Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Şampİyonuz..tebrİkler İÇİn Siraya..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı marten1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende diyorum sizide görüyoruz avrupada tromsö facialarını unutun sanırım

bir de pendik faciası var
    avrupada bir köy takımına 7-0 yenilmesi var

bu arada bir arkadaş, bizlerin (elhamdüllilah cimbomluyum) federasyonda eniştemiz sayesinde şampiyon olduğumuzu yazısını okudum. ee de ki türkiyede var, UEFA kupasını kimin eniştesi verdi bize? devlet bile galatasaray'a yardım edecekken en çok figanı kim kopardı da yardım engellendi ve türkiye ligleri çöktü? siz bence türkiye şampiyonluk kupasını aldığınıza boşuna sevinmeyin, çünkü :

1- gidin kendi fenerbahşe cumhuriyetinde kendi liginizi kurun, kumda oynayan çocuklar gibi kendi kendinize sevinirsiniz her sene

2- şampiyon olduğunuz için avrupya gideceksiniz. kendi cezanızı kendiniz kesiyorsunuz demektir. bakalım bu sene kime yenilip de komikleşeceksiniz.

keşke başarılı olsanız da ülkeye ouan getirseniz. hala galatasarayın ekmeğinden yeyip kupalara üst torbalardan giriyorsunuz. sizinki yemek yediği tabağa tükürmek oluyor. ama sizin için değil bu ülke futbolu için bari 1-2 puan getirinde çorbada tuzunuz olsun. hem bu arada inşallah 2. uefa kupası da türkiyeye gelmiş olur(hayal işte) insan umut etmeden yaşayamıyor değil mi?

ama yine de bir galatasaraylı asaletiyle sizleri tebrik ediyorum . bir hafta boyunca fenerbahçeye hiç penaltı verilmiyor deyip de aynı hafta penaltı kazandığınız için de tebrik ediyorum . haa unutmadan, avrupaya gittiğinizde orada da şenes erzik var ve tanıdığım tek iyi fenerbahçeli o, selam söyleyin. belki size bir enişte bulur
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de pendik faciası var
    avrupada bir köy takımına 7-0 yenilmesi var

bu arada bir arkadaş, bizlerin (elhamdüllilah cimbomluyum) federasyonda eniştemiz sayesinde şampiyon olduğumuzu yazısını okudum. ee de ki türkiyede var, UEFA kupasını kimin eniştesi verdi bize? devlet bile galatasaray'a yardım edecekken en çok figanı kim kopardı da yardım engellendi ve türkiye ligleri çöktü? siz bence türkiye şampiyonluk kupasını aldığınıza boşuna sevinmeyin, çünkü :

1- gidin kendi fenerbahşe cumhuriyetinde kendi liginizi kurun, kumda oynayan çocuklar gibi kendi kendinize sevinirsiniz her sene

2- şampiyon olduğunuz için avrupya gideceksiniz. kendi cezanızı kendiniz kesiyorsunuz demektir. bakalım bu sene kime yenilip de komikleşeceksiniz.

keşke başarılı olsanız da ülkeye ouan getirseniz. hala galatasarayın ekmeğinden yeyip kupalara üst torbalardan giriyorsunuz. sizinki yemek yediği tabağa tükürmek oluyor. ama sizin için değil bu ülke futbolu için bari 1-2 puan getirinde çorbada tuzunuz olsun. hem bu arada inşallah 2. uefa kupası da türkiyeye gelmiş olur(hayal işte) insan umut etmeden yaşayamıyor değil mi?

ama yine de bir galatasaraylı asaletiyle sizleri tebrik ediyorum . bir hafta boyunca fenerbahçeye hiç penaltı verilmiyor deyip de aynı hafta penaltı kazandığınız için de tebrik ediyorum . haa unutmadan, avrupaya gittiğinizde orada da şenes erzik var ve tanıdığım tek iyi fenerbahçeli o, selam söyleyin. belki size bir enişte bulur
    1-Bizde Cumhuriyet mitingi gibi FB mitingi yapıcaz merak etme sen haluk ulusoysuza karşı
    2-biz bu sen kime avrupada hangi takıma karşı komik duruma düştük az macında yenilmeden elendik diyese ... 2001-2002 sezonunda erzurum macını hatırlatayım sana
    3-asıl komedi adnan polatınız ve gs-psv macınız mac 2-2 bitti aslında kendi taraftarınız kendini psv filelerine yuvarladı tam bi komedi
    4-artık gs nin emegi felan yok son 5 yıl için torbalar belirleniyor gs bile bu sene kacıncı torbadan girdi hatırlatırım
    5-FB bu sene 13 avrupa macına cıktı 13 macta 5g 5b 3m aldı
    gs 8 maca cıktı 2 g 2 b 4m aldı yani fb puan almıdı dimi hala senin gözünde

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şampiyon olduğunuz için avrupaya gideceksiniz. kendi cezanızı kendiniz kesiyorsunuz demektir. bakalım bu sene kime yenilip de komikleşeceksiniz.
    tromsö gibi bi takıma yenilmeyeceğimiz kesin!!!

bu arada inşallah 2. uefa kupası da türkiyeye gelmiş olur(hayal işte) insan umut etmeden yaşayamıyor değil mi?
    Türkiye'ye 2. uefa kupası gelicekse bunu başarma ihtimalimiz sizden çok daha yüksek !!!

bir hafta boyunca fenerbahçeye hiç penaltı verilmiyor deyip de aynı hafta penaltı kazandığınız için de tebrik ediyorum
    bu sezon fenerbahçe'nin bariz penaltıları çalınmadı (bunu ben değil, hakem ve spor yazarlarının çoğu söylüyor.)
    ve aynı hafta dediğin o penaltı pozisyonu da bariz penaltıydı.o hafta tv de spor programlarını takip ettiysen, ahmet çakar (atv), cem papila (star), ömer üründül (trt-1) ve rıdvan dilmen (ntv) pozisyona direk penaltı dediler!!!!

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    anlamıyorum bu beşiktaş'lilari,galatasaray'lıları bu öfke neden tebrik etmek zorlarınamı gıdıyor 100 yıl şampiyonlugu tum fenerbahce camiyasına hayırlı ugurlu olsun ..........

BİR GÜN HERKES FENERBAHCELİ OLACAK
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

akşam bagdat caddesinde olmak istiodum ama malesef olamadım
    [B]Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, Aprilla, Ducati, Bmw tüm model motosiklet anahtarlarını artık yedekliyebiliyoruz Bilgi İçin Pm Atınız[/B]

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    bir GALATASARAYLI olarak tüm fenerbahçe taraftarlarını kutluyorum
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S

Gülüyorum...

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 takımlı ligde 17 takım birlikte fener şampiyon olmasın diye yırtındı..yanlarına fedarasyon ve MHK yıda aldılar ..nolduuuuuu ..100. yıl ve destan devam ediyo ...
    aman fener olmasında GS olsun dedi geçen sene BJK lılar.. Kutsal ittifak ya o kadar büyükki ne kutsal ittifak tanıyo ne MHk ne TFF.. ya başka ne gibi engel koyabilirseniz onuda koyun ...
    Bu şampiyonluk analarının sütü kadar helal ... şimdi sıra alisamiyende tur atmaya kaldı ...

bu akşam bu coşkuyu yaşayan tüm FB lilere sevgiler diliyorum ..teşekkür etmemiz gereken kişi Aziz Yıldırım..yıldıramadılar yıldıramıyacaklar...
    Ben böyle birşeye inanılmasına cidden çok gülüyorum ...aslında ağlanacak hale gülüyorum ama Fenerlileri bunun aksine ikna etmek imkansız, çünkü buna inanmak içlerini rahatlatıyor...
    Fenerbahçe'ye Şampiyonlar Ligi'nde başarı , benim gibi Avrupa'da hangi Türk takımı olursa olsun destekleyen halkımıza da sabır diliyorum...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Sonucta renklerine aşık olsakta bir spor.
    Bu Sene biz Şampiyon olduk. Türkiyede dünyada Türk olarak yaşıyoruz.
    Hepimiz motosikletciyiz. Boşverin eskiyi bırbırımıze dokundurmayı.

Saha da olan sahada kalıyor. İstemesekte küfürde ediliyor hakarette.
    Eşim Beşiktaşlı, Eniştem Gs li , Enyakın arkadaşlarım Trabzonlu
    Renk aşkının keyfini cıkartalım Bunlar hayatı güzellikleri.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    cbr 125
    tum laflar bıryana fenerbehçe şampıyon takımımızı tebrık edıyoruzz
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Tebrıkler Fenerbahceye..

[B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    100.yılında şampiyon fenerbahce
    hepimize hayırlı uğurlu olsun darısı 100.yılında olamayanların başına dıcem ama geçti artık geçtiiiiiiiiiii
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bizi çekemediler, yalan söylediler, iftira attılar
    eniştelerini araya soktular, türlü dümenler çevirdiler
    Youtube da bile bize demediklerini bırakmadılar

BİZ AĞZIMIZI AÇIP TEK KELİME ETMEDİK
    FUTBOL DİLLE DEĞİL AYAKLA OYNANIR

VE SONUÇ
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    FENERBAHÇENİN BÜYÜKLÜĞNÜ TARTIŞANLARDA AKIL ARAMAK BİRAZ TUHAF OLUR

-geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    fenerbahçe sen çok yaşa canım feda olsun sana .....
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır he he
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir GALATASARAYLI olarak tüm fenerbahçe taraftarlarını kutluyorum
    sanırım bu cimbomlu arkadaşdan alınması gerekn dersler var(hazmedemeyenlere ithafen........!) uzun lafın kısası ....hakedilmiş bi şampiyonluk fenerbahçe camiasını ve tüm fenerli dostlarımı kutlarım..

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Her zaman her yerde en büyük Fener. Şampiyon Fener!!! olleeeyyy beaaa. şampiyonuzzz..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Fenerbahçenin 100. yıl şampiyonluğunu Kartal Yavruları olarak tebrik ederiz. Darısı 200e. Anca o zaman görürsünüz bi daha zaten
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    hele bi gidin avrupaya,cekin sifiri,bu topici ozel olarak hortlatcam ve yazi yazanlara teker teker ozelden mesaj cekerek okumalarini isteycem.eger okuyabileceklerse.
    agzinizdan dusurmuyonuz diyosunuz uefa kupasini super kupayi,sizde 0'i almak yerine kupayi alin bir gun,o zaman sizde konusun,
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçenin 100. yıl şampiyonluğunu Kartal Yavruları olarak tebrik ederiz. Darısı 200e. Anca o zaman görürsünüz bi daha zaten
    Son 4 yıldır en iyi dereceniz 2.'lik mi şimdi sizin?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)