Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Evet bende 4.cü kazamı bu akşam yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Çağlayan yokuşunu bilenler bilir.İşte ordan yokuş aşşağı inerken tam sağ sol yol birleşen orta noktada yaklaşık olarak 10 15cm lik bir tahta parçasına denk geldim gerisi malum.Neyseki oradan her inişimde hep yavaş giderim o bakımdan 2,3m.kadar kaydım.Motor sola yattı dizim yere sürttü allahtan birşeyim yok.Sele açılmıştı içindekiler dağılmıştı sağ olsun bir motorlu arkadaş geldi toparladı herşeyi motoru kenara çekti.Ayrıca iyi olduğumdan emin olana kadar ayrılmadı yanımdan.Allah razı olsun nedir ,birimiz hepimiz hepimiz birimiz için.Allah hepinizden razı olsun.Cümlenizi kazadan beladan korusun.Bu kazam aynı yerde 2.ci kez aynı sebeple oldu.Şimdi 5.ciyi düşünmeye başladım.5 ayda 4 hadi hayırlısı.Daha baba olacağım ikiz bebekler gelecek bide onları düşünüyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym mio
    çok geçmiş olsun....
    beşinci olacak nasıl olacak diye düşnmeyin inşallah bişey olmaz bundan sonra..
    kazasız belasız sürüşler..
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    çok geçmiş olsun aman biraz daha dikkat motosiklet üstündeyken ayrıca her zaman full korumalı bininiz
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    geçmiş olsun...
    evet üşenmeyelim lütfen herdaim ve herzaman veya her vakit tam koruma lütfen
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90

katılıyom

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun....
    bir tahta bide taş bizi düşürüyor ama gene hız tutkumuz bitmiyor işte aslı olanda bu

Motosikleti
    cbf500
    ohooo sen 3. yü atlatmıssın ya daha sana bişey olmaz.saka bi yana Allah korusun.bözellikle bu ralar çok daha dikkat etmek gerek.malum suruculer ve havalar.geçmis olsun Allah beterinden saklasın.
    We believe in sky,not to sunroof!

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Geçmiş olsun arkadaşım..
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı NEONCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağlayan yokuşunu bilenler bilir.İşte ordan yokuş aşşağı inerken tam sağ sol yol birleşen orta noktada yaklaşık olarak 10 15cm lik bir tahta parçasına denk geldim gerisi malum.Neyseki oradan her inişimde hep yavaş giderim o bakımdan 2,3m.kadar kaydım.Motor sola yattı dizim yere sürttü allahtan birşeyim yok.Sele açılmıştı içindekiler dağılmıştı sağ olsun bir motorlu arkadaş geldi toparladı herşeyi motoru kenara çekti.Ayrıca iyi olduğumdan emin olana kadar ayrılmadı yanımdan.Allah razı olsun nedir ,birimiz hepimiz hepimiz birimiz için.Allah hepinizden razı olsun.Cümlenizi kazadan beladan korusun.Bu kazam aynı yerde 2.ci kez aynı sebeple oldu.Şimdi 5.ciyi düşünmeye başladım.5 ayda 4 hadi hayırlısı.Daha baba olacağım ikiz bebekler gelecek bide onları düşünüyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.
    kanka naptın ya sen...geçmiş olsun...sola düşüpte iyiki ortadaki kaldırıma dek gelmedin...orası mazallah sakattır...hem ikizler diyon hemide xcıtıng 500 peşindesin valla...yenge kızmıyomu...

dizin yarın az ağrır birazcık ...Allaha emanet ol kardeşim...saygılar...

o mevkideki geçenki Kamyon kazasını okudunmu...ula iyiki artık o karanlık Kağıthane Çağlayan yollarına girmiyom he...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    geçmiş olsun aşırı dikkat etmek gerekiyor.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Çok geçmiş olsun. Allah tekrarını göstermesin inşallah..
    İkizlerde geliyorken aslında Metehanında dediği gibi büyük bi makine düşünmeseniz iyi olur..

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    5 ayda 4 kere!!!!!!!!!!!!!!
    Güzel bir istirahat edin,sonra nerede hata yaptığınızı iyice bir düşünün.
    Tabii ki o tahtanın yol ortasında olmaması lazım,ancak elimde ki bilgilerden olası riskleri göremiyor olduğunuz sonucuna ulaştım.
    Geçmiş olsun diyeceğim ama geçmiyecek benim dememle.
    Sağlıcakla kalınız...
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka naptın ya sen...geçmiş olsun...sola düşüpte iyiki ortadaki kaldırıma dek gelmedin...orası mazallah sakattır...hem ikizler diyon hemide xcıtıng 500 peşindesin valla...yenge kızmıyomu...

dizin yarın az ağrır birazcık ...Allaha emanet ol kardeşim...saygılar...

o mevkideki geçenki Kamyon kazasını okudunmu...ula iyiki artık o karanlık Kağıthane Çağlayan yollarına girmiyom he...
    Saolun arkadaşlar montum kaskım eldivenim tamamdır.Sadece dizlik yok.Baba o kazadan 1 saat sonra oradan geçecektim ama yol kapalı idi kaza olduğunu sonradan öğrendim.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    dostum geçmiş olsun ucuz atlatmışsın

geçen gece bende 2.yi ucuz atlattım gece saat 4 te iş dönüşü iri bir köpek tam önüme hemde kafadan vuracağım şekilde çıktı,yerler hafif ıslaktı fren bile yapamadım ve tahminimce 40 50 km hızla köpeğe çarptımben kesin düştüm derken nasıl olduysa devrilmedim köpek tuhaf sesler çıkararak öntekerden kurtuldu baktım hayvanda bişey yok gaza bastım uzaklaştım ama nasıl korktum anlatamam
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Kanka yok 500 değilde 250 düşünüyorum.Yenge varya bigün herhalde aynayı söküp kafama geçirebilir.

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    çok geçmiş olsun.yoldaki ufak nesneler bazen çok sorun yaratıyor.
    Drift Religion

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum geçmiş olsun ucuz atlatmışsın

geçen gece bende 2.yi ucuz atlattım gece saat 4 te iş dönüşü iri bir köpek tam önüme hemde kafadan vuracağım şekilde çıktı,yerler hafif ıslaktı fren bile yapamadım ve tahminimce 40 50 km hızla köpeğe çarptımben kesin düştüm derken nasıl olduysa devrilmedim köpek tuhaf sesler çıkararak öntekerden kurtuldu baktım hayvanda bişey yok gaza bastım uzaklaştım ama nasıl korktum anlatamam
    Sizede geçmiş olsun köpekler bizim ordada bisürü valla çöp möp heryeri dağıtıyorlar.Bazen duruyom yanında o bana bakıyo ben ona bi gaza basıyom aynen finish.Arkadan başlıyo havlamaya.

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 ayda 4 kere!!!!!!!!!!!!!!
    Güzel bir istirahat edin,sonra nerede hata yaptığınızı iyice bir düşünün.
    Tabii ki o tahtanın yol ortasında olmaması lazım,ancak elimde ki bilgilerden olası riskleri göremiyor olduğunuz sonucuna ulaştım.
    Geçmiş olsun diyeceğim ama geçmiyecek benim dememle.
    Sağlıcakla kalınız...
    Usta hatayı nerde yaptığımı biliyorumda altımdaki motor malesef beniüstünde olduğunu bazen unutuyor.Çinli olması ani hareketlerde beni tedirgin ediyor.Ha düz yolda kıvrak birçok manevra rahatlıkla yapıyorum işte sorun bu.Rampa inişlerde bu tedirginlik beni zorluyo.O bakımdan en kısa zamanda değiştirmeyi düşünüyorum.

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Allah tekrarını göstermesin inşallah..
    İkizlerde geliyorken aslında Metehanında dediği gibi büyük bi makine düşünmeseniz iyi olur..
    Saolunuz.Aynen dediğiniz gibi fazla büyük değilde güvenli ve güvenebileceğim bir makine düşünüyorum.

Alıntı morveotesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir tahta bide taş bizi düşürüyor ama gene hız tutkumuz bitmiyor işte aslı olanda bu
    Yok kaptan hız tutkusu değil motor tutkusu benim olayda hızla ilgili bir problem yok.Zaten 10km gibi bir hızla ön arka fren destekli iniyodum sadece motordan duyduğum bazı anlardaki tedirginliğim nedeni ile rampa inişlerinde olan bi sorun bu

Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım..
    Saolasın arkadaşım.Son 1 metre kala o zımbırtıyı fark ettim ama olan oldu işte.

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun....
    Saolun inşallah birdaha olmaz.Bi değiştirsem rahatlıyacağımda.Hayırlısı...

Motosikleti
    regal-raptor
    Allah bebeciklerinize bağışlamış yiyecek ekmeğiniz içecek suyunuz varmış.motoru daha dikkatli ve her ihtimali düşünerek kullanmanız ülkemiz şartları gereği olduğunu unutmayın her şey dört dörtlük değil bizde, yol ortasında tahtanın ne işi var mesela.

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun aşırı dikkat etmek gerekiyor.
    Teşekkürler allah razı olsun.Aynen dediğiniz gibi.

Alıntı balikesir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bebeciklerinize bağışlamış yiyecek ekmeğiniz içecek suyunuz varmış.motoru daha dikkatli ve her ihtimali düşünerek kullanmanız ülkemiz şartları gereği olduğunu unutmayın her şey dört dörtlük değil bizde, yol ortasında tahtanın ne işi var mesela.
    Saolun valla öle galiba şükrediyorum.Aynen sizinde dediğiniz gibi ne işi var,ben bu sorunun cevabını biliyorum o civarda marangoz filan var zaten.Demekki birisi sallamış oraya doğru.Oda beni salladı.

bestofonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su anda kanuni tiger..ama büyüyecek abisi
    Çok geçmiş olsun; Allah bir daha kaza göstermesin.
    Ne kadar dikkat etsende maalesef karşına ne çıkacağı belli olmuyo bizim ülkede..

geçmiş olsun kardeş umarım 5. kazana taziye yazmayız biraz dah dikkat...sen ikizlerine ve sevenlerine lazımsın
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)