Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İlk kazamı 24 Gün Önce Yaptım..!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    O nası kazaaa yaa allah beterinden saklasın. Cok uzuldum ama nasıl o hatayı yaptın lolipopla bindin motora hadi dikkatin dagıldı lolipopu neden atmadım.

Motor kullanmak cok zor bi is 1 anlık dalgınlık nelere bal oluyo...

COk cok gecmis olsun...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok büyük geçmiş olsun..lolipop derin bir iz bırakmış..Umarım bir daha böyle kötü bir olayla karşılaşmazsın..

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    .ömer düşmez kardeşim , valla önce büyük geçmiş olsun Allah sevdiklerine bağışlamış .
    Ama söylemeden edemeyeceğim , yav şu lolipop olayi aksam aksam beni baya bir güldürdü , düşmeseydin güzel fıkra olurdun , keşke öyle olsaymış derim.

Sana büyük geçmiş olsun tekrar , umarım motosiklet kullanma azmin kadar , ciddi olmanın da önemini anlamışsındır .

Hala hafif bir gülümseme ile iyi akşamlar diliyorum . Kendi ile barışık olmak çok güzel birşey .

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Büyük geçmiş olsun dostum....

Son kazan bu olsun inşallah...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Geçmiş olsun.. Umarım bu son olur...

Bundan sonra daha dikkatli olman dileğiyle..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    hepinizden allah razı olsun yaw ne guzel yazılar yazmıs herkez Özellikle starblazer abim Merak etme bende Çok güldüm herkez güldü evet ama bi nevi işin ciddiyetini anladık iyimi oldu desemm.. benim kitabımda sanki motorsikletle kaza yapmak zor gibi geliyordu o kadar kaza atlattım ama saglamım diyordum ama öle diilmiş :D:D kaza olabilirmişş Ve korumasız Ayakkabısız kasksız montsuzz Olmazmışşş :D

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun ömer koruma herşeydir... Motor botu olsaydı belki ayağına da birşey olmayacaktı... Kaza anında lolipopun boğazına takılmaması da bi şans , motosikletteyken sakız çiğnemek bile tehlikeli kaza anında boğazınıza takılırsa ölebilirsiniz...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece kask duruyo sanırım şu an onuda daha ilerde konunun en başına eklemeye çalışırım ameliyat olalı bi kaç gün oldu ayagım beni yarım ınsan yaptı herseyi etkiliyor açıkçası.. baktım ki Herkez lolipop tan bahsetmiş ne güldüm şekersiz sürüşler :D:D:D

İşde..! Kaskın Fotografları..
    Hemen hasar görmüş kask fotoğraflarını siteye koyduğun için teşekkürler. Genelde her kaza yapandan istiyorum, kimse karşılık bile vermiyor.

Bu arada senin kask resmen işe yaramış. Kask olmasaydı deri sıyrılması olacaktı, belki de kafatasın çatlayacaktı veya kırılacaktı. Bunlarla birlikte beyin kanaması da olabilirdi. Kasksız gezmeyi marifetmiş gibi savunanlara bir ders oldu.

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... Kaza anında lolipopun boğazına takılmaması da bi şans , motosikletteyken sakız çiğnemek bile tehlikeli kaza anında boğazınıza takılırsa ölebilirsiniz...
    Benim de aklıma bu gelmişti. Bence bir tehlikeli bir alışkanlığın var.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Öncelikle Görkem abim tşk ederm evt tamam ama sakızdamı kazadan sonra lolipopu Çıkardıgımı yere attıgımı hatrlıyorum Cok ıyı... :D Vede evet motor ayakkabısı Botu olsa ıdı kurtarıcaktık onu cok dusundum ama Dönüşüm muhteşem olcak :D:D (Tulum alırım bakarsın :D:D)

Mrcool abim ne demek ben teşekkür ederim Foto lardan Cıddıyetı anlamana sevindim açıkçası Eline alınca kaskı bunları diyenler cok oldu ama eminimki Kafam Kesinlikle çok ciddi hasar alırdı İlgin için ayrıyetten teşekkur ederim abim..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)