Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Dünya Kadınlar Günü

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Dünyadaki, MT'deki tüm hemcinslerimin KADINLAR GÜNÜNÜ kutluyorum...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    teşekkürler tubiş bende senin ve tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bende kadınlarımızın dünya gününü saygıyla kutlarım. iyiki varsınız
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Honda CBR125 Yakında alıyorum :)
    Bende kutlarım.... da erkekler günü niye yok, varda ben mi bilmiyorum
    [B]MURATKARAOGLU.COM[/B]

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende tüm bayanların dünya gününü kutlarım özelliközellikle rusya bölgesi belirtmek isterim ahhhhh ahhhh onlarsız bi dünyaaaa olmazzzzz
    Drift Religion
    fatih şubesi

ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    Sizsiz Bu Dünya Nasıl Olurdu Düşünmek Bile Istemiyorum Dünya Kadınlar Günü Tüm Hatunların Kutlu Olsun Umarım Yılın Bir Günü Değil Her Günü Hatırlanırsınız Gerçi Ben En Az Yılın 4 Günü Hatırlamak Zorundayım Yılbaşı, Doğum Günü, Tanışma Yıldönümümüz Ve Sevgililer Günü Ee Tabiki Bir De 8 Mart Ekledikmi Hatta 5 Oldu ;)

Alıntı muratk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ASLINDA DOĞRU DİYORSUN BİR YERDE ERKEKLER GÜNÜNÜNDE OLMASI GEREKİR ANCAK NE MUTLU Kİ ERKEK EGEMEN BİR TOPLUMDA YAŞIYORUZ DÜNYADA OLSA DA BİZDE KUTLANMAZ HERHALDE BU GÜN EN AZINDAN YAKIN BİR GELECEĞE KADAR!!! AMA YİNE DE EMİN OLMAMAK LAZIM HATUNLAR BU HIZLA GİDERSE BAYAN EGEMEN BİR TOPLUM OLMAMAIZ YAKINDIR ASLINDA İYİ DE OLUR BELKİ DÜŞÜNSENİZE BİZ ONLARII KOVALAYACAĞIMIZA ONLAR BİZİ KOVALAR

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tüm bayanların dünya gününü kutlarım özelliközellikle rusya bölgesi belirtmek isterim ahhhhh ahhhh onlarsız bi dünyaaaa olmazzzzz
    Ben de Rusya bölgesi erkekleri olmadan olmaz diyorum

Uni.de bir Rus öğrenci vardı sınıfımda. 8 Mart'ta sınıftaki her kız için bir gül almış gelmişti. Vay be dedik. Bizim erkeklerin 8 Mart'ın ne olduğundan bile haberi yok tabi Bu çocuk niye sınıftaki kızlara gül veriyo şimdi diye soranlar da olmuştu

Ben de, senin ve diğer hemcinslerimizin gününü kutlarım Tubiş

Alıntı muratk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geri kalan her gün sizin olduğundan olsa gerek
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=bambu;985650]Ben de Rusya bölgesi erkekleri olmadan olmaz diyorum

Uni.de bir Rus öğrenci vardı sınıfımda. 8 Mart'ta sınıftaki her kız için bir gül almış gelmişti. Vay be dedik. Bizim erkeklerin 8 Mart'ın ne olduğundan bile haberi yok tabi Bu çocuk niye sınıftaki kızlara gül veriyo şimdi diye soranlar da olmuştu

aaaaa yapma şindi türk erkelerini ne kadar anlayışlı veee nazik olduğu erkek gibi erkek oldu bilinir hem onlar çok çirkin yaaa birkaçtane hatırlamayan çıktı diye bizleri yakmaaa iddaaa ediyorummm hem kıskanç hemdeli gibi seven gibi türk erkeğinden başka bi erkek olduğunu sanmam
    Drift Religion
    fatih şubesi

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm kadınlar günü kutlu olsun

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Tüm dünya kadınlarının bu anlamlı gününü kutlarım.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Rusya bölgesi erkekleri olmadan olmaz diyorum

Ben de, senin ve diğer hemcinslerimizin gününü kutlarım Tubiş

Geri kalan her gün sizin olduğundan olsa gerek

peki aynı Rus erkeklerinin kadınları niye gülü başka ülke erkeklerinden istiyor...GÜL le olsaydı bu işler...Çiçekciler Don Juan olurdu...

bence sizde bir çiçek olayına bu kadar tav olacak varlıklar değilsiniz...benim ülkemin kadınları bir çiçeğe tav olmaz...

Ki Slav ırkının erkekleri öküzün önde gideni olurlar...

o bahsettiğin öğrencinin hayata gelişi muhtemelen babası Votka içerken yanlışlıkla olmuştur...

bu olaylar bana Anneler Günü...Babalar Günü...Doğum günleri kadar sıkıcı ve saçma geliyor...biz lanet 365 gün yaşıyoruz...dertleri bugünde konuşmanında bir anlamı yokki...ilk muhabbet şu...kadınlarımız şiddet kurbanı oluyor...yahu bu medeniyetin insanları ne zaman kadına saygı göstermişki bu yüzyılda göstersin...

Göçebe Savaşcı bir ırkın torunlarıyız...ne beklersiniz ki bizden anlamam...

biz Doğu toplumlarında kadınlar diri diri gömülür ve taşlanır...fazla değil...daha bugün berdel yüzünden bir genc kızımız öldürüldü...bence sizde fazla bişey yazmayınki...hemen geçip gitsin 8 Martlar birbirimizi kandırmayalım...

Biz Türkler ANNE lerimiz hariç hiç bir kadına değer vermeyiz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    gereksiz şeyler sıralamamda şu abidik kubidik günler ilk sıralarda gelir.

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki aynı Rus erkeklerinin kadınları niye gülü başka ülke erkeklerinden istiyor...GÜL le olsaydı bu işler...Çiçekciler Don Juan olurdu...

bence sizde bir çiçek olayına bu kadar tav olacak varlıklar değilsiniz...benim ülkemin kadınları bir çiçeğe tav olmaz...

Ki Slav ırkının erkekleri öküzün önde gideni olurlar...

o bahsettiğin öğrencinin hayata gelişi muhtemelen babası Votka içerken yanlışlıkla olmuştur...

bu olaylar bana Anneler Günü...Babalar Günü...Doğum günleri kadar sıkıcı ve saçma geliyor...biz lanet 365 gün yaşıyoruz...dertleri bugünde konuşmanında bir anlamı yokki...ilk muhabbet şu...kadınlarımız şiddet kurbanı oluyor...yahu bu medeniyetin insanları ne zaman kadına saygı göstermişki bu yüzyılda göstersin...

Göçebe Savaşcı bir ırkın torunlarıyız...ne beklersiniz ki bizden anlamam...

biz Doğu toplumlarında kadınlar diri diri gömülür ve taşlanır...fazla değil...daha bugün berdel yüzünden bir genc kızımız öldürüldü...bence sizde fazla bişey yazmayınki...hemen geçip gitsin 8 Martlar birbirimizi kandırmayalım...
    Bilmiyorum mete_han abisi, ben onları Rus kadınları olmadan olmaz diyen arkadaşa karşılık olarak yazdım sadece. Ona sormak lazım

Yani benim Rus erkeklerini Türk erkeklerine tercih ederim gibi bir düşünceyle yazmışlığım yok. Siz Türk erkekleri olarak görüntüye bakıyorsanız, biz de görüntüye bakarak değerlendirirsek ortaya bu çıkar demek istemiştim.

Çok da tınn yane Rusu da sevmem, Slavı da sevmem. Rus hatunların gülü başka erkeklerden beklemesinin sebebi de duygusal ! olsa gerek

Belki de her ırka başka ırk çekici geldiğinden de olabilir bilemiyorum.

Neyse beni alakadar etmiyor Rus'uydu, İngilişiydi, İtalyanıydı

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim beklediğim bir konuydu ve açılmış...

Gününüz kutlu olsun .....

Nice 365 günde 1 günlere..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kadınlar gününüzü kutlarım, cnmlarım benim
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Bilmiyorum mete_han abisi, ben onları Rus kadınları olmadan olmaz diyen arkadaşa karşılık olarak yazdım sadece. Ona sormak lazım

Yani benim Rus erkeklerini Türk erkeklerine tercih ederim gibi bir düşünceyle yazmışlığım yok. Siz Türk erkekleri olarak görüntüye bakıyorsanız, biz de görüntüye bakarak değerlendirirsek ortaya bu çıkar demek istemiştim.

Çok da tınn yane Rusu da sevmem, Slavı da sevmem. Rus hatunların gülü başka erkeklerden beklemesinin sebebi de duygusal ! olsa gerek

Belki de her ırka başka ırk çekici geldiğinden de olabilir bilemiyorum.

Neyse beni alakadar etmiyor Rus'uydu, İngilişiydi, İtalyanıydı
    ben zaten herhangi bir ırk sempatizanı olduğunu iddia etmedim...

sadece Türkiyede pek şahit olmadığınız bir şeyi farklı bir ülke insanında görmek garip olandı...

bende garipsedim...sadece o gencin ülkesinde Votka kadınlardan daha önce geliri paylaşmak istedim...

ama gerçek olan şu ki...ayn veled(rus olan) sınıftaki tüm bayan öğrencilere tek taş yüzük alsaydı bence bunu dikkate almalıydın veya önemsemeliydin ..

yanlışmıyım...olayın (çiçeğin)maliyetini düşünürsek ve bunu romantizme vurursak bir kadın için en önemli şey veya yazılmaya değecek bir şey olmamalı desem...

yani düşünsene sen işe başlamışsın ve ilk maaşınla öğretmen arkadaşlarına baklava almışsın...buna benzer bişey...hangi arkadaşın " ya bambu bize tatlı ısmarladı" diyordur...niye desin...

çünkü kendiside aynı şeyi yapmıştır...

yani sorun çiçekte değil...sende...siz kadınlarda...

o çiçeği alan tüm bayan öğrenciler olarak hatalısınız...

yani haber niteliği adamı ısıran köpek taşır değilmi...

(gece vakti ıkınıyorum biraz kusura bakma...çıkmadı henüz...az kaldı..)
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    butun kadınların dunya kadınlar gunu kutlu olsun

sımdı aklıma bısey geldı yazıcam nekadar karsı cıns mt uyesı varsa yanlıs anlayıp ters cıkısıcak vazgectım
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zaten herhangi bir ırk sempatizanı olduğunu iddia etmedim...

sadece Türkiyede pek şahit olmadığınız bir şeyi farklı bir ülke insanında görmek garip olandı...

bende garipsedim...sadece o gencin ülkesinde Votka kadınlardan daha önce geliri paylaşmak istedim...

ama gerçek olan şu ki...ayn veled(rus olan) sınıftaki tüm bayan öğrencilere tek taş yüzük alsaydı bence bunu dikkate almalıydın veya önemsemeliydin ..

yanlışmıyım...olayın (çiçeğin)maliyetini düşünürsek ve bunu romantizme vurursak bir kadın için en önemli şey veya yazılmaya değecek bir şey olmamalı desem...

yani düşünsene sen işe başlamışsın ve ilk maaşınla öğretmen arkadaşlarına baklava almışsın...buna benzer bişey...hangi arkadaşın " ya bambu bize tatlı ısmarladı" diyordur...niye desin...

çünkü kendiside aynı şeyi yapmıştır...

yani sorun çiçekte değil...sende...siz kadınlarda...

o çiçeği alan tüm bayan öğrenciler olarak hatalısınız...

yani haber niteliği adamı ısıran köpek taşır değilmi...

(gece vakti ıkınıyorum biraz kusura bakma...çıkmadı henüz...az kaldı..)
    Çok güldüm

Ya abisi ben zaten çiçeği almadım. Banane elin Rusunun aldığı çiçekten Elimde çiçekle gezmekten nefret ederim dedim iade ettim. O da gidip hevesle alan diğer kız arkadaşlardan birine verdi. Hayatta da bi erkekten (öğrencilerim hariç onlar almayınca çok üzülüyo ) çiçek kabul etmişliğim yok. Adresime gelenler de kimden gelirse gelsin direk çöpü boylamıştır. En gıcık kaptığım şey elimde çiçekle mal mal dolanmak

Yani sanırsam sen benim demek istediğimi anlamamışsın

En son mesajına bişey eklemişsin. Annelerimiz dışında hiçbir kadına değer vermeyiz diye. Bence şahsi fikrim annelerinize de değer vermiyorsunuz. Senin için söylemiyorum, genel manada çoğunluktan bahsediyorum.

Motosikleti
    Yamaha Yzf-R6s
    biz arıların gullerı olan bayalarımızın kadınlar gunu kutlu olsun

Motosikleti

Adresime gelenler de kimden gelirse gelsin direk çöpü boylamıştır.

.

aslında ben seni çok net anladım...

konuyu başka bir mecraya çekmek istersek hatta daha fazlasını anladımki ..

senden bi cacık olmaz Hocam...

galiba böyle bir familyanın türevisiniz sayın Hocam...

http://www.youtube.com/watch?v=nhSi4lMIxeQ

lütfen bu saatte kahkahalarla gülmeyin konu komşu rahatsız olmasın...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)