Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

sonunda hayalimdeki motoru aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Hayırlı olsun.Allah olmayanlara nasip etsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Bir efsaneye sahip olmuşsun tebrik ederim.Hayırlı ugurlu olsun güzel günlerde kullan.Keşke zamanın olsa idi de Adanaya da ugrasaydın
    Born To Be wild,Live to Ride...

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    abi hayırlı olsun.uçan teneke de çok sempatik olmuş hakkaten

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    hayırlı olsun ins kazasız belasız sorunsuz kullanırsın:D

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    inşallah 2008 ide nasip olur

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanasın inş...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Hayirli olsun.Kazasiz belasiz insallah

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Tekrar hayırli ugurlu olsun mustafa allah kaza bela vermesin seninle taniştıma memlun oldum makıne gercektende cok temiz

artık bu tarafa bir gun gezmeye gelirsin allah kısmet ederse tekrar görüşüruz .....
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    hiç 94 e benzemiyo en çok 2000-2002 gibi deilmi ? çok temiz hakkaten motorunu bilemem ama dıştan öyle gösteriyo ..neyse..nice 100.000 'li km lere diyelim.
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Gayet heybetli ve güzel görünüyor ; Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
    Bol bol uzun yol yapman dileklerimle

Motosikleti
    henüz yok
    hayırlı olsun darısı bizim başımıza

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Abicim hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan cok güzel bi motor harika bi seçim yapmışsın seninle görüşmek nasip olmadı mustafa abi sen ayrıldıktan 20 dk sonra ali abinin yanına ben geldim görüşemedik malesef kısmet değilmiş abi keşke birgun kalsaydın bari misafir ederdik seni...

görüşmek üzre...

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    hayırlı olsun kazasız güvenli sürüşler dilerim

Aydemir abi motorcu kardeşliğini gerçekten yaşayan ve çok öenmseyen nadir arkadaşlardan bi tanesi kendisine bu cana yakınlığı için bende teşşekkür ederim
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Abi Hayırlı Uğurlu olsunn Güle Güle Kullanman Dileğiylee

inşallah bende alırımmmmm bitane Motosiklet (Amin)
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    bütün arkadaşlara teşekür ediyorum inşalla allah herkeze gönlüne göre versin.

Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kaza bele vermesin aramızda ne kadara patladı acaba
    dostum aramızda şöyle ordan gelişimle 6350ytl.ye patladı

Alıntı shadow_1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.. bu arada avcılarda nerdesin? ben ambarlıda oturuyorum inönü ilk öğretim okulunun karşısındaki binalarda. motoruna bi göz atmak isterdim
    dostum ben firizköyün başlangıcında yani üniversitenin arazisinde yim yürtların orda bende görüşmek isterim tanışır konuşuruz bi akşam sahiide buluşuruz inşalla.
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun uçanteneke.sağlam motor almışsın.tenereler harikadır.afrika twin ve bunlar dünyaya bedel.birşey soracağım.o tank üstü çantayı almanyadan mı getirttin?
    gerçekten de öyle dostum ben gaziantepten buraya kadar geldim yani 1300km. yol yaptım ve hala işten gelir gelmez dolaşmaya çıkıyom.depo üstü çanta motorla beraber geldi satan arkadaş braktı yani ama bende daha büyü var fransadan almıştım.
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora bakarken içim eridiTemizse cidden süper bir seçim.
    Farların önündeki tellere ise bittim motor dakardan çıkmış gibi

Bu arada motoru alırken temizliği konusunda nasıl bir inceleme yaptın. Onlarıda anlatırsan bizim gibi genç ve 2. el almayı düşünen enduro tutkunları için çok iyi olur.
    evet dostum eski sahibi sağolsun özellikle dakar gibi yapmış ön çamurlukta sonradan takma ama gayet güzel olmuş ve orjinal çamurlukta bende yani yamurlar başlayınca onu takacam.
    alırken açıkçası ben enduroda dışının çızıksız olmasına dikkat etmem ama benimki iyi kollanmış bunlarda motor önemli yani bakımları düzgün yapıldığından emin olmak lazım ve yinede bi tamirciye göstermekte fayda var.birde endurolar SS lere göre çabuk yıpranmaz yani sonuçta hırpalanmak için yapıldığından daha uzun yıllar sağlam kalırlar

Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir efsaneye sahip olmuşsun tebrik ederim.Hayırlı ugurlu olsun güzel günlerde kullan.Keşke zamanın olsa idi de Adanaya da ugrasaydın
    sağol dostum gerçekten de efsane bi makina ve hala bir aygır gibi ilk günkü gibi güçlü ve çevik.Adanaya uramaya düşündüm ama zaman kısıtlıydı çevre yolunda birçok motorcu gördüm hepsine birer selam verip gittim.

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hayırli ugurlu olsun mustafa allah kaza bela vermesin seninle taniştıma memlun oldum makıne gercektende cok temiz

artık bu tarafa bir gun gezmeye gelirsin allah kısmet ederse tekrar görüşüruz .....
    AYDEMİR dostum sen bi ayrıcalıksın burdan tekrar teşekür ediyorum o güzel karşılama için inşalla tekrardan görüşürüz
    Alıntı Tutkun22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç 94 e benzemiyo en çok 2000-2002 gibi deilmi ? çok temiz hakkaten motorunu bilemem ama dıştan öyle gösteriyo ..neyse..nice 100.000 'li km lere diyelim.
    dostum sağol motosikletin içide dışı gibi gerçekten temiz ben bile okadar inceledim ama yola çıkınca anladım ki göründüğünden de güzelmiş allaha şükür 1300km.hiş bi sorun çıkmadı ve adamgibi kullandıkça sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.
    Alıntı tuannaturkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun darısı bizim başımıza
    sağolun inşalla sizinde gönlünüze göre olur.
    Alıntı Cbr125repsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan cok güzel bi motor harika bi seçim yapmışsın seninle görüşmek nasip olmadı mustafa abi sen ayrıldıktan 20 dk sonra ali abinin yanına ben geldim görüşemedik malesef kısmet değilmiş abi keşke birgun kalsaydın bari misafir ederdik seni...
    .

görüşmek üzre...
    dostum sağol bende görüşüp tanışmak isterdim hepinizle ama zaman kısıtlıydı vede makinayı pek tanımadığımdan nolur nolmaz diye erkenden çıkayım dedim ama şimdi olsa artık motorun sorunsuz olduğnu biliyom ve artık onagöre davranabiliyom ama o gün hala iki yabancıydık.inşalla başka bi zaman tanışırız

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız güvenli sürüşler dilerim

Aydemir abi motorcu kardeşliğini gerçekten yaşayan ve çok öenmseyen nadir arkadaşlardan bi tanesi kendisine bu cana yakınlığı için bende teşşekkür ederim
    sağol dostum AYDEMİR arkadaşımız gerçekten bitanedir.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    ucanteneke5
    evet dostum eski sahibi sağolsun özellikle dakar gibi yapmış ön çamurlukta sonradan takma ama gayet güzel olmuş ve orjinal çamurlukta bende yani yamurlar başlayınca onu takacam.
    alırken açıkçası ben enduroda dışının çızıksız olmasına dikkat etmem ama benimki iyi kollanmış bunlarda motor önemli yani bakımları düzgün yapıldığından emin olmak lazım ve yinede bi tamirciye göstermekte fayda var.birde endurolar SS lere göre çabuk yıpranmaz yani sonuçta hırpalanmak için yapıldığından daha uzun yıllar sağlam kalırlar
    Bu arada dün sormayı unuttum. Yakıt tüketimi nasıl. Yakıyor mu, içiyor mu?

Çift silindirli ve karbüratörlü olduğunu düşünürsek sanırım içiyor olması lazım

Motosikleti
    tabanvay
    bu da sorumu abi tabiiki oluk oluk içecek bu makina

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucanteneke5

Bu arada dün sormayı unuttum. Yakıt tüketimi nasıl. Yakıyor mu, içiyor mu?

Çift silindirli ve karbüratörlü olduğunu düşünürsek sanırım içiyor olması lazım
    valla dostum bir 301mez le kıyaslarsan yakıt aynı yani ben yılarca mez le uzun yol yaptım ve otobanda mez iki kişi zorlanarak 130 yapıpta gitiği ve yaktığı benzinin aynısını yakıyo ama 150-160la gidiyon ve yoldan zevk alıyon.
    yani kısaca 120km.hızla giderken yüzde 7 lıtre yakıyo buda bence gayet normal.

Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu da sorumu abi tabiiki oluk oluk içecek bu makina
    dostum oluk oluk nedemek antepten çıkarken bitane 5tonluk tanker bağladım arkaya anca yetti istanbula
    sen kanunine binmeye devam et ama yanından geçen enduroların arkasından ah çekme çünkü onlar çok yakıyo.

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    kros kaskı alman lazım şimdi bir tane abi senin yaş 34 olmuş, yolun yarısına gelmişsin, ne yapacaksın motoru bak bana, sözüm ona evlenince motosiklet kariyerimi bitireceğim hayırlı olsun, farklı bir motor, yollarda görmeye alışık olmadığımız türden. farklı olmak güzeldir yalnız, motosikletin arkasında ki "lucas" yazısı ne oluyor? güle güle kullan, umarım tuğba'nın da dediği gibi bizim hayaller 17 sene sürmez...
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

hayırlı olsun gercekten canavar gıbı bı makına almısın... kazasız keyıflı sursler...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)