Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Moturumu çalamadılakine, oohh ohhh

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Sevgili arkadaşlar,
    bu gün enteresandı, hani olur ya Kötü Gün, heh tam öyle. Çay içmek için yakacık gözdağına gitmeye karar verdik. Yolda 75 Km ile giderken orta şeritte, yavaş gittiğimizi düşünen bir AİLE (Fokus marka 4 teker) ince gördü bizi!!!! Sollamadı, İnce Görüp önümüzde 10 Km devam etti. Sövdüm ama takmadım, alışkınız ya. Ardından bir Kamyon ki Yavuz marka olanlardan, sağ şeritte 80 ile giderken Buraki77 kardeşlerimi kurallara karşı gelmeye zorlayıp sağ şeride attı!! bizim ardımızda fren etti baya bir bu gamyon beyinli!! Kornaladı, tahkir ve tezyif etti, biz de kuralları çiğneyip sağa emniyet şeridine saklanmak zorunda kaldık!! ( ardından Pendik civarlarında Sol şeritte başka 4 tekerler in protestosuna maruz kaldı, bişey de değişmedi...)
    Bunu da geçtim, 3 dakika sonra, yan yol tabir edilen E-5 e paralel yolda 80 ile devam ediyoz. Karşıdan şeref kelimesi ile beraber anılması TDK ya göre sevimsiz sayılabilecek bir WW Volt sürücüsü, Buraki ve bendenizin bütün sellektör ikazlarına rağmen sollama yaptı!! Frenlere sağlam asıldık! adam yanımızdan güneş gözlükleri ile baka baka geçti, ben el işaretleri ile sövme şekli yaparken, arkasındaki cevval bir oto (Markasını çıkaramadım, ama yeni modellerden bir Fiat) çıkıverdi sollamaya. Elimin biri sövme pozisyonunda olduğundan, sağ elimin zavallı hassasiyeti ile sıyırdık!!!! Ardından biri kalktı üzerimize doğru sollamaya, insaflı adammış, bir günde 2 kez öldürücü kaza riski yeter dedi heral, tekrar şeridine döndü.
    şimdiiii, geldik, Hırkıslık olayına!!!
    Biz daha önce geldiğimizden, motorları Görebileceğimiz bir yere çektik. Ama garsonların bizi Tuvaletin hemen önüne yerleştirme isteklerini sertçe reddettiğimizden, arkalara bir yere yemek yemek için oturduk. Yemek bitti, bahçe kısmında çaylara devam edeceğiz, baktık motorlarımız görüş alanımıza uzak bir masa, dedik: ''yav bunca kişinin arasında motora zarar vermek isteyen çıkmaz heral'', oturduk. 2 saat sonra, karşımda oturan ve Beat imin namusunu bu sayede kurtaran Buraki77 kardeşim, ''Abi bu ara fazla motor geçti önümüzden vırr vırrr, bir dolap olmasın, sanki aşağı doğru süzülen seninkiydi'' diyen uyarısına, Koşturduk!!
    Daha doğrusu Burak koşturdu, ben şaka ediyo sandım. bir de ne göreyim: benim motur Güvenliklerin elinde!! Kıllanıp, Herifçioğlunu durdurmuşlar. Herif Motorumu terketmiş, ormana doğru sakinceeee arazi oluyor. Önce korumalar çalıyo sandıydım, ama koşturdum bu Kolunda Akrep Döğmesi olan gence doğru. Herif hırkız,evet evet herif hırkızın ta kendisi,biz peşinden''gel lan buraya mnskytzkm'' diye koşturunca, attı kendini uçurumlara, kayboldu. Dolandık durduk buluruz deyi. Güvenlik arkadaşlar zati kartal gibi çepeçevre haber verdiler, telsiz iletişimi kurdular, ardından poliste geldi,bunların bölgede çok tanınan tiplaer olduklarını söylediler.''İleride birgün yakalarsak geçmişe yönelik şikayetçi olurmusun dediler. Elbette evet dedim, sonuçta önemli olan motorumun bulunması-alınması değildir benim için; Hırkızların İYİ BİR DERS ALMASIDIR.
    Motorlarımız gözümüzün önünde bile çalınabilirler!! Asla benim gibi: ''Boşvermeyin'', Spiderman gibi ( kendisi Buraki 77 nickli, Sipider-Man duygulara sahip bir Buraki77 ile geziniz.
    Vallah O olmasa motur gittiydi.
    Herkese kazasız BELASIZ sürüşler dileriz.
    Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun çalınmamasına sevindim ben her daim disc kilidini takıyorum nerde ne olacağı hiç belli olmaz araçların sıkıştırmasına alıştık malesef :(

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    dostum geçmiş olsu nbir gun içinde baya bir riskle karışaşmışssınız.. aklında bulunsun disk kilidi direksiyon kilidi ne varsa öyle kilitleyip bırak .. saygılar..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    muzaffer abi sana ulaşamıyoz....telefonunu acil açsana...acil durum var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bugün çok şanssızmışsın. okadar olay yaşamışsın. ve çok şanslıymısın hiçbirinden zarar görmeden kurtulmuşsun.

bence bu akşam sayısal oyna ciddiyim.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Seleye çok küçük miktarda zarar verici bir nesne yerleştirip uzaktan kumanda bağlamalı veeee çalınması için ortalık yerde bırakılmalı,sotaya yatıp çalınmasını beklemeli,çalan şahısın fazla uzaklaşmasına meydan vermeden kumandanın tuşuna keyifle basmalı.
    Çok mu canice olur?
    pardus81 bunu beğendi.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Sağolasın Bday!
    Motorun çalınabilitesi elbette olanaklı! Ama o, bizi sıkıştıran Kamyonu işallah bir ara yakalrım. Dünya o kadar küçük ki. 8 yıl görmediğim dostuma Brezilya nın Saopolo limanında rastladıysam Bence her şey mümkündür. Hele karşıdan gelip, hatalı sollama_ Yasak sollama yapan O Volt sürücüsü zati elimde, buralıdır O!
    Ney se, geldi geçti işte. Motor Kullanmak deli ediyor insanı!! İnat değilmi len, pinecez işte!!
    İhtiyar

o selenin üzerine KENDİMİ küçük bir patlayıcı haline getirmeme engel, henüz sahip olduğumuz teknoloji
    Neyse ki çalınamadı Moturum. Bundan sonra hep oaraya gidip, hep o AAKREP DÖVMELİ SAĞ KOLU OLAN, 18-19 YAŞLARINDA, 170 CM BOYUNDA, SANIRIM TARTSAM 55 KG ÇEKEN O HIRKISI ARAYCAĞIM!!! KEŞKE YAKALAYIP DA BİR TARTABİLEYDİM, Kİ O DA ÖĞRENEYDİ AĞIRLIĞINI
    dİKKAT ARKADAŞLAr!! sadece kendimizi abuk hisetmemek için. Çün ki öyle oluveriyor insan.
    Poturdak

Denizci biladelim Muzaffer kardeşim; eylem yengeyle senin ve mangal takımının macerolarını okuyoruz, keyf alıyoruz ama ilk defa cevap yazıyoruz. Bu arada ben seni yaşıtım felan sanırdım ama sen gnctrcll mişsin Moturumu çalamadılakine, oohh ohhh demişsin hakkaten ohhh ohhh yani. Bu kısmı hakikaten insanı çileden çıkarır cinsten. Birinin malını çalma fikri ilk nereden çıktı ve halen nasıl devam ediyor şaşırıyorum. Yoksa evrim teorisi bir yalan mı Harun Yahya duymasın neyse...

Ben esas yoldaki durumlarından bahsetmek istiyorum. Ben şahsen ve bizzat bu adamların araçları yanımdan geçtiği anda -yani tehlike geçtiği anda- onlarla ilgili daha fazla düşünmüyorum. BU bir keyf ve bu adamlar turp sıkmaya çalışıyor neden onlarla muhatap olup keyfimi bk edeyim Ne diyorsun ?

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    geçmiş olsun hocam

can sıkıcı olaylar olsa da anlatım tarzından keyif verdi, bakma kusura

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzaffer abi sana ulaşamıyoz....telefonunu acil açsana...acil durum var...
    Abi ne işi var bunun seninle ya takıldığınız insanlara dikkat edin aczık füreklerle takılmak iyi değildir derler ben bizzat,kendim,şahsen bana böle yazsa telefonumu ebediyyen kapattım derdim tehlikelimahlukat bu fürek

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi çok geçmiş olsun...00.45 te Boğanın ordayız Burak abi ve ben...senide bekliyoruz...saygı ve sevgilerle...geçmiş olsun reis...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    çok geçmiş olsun ya. okurken ben bile heyecanlandım

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok geçmiş olsun muzaffer abi.günü zarar görmeden ve motorunun çalınmamasına çok sevindim.Allahım bir daha göstermez inşallah.
    burak abi sende 1 numarasın
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Lutufpaşa ve katılımcı tüm arkadaşlarıma şükranlar.
    Lutufpaşa ya torpil yaptım az
    Senin takip ettiğin MTM dağıldı yavv
    Gereksiz sebep olunan üzüntülerin, özür dilenemeyen gerçeklerinin, bu yaştan sonra uğraşılamamsı gereği
    Moturu az kaldı çaldırıyoduk
    Neyse, hbny' i yakalsaydım fena olmazdı. Hatta, beni sıkıştıran gamyonçuyu da sorardım O na Cevap veremezdi gerçi, fena da olmazdı aslında
    Kazasız sürüş dileğim devam ediyor ama, Uyarıyı aldım, BELASIZ sürüşler herkese
    Poturdak

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    çok geçmiş olsun ...... .....
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Bday!
    Motorun çalınabilitesi elbette olanaklı! Ama o, bizi sıkıştıran Kamyonu işallah bir ara yakalrım. Dünya o kadar küçük ki. 8 yıl görmediğim dostuma Brezilya nın Saopolo limanında rastladıysam Bence her şey mümkündür. Hele karşıdan gelip, hatalı sollama_ Yasak sollama yapan O Volt sürücüsü zati elimde, buralıdır O!
    Ney se, geldi geçti işte. Motor Kullanmak deli ediyor insanı!! İnat değilmi len, pinecez işte!!
    İhtiyar

o selenin üzerine KENDİMİ küçük bir patlayıcı haline getirmeme engel, henüz sahip olduğumuz teknoloji
    Neyse ki çalınamadı Moturum. Bundan sonra hep oaraya gidip, hep o AAKREP DÖVMELİ SAĞ KOLU OLAN, 18-19 YAŞLARINDA, 170 CM BOYUNDA, SANIRIM TARTSAM 55 KG ÇEKEN O HIRKISI ARAYCAĞIM!!! KEŞKE YAKALAYIP DA BİR TARTABİLEYDİM, Kİ O DA ÖĞRENEYDİ AĞIRLIĞINI
    dİKKAT ARKADAŞLAr!! sadece kendimizi abuk hisetmemek için. Çün ki öyle oluveriyor insan.

Geçmiş olsun kamyonun plakası 34 UG 798 haberin olsun spider hislerim bana çalınmakta olan bir motoru haber veriyor acil çıkmam lazım YETTTİMMMMM!!!
    merlin34 bunu beğendi.
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    geçmiş olsun denizci.............
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

bu_rock69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150 i
    geçmiş olsun dostum.....................

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun hocam..
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seleye çok küçük miktarda zarar verici bir nesne yerleştirip uzaktan kumanda bağlamalı veeee çalınması için ortalık yerde bırakılmalı,sotaya yatıp çalınmasını beklemeli,çalan şahısın fazla uzaklaşmasına meydan vermeden kumandanın tuşuna keyifle basmalı.
    Çok mu canice olur?
    Canice degil de cok keyifli olur sanirim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    çok geçmiş olsun muzeffer, Allahtan farketmişsiniz.
    bundan sonra artık nereye gitsen motorun üstünde oturur yersin yemeğini...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)