Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kaza yaptım ölümden döndüm :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    Arkadaşlar merhaba.

05.08.2007 pazar günü kaza yaptım. Harika bir hafta hafta sonu geçirmiştik. Herşey nerdeyse mükemmel geçmişti hiçbir plan yapmamamıza rağmen çok güzel yerlere gittik (sığacık,teos,akkum,özdere,gümüldür,şirince) ve eğlendik. Pazar günü en son Selçuk Şirincede karnımız doyurduktan sonra artık yavaş yavaş evlere gitmek için yola çıkmıştık. Selçukdan çıkdıktan sonra izmire doğru aşağı yukarı bi 15 km filen ilerledik. Ben ve diğer bir motorlu arkadaşım sol şeritte yaklaşık 80 km ile gidiyorduk. Aynadan baktığımda baya bi arkadan bir doblonun tozu duma katıp geldiğini gördüm ve sağ şerite doğru hızımı biraz yavaşlatarak geçdim. Sanırım diğer arkadaşımda hemen arkamdan aynı şeride geçti. Ben doblonun neler yaptığını tam olarak bilmiyorum ama bir brodwayi yoldan çıkarmış. Yoldan çıkan brodwayde sol tarafımda birden kontrolünü kaybetmiş şekilde belirdi. Ben daha tam ne olduğunu anlamadan araba motorun yan çantasından çarpma diyemeyeceğim şekilde dokundu veya deydi tam bilemiyorum. O anda ben direk yan şerite daha doğrusu mıçırlara doğru motoru kaptırdım. Fren basamıyordum çünkü motor direk kayacakdı, sol tarafa çıkamıyorum çünkü düşük bent var ön teker direk kayacak ve asfalta doğru düşecekdik. Sanırım öle bi 40 metre kadar uğraşdım ama en sonunda arka teker sağa doğr kaydı ve motor sol bacağımızın üstüne doğru yattı. Çok az bir süre sürüklendikten sonra sağ tarafdaki tarla gibi bir yere uçduk yüksekliğide sanırım bi 3 metre vardı oranın. Ama çok şükürki o tarlaya sulama yapılmış ve orası balçık şeklini almışdı ve biz çok ucuz bi şekilde atlattık.Kaza kısaca bu şekilde oldu arkadaşlar.

Biz kız arkadaşımla beraber full korumalıydık. Artçımın kollarında ve ayağında çizikler oluşdu. Onun sadece korumalı montu yokdu ama deri çeket giymişdi onun yerine. Ben 3 gün hastanede yattım. Dün çıkdım hastaneden. Benim vücudumda çizik dahi yok fakat belimde doku ve kas travması oluşduğu için 3 gün ortopedi servisinde yattım. Şuan 10 gün raporluyum. Bunun sebebide belliğimin olmayışı :(:(

Motorumda büyük bir hasar yok. Motorumun yan çantaları olması bunu engelledi. Sadece göstergeler ön rüzgarlık ve elcikler kırıkmış. Motoru çıkartıklarında motor çalışıyormuş ama vitese geçmemiş. Çamura daha doğrusu o balçığa düşmemiz büyük bir şansdı eğer o akan trafikde yola düşseydik sanırım sonuç feci olacakdı.

Arkadaşlar lütfen çok dikkat etin ve daima full koruma binin motora.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kemalkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    çok çok geçmiş olsun....................

Motosikleti
    sym mio
    çok geçmiş olsunnn.. neyseki şu an bize yazabiliosun...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    çok geçmiş olsun arkadaşım...allah beterinden saklasın...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    geçmiş olsun, gerçekten allah korumuş. birçok yerde motosikletlileri tehlikeye atan sulamalar imdadınıza yetişmiş. anlamadığım doblo sürücüsü altında ferrari mi var sanıyordu arabanın basacağı hız belli ey maganda ticari araç sürücüsü sen niye o arabayı spor otomobil gibi kullanırsın
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayatta Şans diye birşey yoktur üstadım Bizim Şans dedigimiz şey aslında Allah'ın lutfudur. Eger ecel vaki olup kapıya gelmedikce o kazalar musibetler yasadıgımızda kendimizi hesaba cekmek lazım. Acaba ben nerde birşeyleri yanlıs yapıyorum diye.
    Haram olan seylerden sakınalım insallah. Musibetlerin hepsi aslında birer isarettirler insallah verdigi haberden bihaber kalmayız.
    Allah tekrarından korusun insallah cümlemizi. gecmiş olsun
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    ucuz kurtulmuşsun

motorcunun dört gözü iki eli iki ayağınında full çalışması lazım.

Yolu bilmiyorum ama soldan sağa geçtiğine göre otoban veya çift şeritli bir yol

80 km süratle yolun solundan bir daha gitmemeye çalış soldan sağa geçince arkadaki arabada ne yapacağını şaşırmış ve sana dokunmuş olabilirmi.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Çok geçmiş olsun beter bi durum. Allah korumuş. Olacağı varmış. Sizde birşey olmaması sevindirici motor hallolur.
    Okan ACAR

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    cok geçmiş olsun arkadaşim allah beterınden korusun aynı pazar gunu senın durumuna bende düştum allahtan bizde bir iki cızık harıcınde bir şey yok böylesı hayvanlara dıkkat edeceksın tekrar gecmiş olsun
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    çok geçmiş olsun allah korumuş...

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    geçmiş olsun ............

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Büyük geçmiş olsun hemşerim....

Allah beterinden saklasın...

Ama ne olur sol şeridi mümkünse sollamak dışında büyüklere bırakın ; onların daha çok ihtiyacı var...

Zaten seve seve yolu istemesenizde sizden alıyorlar...

BİR TRAFİK KURALI : BÜYÜK BALIK KÜÇÜK BALIĞI YUTAR!
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Koruma koruma korumaa!!! İyi ama talihsiz bir örnek,geçmiş olsun kardeş...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    speed 150 naked
    Geçmiş olsun kardeşim
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Cok buyuk gecmis olsun.

Sol serit 4 teker ustunde bile zorludur. 2 teker uzerinde iken fazlaca isgal etmemek lazim geldigini dusunuyorum. Arkadan surekli tacizler gelecektir.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    büyük gecmiş olsun kardeşim Allah birdaha asfalt yüzü göstermesin..
    sol şeride 160km civarındayken cıkarım daha düşük hızlarda kimseye tavsiye etmiyorum..

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun. allah kimseye yaşatmasın böyle şeyler

saygılar...

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    büüyük geçmiş olsun .. Allahtan acil şifalar diliyorum.. biran önce iyileşmeniz dileklerimle
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Geçmiş olsun arkadaşım. Böyle haberler üzüyor tüm motorcu kardeşleri..

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    geçmiş olsun :::::::::::::::::::::::::::::::(
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)