Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kamberhan'i kaybettik...

Motovento
    REKLAM ALANI

tanimasamda kendisini
    sıkıca tutmamis olsamda elini
    sarılmamis olsamda dostum gibi bir defa
    ayni kadahden icmemis olsakda
    icimi acitti yakti yuregimi
    gencecik bir delikanlinin gidisi.
    gidilecek zamanimiydi
    hemde baharda cicekler yeni acmisken
    hoscakal.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atavratbraveheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    çoookkk büyük geçmiş olsun mekanı cennet olsun.Allah geride kalanlara sabır wersin...

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Bu iki teker sevdası öyle işlemişki kanımıza damarlarımıza...Her dakika ölümle kolkola geziyoruz...
    Her an dikkat..
    Her koşulda dikkat..
    Tek ihtiyacımız olan budur. Tam koruma.. Maksimum dikkat...
    Erhan...
    Tanımıyorum.. İsminide duymamıştım.. Forumda da görmemiştim şu ana kadar...
    Ama...
    Öyle ki...
    Acısını tamda kalbimde hissettim.. Gözlerim dolu dolu.. ikiteker sevdası çeken hiçbir allahın kuluna yakıştıramıyorum bu şekilde aramızdan ayrılmayı...
    Erhan.. Allahın rahmeti üzerine olsun. Mekanın cennet olsun.. Allah geride kalanlara sabır versin...
    NC700SA'13

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Y-A-M-A-H-A
    allah rahmet eylesin duyunca çoook üzüldüm çok genç yaşta kaybettik kendisini allah ailesine ve tüm sevenlerine sabır versin... şaka gibi...!

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    allah rahmet eylesin allah ailesine ve yakınlarına sabır versin
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

allah rahmet eylesin

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Allah rahmet aylesin, yakınlarına sabır versin.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

Motosikleti
    tiger 250
    meslektasım benim ordunun gözbebeği erhan allahtan rahmet sana

ALLAH rahmet eylesin.aılesıne sabır versın.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    yüce allahtan rahmet ve ailesine başsağlığı diliyorum.

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    ALLah YakınLarına SabırALık Versin Toprağın BoL Mekanın Cennet OLsun Kardeşim......
    Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

Motosikleti
    2007 honda shadow
    Biliyorum her ölüm erkendir,ama bu pek zamansız...Sevenlerine sabırlar dilerim

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    allah gani gani rahmet eylesin
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

anicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et-4 150
    merhaba arkadaşlar. öncelikle hepimizin başı sağolsun. Allah ailesine sabır versin. çok büyük bir acı. Allah kimseye vermesin böyle acı. biz kazayı Erhan'la beraber yaptık. ben artçısıydım. olayı burada anlatmak istemiyorum. merak edenler burdan bakabilirler: http://www.motordelisi.com/ftopic-46392-270.html

arkadaşlar, hepimizin başı sağolsun. erhan'la izmirde tanışmıştık. 3-4 günlük bir arkadaşlığımız vardı. bu zaman zarfı içerisinde çok güzel günler geçirdik beraber. delidolu bir gençti.zıpır sevecen çocuk kalpli birisiydi. çok güzel gitar çalıyordu hatta bana minik bir konser bile vermişti. bunlar onunla ilgili hatırladığım iyi anılardan birkaç tanesi. 23 nisanda tanıştık erhanla. 24 nisanda istanbula dönecektim. kendisinin izinli olduğunu ve kalıp kendisine arkadaşlık etmemi istemişti. ben de kalmak istiyordum izmirde, böyle bir teklif gelince de geri çevirmedim. ve istanbula dönüş tarihimi 30 nisana aldım böylece pazar günkü MD pamukkale gezisine de katılabilecektik. ancak ayın 27sinde tatsız bir olay yaşandı. çok üzücü ve ansızın yaşanan bir olay.. ertesi günü hastanede uyandığımda ilk sorduğum soru erhanın nasıl olduğuydu. ancak arkadaşlar benim amelyattan önce moralimin bozulmaması ve üzülmemem açısından erhanın ölüm haberini benden sakladılar.. ama nedense içimdeki ses 'erhan iyi, erhan huzurlu, merak etme!' diyordu. ne zaman içimdeki ses bana bunları söylese ben de huzur buluyordum.
    ama gel görki elbet birgün gerçekler ortaya çıkacaktı. erhanın ölüm haberini aldım. o anda kelimeler yetersiz kaldı söyleyecek hiçbirşey bulamadım. insanlar bazen bazı gerçekleri tahmin edebiliyorlar ama onlarla yüzleşmek acı veriyor. ailesine sabır diliyorum. gencecik bir arkadaşımızı kaybettik.

bu sözüm herkese arkadaşlar:
    kaskını sürüş esnasında koluna takan, kaskını takıp da bandını bağlamayan, paraya kıyamayıp ucuz koruma alan tüm arkadaşlarımız sizlere sözüm.. şu anda sağlıklısınız sağ salim yaşıyorsunuz! çok geç olmadan bazı gerçekleri gözardı etmeyin, korumalarınızı eksik etmeyin. motorunuz dandik bile olsa korumalarınız en pahalılarından ve tam takım olsun. daha ölümler olmasın. bu sizin elinizde. kendinizi düşünmüyorsanız, geride bırakacaklarınızı düşünün!

tekrar başımız sağolsun. umarım şu anda huzur içindedir.. : (
    ::145:: [B][COLOR="Purple"]...it's my world... 34 ANY 21[/COLOR][/B]

anicik acınızı paylaşıyorum bir nebze olsada.kendini çok üzmemeni isterim ecele çare yokmuş erhanı kaybedeceğimiz aklımıza gelirmiydi gelmezdi.o yüzden çok kötü oldum.geride kalanlara sabır huzur versin.

Motosikleti
    vespa et-4 150
    paylasimciturk Erhan'ı aslında kaybetmeyecektik eğer Erhan'ın inadı olmasaydı. kaskının bandını ben kendim kendi ellerimle zorla takmıştım. defalarca uyarmıştım. kaskının bandını defalarca bağlamasını söylemiştim. ama her defasında aynı cevabı alıyordum: 'birşey olmaz!' . çok üzgünüm. elimden gelen herşeyi yaptım. ama yine de faydası olmadı.
    tek diyeceğim Allah ailesine sabır versin. hepimiz çok üzüldük. ama bile bile lades demek..

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Çok geçmiş olsun sana da Anicik. Dilerim bu tür acıları tekrar yaşamayız.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    2006 fazer a
    geçmiş olsun anicik..
    kazayı anlatan yazını okurken kendim yaşar gibi hissettim.
    bir arkadaşımızı kaybettik bu çok üzücü...
    o nun için dua etmekten başka yapacak bişey yok ancak bizlerin bu olaydan çıkaracağı ders çok.
    motor kullanırken içinizden gelen gazı biraz daha aç... bunuda solla...bas gitsin... gibi sesleri engelleyemeyen sevdiklerinin gözyaşlarını hiç engelleyemez.!

anicik işte çare yok önüne geçilmez allah seni korumuş hiç bişeyin yok kabul et.bende çarptım kask vardı ama bandı kırıktı kafamdan fırladımı bilmiyom ama omuzum kırıktı hiç biryerim kıbırdamıyodu.şimdi omzun iyleşmesini bekliyorum.platin koydular.

Motosikleti
    vespa et-4 150
    paylasimciturk geçmiş olsun. neyse ki biz iyileşeceğiz eski sağlığımıza geri döneceğiz. tamam biraz cefa çekeceğiz, bizi seenler de bizim cefamızı çekecek ama sonuçta eski sağlığımıza kavuşacağız. benim de bacağımda platin var. dikiş var, uzun zamandır dikişler yüzünden duş alamıyorum. henüz yürüyemiyorum. eve tıkılıp kaldım. yatakta yatıyorum sürekli. yediklerime dikkat etmek zorundayım. kahve çay alkol kola gibi şeyler yasak. bi nevi ev hapsi ve kısıtlaması gibi. ama Allah'a şükür bu kadarıyla atlatmışız. bana sana geçmiş olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)