Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sokak Köpeğini Ezdim Motorumla :((

Motovento
    REKLAM ALANI
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    arkadaşlar dün akşam iş çıkışı motorumla şöyle bir saatlik gezinin ardından evin yolunu tutmuşken. hava kararmaya yakın ana yolda ilerliyorum, arkamda araba var bi baktım yolun ortasında sokak köpeği durmuş yolu kokluyor. o sıra karşıdan da araba geliyor. içimden geçiriyorum arabayla buluşma noktamız köpeğin yanı köpek arabadan korkup benim yoluma atlarsa yandık demeye kalmadan düşüncem gerçek oluverdi. diyeceksiniz neden durmadın yavaşlayamadın duramam arkamda araba vardı.firene bastım köpeğe vurunca ön tekerde cebelleşiyo hayvan baktım düşücem fireni bıraktım hop hayvanın üstünden ön teker geçti 4. viteste motor istop etti motoru çalıştırdım arkama baktım hayvan kaçıyor oh dedim yaşıyor sonra yolun kenarına çektim köpek ortalarda yok bendede bişey yok yola devam. yanlız altımda scooter yada başka tekeri küçük grenajı yere yakın bir motor olsaydı kesin düşerdi. ucuz atlattık hayvan iriydi inşallah bişeyi yoktur zavallının.
    size sorum şu ben, hayvan hakları koruyucularının gözünde bir canimiyim artık köpeği ezdimya ama hayvan yaşıyo heralde kaçtı ezdikten sonra bakındım göremedim
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    geçmiş olsun bu kazadır.yapacak fazla birşeyin yoktu herhalde.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    mondial 150RE 2006
    Geçmiş olsun arkadaşım scooterlarda böyle bir şansın olmazdı
    verilmiş sadakan varmış

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Keşke gidonu aralara falan kırarak kaçabilseydin, bence büyük bir günah işlemişsin ancak yapacak hiçbirşey kalmadıysa diyecek bişey yok, sana ve köpeğe geçmiş olsun...

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Yapacak birşey yok, kazayla insanlar ölüyor bu memlekette, köpeğe benimde içim acıdı ama önce kendini düşünmek zorundasın... Geçmiş olsun...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Valla ben topun üzerinden geçiyordum scooterla Nanayı yiyordum yani

Geçmiş olsun, köpeciğe
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    kardeşim Bişi olmaz ne de olsa yaşıyoo Bi keresinde ben arabayla çarpmıştım ilerde durmuştum köpek gitmişti Kolay kolay ölmüyo köpekler bunu anladım yalnız arabama 250 YTL masraf olmuştu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Sanada, köpeğede geçmiş olsun..

Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün akşam iş çıkışı motorumla şöyle bir saatlik gezinin ardından evin yolunu tutmuşken. hava kararmaya yakın ana yolda ilerliyorum, arkamda araba var bi baktım yolun ortasında sokak köpeği durmuş yolu kokluyor. o sıra karşıdan da araba geliyor. içimden geçiriyorum arabayla buluşma noktamız köpeğin yanı köpek arabadan korkup benim yoluma atlarsa yandık demeye kalmadan düşüncem gerçek oluverdi. diyeceksiniz neden durmadın yavaşlayamadın duramam arkamda araba vardı.firene bastım köpeğe vurunca ön tekerde cebelleşiyo hayvan baktım düşücem fireni bıraktım hop hayvanın üstünden ön teker geçti 4. viteste motor istop etti motoru çalıştırdım arkama baktım hayvan kaçıyor oh dedim yaşıyor sonra yolun kenarına çektim köpek ortalarda yok bendede bişey yok yola devam. yanlız altımda scooter yada başka tekeri küçük grenajı yere yakın bir motor olsaydı kesin düşerdi. ucuz atlattık hayvan iriydi inşallah bişeyi yoktur zavallının.
    size sorum şu ben, hayvan hakları koruyucularının gözünde bir canimiyim artık köpeği ezdimya ama hayvan yaşıyo heralde kaçtı ezdikten sonra bakındım göremedim
    yandın sen!!!kesin idam ederler seni
    garipten ne istedin bene güzel yolu kokluyomuş

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki cani değilsin ama ben şunu düşündüm okuduktan sonra
    düşürdüğün sana ait ve maddi değeri düşük bişey olsaydı bu kadar rahat pes edermiydin aramaktan
    bakındım ama bulamadım deyip geçebilirmiydinn
    en azından yaşıyor ama okurken içim acıdı büyük ihtimal sakat kalacaktır o köpekçik
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız arabama 250 YTL masraf olmuştu
    250 YTL lik masraf ne ki köpeğin hayatının yanında...

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Öncelikle geçmiş olsun. Ancak bir de şunu düşün ki ordaki bir çocuk olsaydı tepkin ne olurdu ve ne yapardın? Köpeğin de çocuktan bir farkı yok. Cevabın aynı ise mesele yok, ama değilse...

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    saolun arkadaşlar yorumlarınız için azdaha düşüyordum fireni bırakınca toparladım. firene basınca hayvan ön tekerle beraber sürükleniyordu, bende yan yatmaya doğru gidiyordum. fireni bırakınca üzerinden geçtim ama bende üzgünüm yapacak bişeyim yoktu. arkamda da araba vardı oda farketti durdu
    geçmiş olsun dedi saolsun öyle yani üzücü bir yandanda hayvanın hayatımı önemli kendi hayatımmı diyorum kendi cnm napayım bende istemezdim kasit hiç yoktu

Alıntı mkirdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Ancak bir de şunu düşün ki ordaki bir çocuk olsaydı tepkin ne olurdu ve ne yapardın? Köpeğin de çocuktan bir farkı yok. Cevabın aynı ise mesele yok, ama değilse...
    dostum dediğini düşünmek bile çok kötü allah korusun hiç kimsenin başına vermesin ağmin. o anki durumda napardım bilmek bile istemiyorum çünkü bilmiyorum sana şu cevabı vereyim çarpmamaya özen gösterirdim, yan yatıra bilirdim motoru veya allah korusun hiç göstermesin bilmiyorum o anki duruma bağlı
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 YTL lik masraf ne ki köpeğin hayatının yanında...
    Köpeğin hayatına bişi olmadı ki oLan bana oldu ; adama çarptım sandım da az daha . . .
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    geçmiş olsun benzeri bir olay benim de başıma gelmişti, köpeğe ben geliyorum dikkat dercesine bi kornaya bastım ama köpek tam tersine önüme atladı, ama ben senden şanslıydım, ve kökküne kadar frenledim zor atlattım.
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    arkanda araba olması bence mazeret değil.. çok rahat sağa çekebilirdin bence çünkü altındaki bir motorsiklet. arabaya geçecek kadar yer kalırdı.

sağa çekecek yer olmayacak kadar müthiş dar bir yolda gittiğini farzetsek bile frene basıp durabilirdin. Arkandaki araba da durmak zorunda seni ezip geçecek hali yok ya, arkadan çarpan her zaman hatalıdır bu yüzden mesafesini ayarlamıştır. (ki senin frenin ani fren olmayacaktı kontrollü bir durma olacaktı çünkü sen köpeği önceden görmüşsün)

kusura bakma bu yaptığını kesinlikle tasvip etmiyorum. ve sana sormak istiyorum:

Köpek yerine bir insan olsaydı yine ezermiydin arkandan araba geldiği için?!?

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    kardeşim geçmiş olsun.. takma kafana senin yapabileceğin bişey yok..köpekcik de inşallah iyileşir.. demekki onun kaderide oymuş..yürüyüp kaçtıysa bişeyciği yoktur..olsada iyileşicek bişeydir..
    KIRMIZI BOĞA..

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ezmemeliydin.

25 karat
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Çok fazla yüklenmeyin arkadaşlar yaaa.. Elinden gelen bişey yokmuş işte...

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    arkadaşlar bu kadar abartmayın.. çocuk olsa insan olsa.. sen orda o hızla giderken birden önüne atladıktan sonra sende çarparsın.. o anlık bi durum bu kaza burdan gelmese başka bi yerden gelir..sen önlemini aldıktan sonra elinden birşey gelmiyorsa ne yapsın..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)