden mi öğreneceğiz. Hayatta "kadın eksikliği" duyan bütün erkeklerin davranış biçimi!!!!
    kadın da war kız da. benim cinsel hayatımı sorgulama istersen.
    ;)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Git bak benim asabımı daha fazla bozma. Sana mı kadın gibi davrancam lan, sen kimsin. Bi gün sizin gibileriniz yüzünden sitemden atılcam o olacak yani. Neyin gereksiz olduğunu senden mi öğreneceğiz. Hayatta "kadın eksikliği" duyan bütün erkeklerin davranış biçimi!!!!
    Bu gün biraz sakin ol... 1 saat daha sık dişini....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bütün hanımefendilerin kadınlar günü kutlu, mutlu, sağlıklı, bol kazançlı olsun..

abi tubiş aplamı kızdırmayın yavv..

çok çabuk sinirleniyo..

kızma ablam kızma onnar mannak bakma sen onnara..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    HeadbaNgeR benim asabımı daha fazla bozmadan şu topikten uzaklaşır mısın ?
    niye gerginlik yaratıyorsun hayrola...bu tarz kelimeler yakışmadı sana tubiş...bi silkelen kendine gel...herkes bişeyler yazıyor...öncesini sonrasını bilmiyorum diyaloglarınızın ama bu olmadı...herkesin içinde artı veya eksi duygular olabilir...

sonucta birbirimize muhtacız gerçek olan bu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    aha kavga çıktı.....sakin olalım arkadaşlar relax
    Drift Religion

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yav ha kadın ha erkek... Sonuçta bu dünyaya aynı amaçla gelmedikmi.... Onlar farklı yere biz farklı yere mi gidicez... Hepimiz aynıyız....

E aynıysak neyin kavgası bu?... Neyin günü.....

Bu arada F.Ürek de kutlayacakmı meraklar içersindeyim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dünya kadınlar gününüz kutlu olsun

videoyu izleyin adüşünmek mi aklımdan bile geçirmem allah göstermesin
    Vidyo guzelmiş tesekkurler

Not1: Tuba olay cıkarmış gibi lanse etmeyin. mutlaka bilmediginiz birşeyler vardır..

Not2: Dunya kadınlar gununun anlamsız oldugunu dusunen erkekler!!! hepiniz gozumde koca bi ''0''sınız.. Mete Abi'nin yolladıgı ''window shopping'' vidyosuna da deginmeden gecemicem.. bu paragrafta bahsettigim erkeklerin o gonderdigin vidyodaki kadar parası olsa kac yazar?!?! pehh... ayrıca.. kadınla, parası icin evlenmek isteyen birsuru erkek de tanıyorum. bunun kadın/erkek olmakla ilgisi yok. senin o dedigin karaktersizlik.. ki... o da birsuru insanda mevcut.......
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav ha kadın ha erkek... Sonuçta bu dünyaya aynı amaçla gelmedikmi.... Onlar farklı yere biz farklı yere mi gidicez... Hepimiz aynıyız....

E aynıysak neyin kavgası bu?... Neyin günü.....

Bu arada F.Ürek de kutlayacakmı meraklar içersindeyim....
    evet tabi ki aynıyız kadın ve erkek eşittir.ama konu fatih ürek olunca hoooooooooooop dur derim. kimse onun gibi olmak istemez.onun ne olduğu belli değil ki yaw
    Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vidyo guzelmiş tesekkurler

Not1: Tuba olay cıkarmış gibi lanse etmeyin. mutlaka bilmediginiz birşeyler vardır..

Not2: Dunya kadınlar gununun anlamsız oldugunu dusunen erkekler!!! hepiniz gozumde koca bi ''0''sınız.. Mete Abi'nin yolladıgı ''window shopping'' vidyosuna da deginmeden gecemicem.. bu paragrafta bahsettigim erkeklerin o gonderdigin vidyodaki kadar parası olsa kac yazar?!?! pehh... ayrıca.. kadınla, parası icin evlenmek isteyen birsuru erkek de tanıyorum. bunun kadın/erkek olmakla ilgisi yok. senin o dedigin karaktersizlik.. ki... o da birsuru insanda mevcut.......
    ya neden hemen heyecan yapıyorsun cezo...gözünde sıfırmış...mışmış...sende he...sizlere verilen değeri hepiniz daha iyi biliyorsunuz...sevgili olduğunuzda...eş olduğunuzda ..anne olduğunuzda hep sevgi saygı hürmet fedakarlık oluyor bunları biliyorsunuz...tamam karşılıklı ama yinede sevgiye boğuyoruz sizleri...bugün Dünya Kadınlar Günü değil...şimdi gözünde neyiz sence...demekki bir aptal günü önemsemediğimiz için diğer 364 gün boyunca 0 olacağız öylemi...

parası olan kadın sayısı benim çevremde pek yok...işina aslı senin çevrendede yok ama bunu istatistik olarak bize sunuyorsun...toplum genelinde kadınıda erkeğide ortanın altında...

senden bir zamanlar bişey rica etmiştim bana hayır demiştin işim var diye sallamıştın halen yarası derinlerde...yav bu hıp hop paralarını nasıl çevircez Türkçeye...ama ezbere değilde tabi argo anlamında ne kastediliyor gibi birşey..anlamak istiyorum ya...yapsana bi jest bana...her hafta benim sana yolladığım parçayı yorumlasan...uğraşmıyon belki tenezzül etmiyon ama çok isterim bunu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Mete abi ne alaka şimdi neden hortlattın..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Mete abi ne alaka şimdi neden hortlattın..
    tubişim şimdi arkadaş listendekiler onlıne olunca ana sayfadaki isimleri hemen farkediyosun ya...baktım cezo gelmiş...son mesajınada baktım bu mesaj...e bana az kitlemiş inceden...bende ona kitliyim babında...özel bişey yok yani...

şimdi cevap yazamasam ayıp olur...biliyon bunlar önemli şeyler...birine bişey yazdıysan mutlak cevap beklersin...

lanet 8 martlar olsada sizler başımızın tacısınız...olmasada...

Jotif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ?
    dünya kadınlar gününüz mübarek olsun
    Yolların Hastasıyım 2 Tekerin Ustasıyım...

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parası olan kadın sayısı benim çevremde pek yok...işina aslı senin çevrendede yok ama bunu istatistik olarak bize sunuyorsun...
    istatistik olarak kimseye bise sunmadim. dedim ki, ben de kadınla parası icin evlenmek isteyen erkekler tanıyorum dedim. ve benim cevremde sıkı para kazanan kadınlar var. akraba,arkadas, vs. yalan sevmem, soylemem.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senden bir zamanlar bişey rica etmiştim bana hayır demiştin işim var diye sallamıştın halen yarası derinlerde...yav bu hıp hop paralarını nasıl çevircez Türkçeye...ama ezbere değilde tabi argo anlamında ne kastediliyor gibi birşey..anlamak istiyorum ya...yapsana bi jest bana...her hafta benim sana yolladığım parçayı yorumlasan...uğraşmıyon belki tenezzül etmiyon ama çok isterim bunu...
    hıı... sen o hiphop parcayi ilk yolladıgında, beni forumda kızdırıp ole yollamıstın. bir de ustune ustluk sarkı bel altı argo sozcukler ve kufurler icerdigi icin kasıtlı olarak yolladıgını sandım, kibarca reddettim. ama merak ediyorum diyosan, yolla sen, haftada 1, cevirim sana.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bu topakta polemik olmuş fekat ben kaçırmışım ekmeği

Motosikleti
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istatistik olarak kimseye bise sunmadim. dedim ki, ben de kadınla parası icin evlenmek isteyen erkekler tanıyorum dedim. ve benim cevremde sıkı para kazanan kadınlar var. akraba,arkadas, vs. yalan sevmem, soylemem.

hıı... sen o hiphop parcayi ilk yolladıgında, beni forumda kızdırıp ole yollamıstın. bir de ustune ustluk sarkı bel altı argo sozcukler ve kufurler icerdigi icin kasıtlı olarak yolladıgını sandım, kibarca reddettim. ama merak ediyorum diyosan, yolla sen, haftada 1, cevirim sana.

ben yalan söyledin dedimmi...neyse...

peki hıp hop parçalarının çoğu küfürlü...bir filtre olmasın mümkünse...

peki tercümenin ortasında "ulan ben bu zırva içinmi İngilizce öğrendim" deyip pes etme lütfen..

şimdiden teşekkür ederim...

pm atarım sana...yutube açılsın...

Motosikleti
    honda falcon nx4 ve kardeşi today
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzaklaşırım tabi. gereksizliğini belli etmek için geldim sadece.koşarak uzaklaşcam hatta.
    sen de biraz kadın gibi ol sakin ol. insan gibi rica et ya da başka bişey de. germe ortalığı
    kadınlıgı senden mi öğrenecek???biraz Haddini bil bence...
    Honda Falcon NX4
    Honda Today

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)