Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Veliefendi hipodromu yolunda kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    aracı sağından geçmeye çalışan ve motorun 50 metre sürüklenecek kadar hız yapan arkadaşımızda hiç suç yokmudur?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Arkadaşa çok geçmiş olsun, umarım bundan sonra çok daha dikkatli olur.
    İngiltere'de yılın şöförü ödülünü bir taksiye vermişler, adama nasıl böyle iyi şöför olduğunu sormuşlar cevabı kısaca şöyle olmuş:"Ben trafiye çıktığımda herkezi DELİ olarak kabul ederim ve ona göre kullanırım, her an herşeyi yapabileceklerini düşünürüm"
    "Motosiklet Özgürlüktür."

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Tuğrul arkadaşımız biraz beklerse yaralanan arkadaşımız iyileşecek. O zaman suçluyu tartışırız eni konu
    He konu, aracın sağından geçen suçlumudur forumu ise cevap-soru çok iyi
    Kardeşimize acil şifalar dileriz.
    Poturdak

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun üzüldüm valla.Terbiyesize bak hem çarpıyo hem bakmıyo allahım ıslah etsin ve o arkadaşa çok geçmiş olsun
    [ ELAZIĞ-MT ]

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Arkadaşa acil şifalar diliyorum. Ama araç sağlanmaz Sollanır.......... Kimsenin hatasını kimsenin çekmesi gerekmiyor. Araç sürücüsüne bi sorun şimdi motor ve motorcu hakkındaki düşüncelerini bundan sonra o adam motorcuları serseri olarak görecek. Ve kaza yapan arkadaşın cezasını bizlerde çekeceğiz.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    arkadaşlar yıllarca 4 tekerde süratin doruk noktalarını yaşadıktan sonra iki tekere geçen biri olarak bizim dilimizde birinin bizi sağımızdan geçmesi ( ki ne tarz bi geçiş tahmin edebiliyorum kazanın oluşundan ) küfür gibi gelir sol boşsa geçecek boş değilse bekleyecek orda kaybettiği üç beş dakika artı ömür olarak dönebilir ama haklısınız çünkü dört tekerliler her zaman dikkatli değiller çünkü hepsi profesyonel değil babam örneğin kırk yaşından sonra ehliyet aldı ve araba kullanmayı öğrendi yani kullandığını sanıyor şimdi böyle bi şöför trafikte sağdan geçmek isteyen bi motorcu için tehlike arz ediyo ama sanki kendini tehlikeye atanda motorcu gibi yalnışsam düzeltin bilirsiniz sağından geçmek soldan geçmeye göre her zaman daha çok haz verir insana işin arstistlik kısmı bu tabi böyle bi durumda oluşabilecek kötü bi durumdada herşeyi dörttekere atmak biraz haksızlık bence yinede tartışmaya açık tabi

[ bir arabanın sağından geçerken arabanın sağa girmeye teşebbüsü sonucu çarpışarak düştü.

Öncelikle büyük geçmiş olsun. Arkadaşa acil şifa diliyorum. Siz o aracın plakasını alabildiniz mi? İfşa açısından önemli olabilir. Ancak şunu belirtmek gerekir ki motosikletlerde trafiğe ve trafik kurallarına dahil araçlardır. Ve tüm araçlar gibi bir başka aracın sağından onun önüne geçemezsiniz. Daha hızlıyım ve küçük hacimliyim diye düşünen varsa ''Porche'' kullananların trafik kurallarından muaf olması gerekirdi. Duygusallıkla bakıp çuvaldızı başkasına batırırken iğneyi kendimize batırmamak olmaz.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşımız duyarmı bilemiyorum(sitemize üye olmayabilir)ama,
    motorsiklet aşkına
    büyük geçmiş olsun

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Üzüldüm....Tekrar büyük geçmiş olsun.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaşlar yanlış yapıyorsunuz sağından geçmek doğru mu yanlış mı tartışarak.

şu anda kaza yapan kişinin duygularını paylaşmak daha önemli. çok geçmiş olsun diyorum.

Ben kendim benzeri bir kaza yaptım.

Dalgınlıkla bir arabanın sağına girmiştim. Sağa dönüş vardı araba son anda döndü, arabaya da çarpmama refleksi ile motoru yatırdım ve düştüm. Hiçbir şey olmadan kalktım yerimden, sadece bacağım da ufak bir morarma vardı, arabadan adam indi geçmişolsun iyi misin vs.. die
    hiç sesimi çıkarmadım hata ben de kusura bakma dedim adama ve dersimi aldım.

Sadece kendi aptallığıma kızdım.

Bir şey daha eklemek istiyorum. Eğer ki benzer bir durumda, arabanın sürücüsü hata yapsaydı, yine kendime kızacaktım, çünkü kaza yapmama sorumluluğu motorcudadır, adamın hatasını daha erken görebilirdim, sonuçta benim dikkatsizliğim diye düşünürüm. Bence takınılması gereken tavır bu olmalı. Her araç motorcu için tehdittir. Bunu kabullenip binmek lazım.
    yolun hakkını ver!

70musti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS -Honda CBF 150
    Geçmiş olsun, umarım arkadaşımız bir an önce iyileşir

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Peki arkadaş suçsuzmu diyen arkadaşlara sadece sorarım.Ya ölseydi arkadaşımız.Ozaman ne diyecektik.Arabanın sağından geçiyordu hatalıydı öldü.Veleddalin amin.Yapmayın Allah aşkına polis bile kaza raporuna artık suç oranlarını yazamazken görmediğiniz bir kaza hakkında yorum yürütmeyin.Arkadaşımıza çok geçmiş olsun.25 yıllık bir sürücü olarakta sağ tarafta motoru görmeyen sürücüye koca bir YUH diyorum.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Arkdaşlar en sağdan sakın gitmeyin arabalar sizi kaldırım yada refüje sıkıştırabiliyor.Bazıları oyle slip geçiyorku sanki siz o yolda yoksunuz

pokermon78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AN 400
    Kaza yapan arkadaşın telefonunu almıştım aradım kendisiyle konuşamadım ama babası pazartesi günü ameliyat olacağını söyledi.Çok yazık koca yaz aylarını ayağında alçıyla geçirecek.Allah sabır versin.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    büyük geçmiş olsun arkadaşımıza
    hayvanoğlu hayvanın plakayı yazsaydınız bari
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    DL650 V-Strom Gümüşyele
    Alıntı Kemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabaların sağı çok tehlikeli....

Aman arkadaşlar motor üstünde en büyük kural bence bizi kimse görmüyor bizler görünmez adamız.
    Ne kadar da haklısın
    Daima savunmada kalmak ve öngörmek zorundayız:
    Scan : Tara
    Identify : Algıla
    Predict : Öngör
    Decide : Karar ver
    Execute : Uygula

Geçmiş olsun arkadaşa, -buarada:trafik saygı meselesidir, insana ne kadar saygı duyulduğunun aynasıdır-, herkese keyifli ve emniyetli sürüşler dilerim!

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun çok
    O yoldan nefret ediyorum,sahilden Merter'e dönerken kullanmak zorunda kalıyorum çoğu zaman istemeye istemeye
    Kimin ne yaptığı belli olmuyor o yolda dikkatli olalım lütfen...
    Arkadaşa Geçmiş Olsun...

+1 Haklısın...

O yoldan ara sırada olsa geçiyorum gerçekten
    çok tehlikeli....
    ____it's my life_1982____

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)